Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTX EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 10m

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode |...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 5+ tk
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

8.80 €

Tootja: Qoltec
Tootekood: 50464
EAN:
  • 5901878504643
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.


Ei ole täiendavaid tooteid Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 10m


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda