Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTX EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 3m

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode |...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
30.11.2016

6.50 €

Tootja: Qoltec
Tootekood: 50462
EAN:
  • 5901878504629
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.


Ei ole täiendavaid tooteid Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 3m

TOP

Qoltec kaabel Patchcord UTP, CAT5E 3.0m 1.50 €

Tootekood: Qoltec 27623
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec kaabel Patchcord UTP, CAT5E 1.0m 1.10 €

Tootekood: Qoltec 27621
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec kaabel Patchcord CROSSOVER, CAT5E 3.0m 1.40 €

Tootekood: Qoltec 27591
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec kaabel Patchcord CROSSOVER, CAT5E 1.8m 1.30 €

Tootekood: Qoltec 27590
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec kaabel Patchcord CROSSOVER, CAT5E 5.0m 1.90 €

Tootekood: Qoltec 27592
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec kaabel Patchcord SSTP, CAT6A 3.0m 4.40 €

Tootekood: Qoltec 27620
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec kaabel Patchcord UTP, CAT5E 1.8m 1.30 €

Tootekood: Qoltec 27622
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec kaabel Patchcord UTP, CAT5E 5.0m 1.80 €

Tootekood: Qoltec 27624
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec kaabel Patchcord FTP, CAT6 0.25m 1.20 €

Tootekood: Qoltec 50540
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec kaabel Patchcord FTP, CAT6 0,5m 1.30 €

Tootekood: Qoltec 50541
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda