Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 10m

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode |...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

8 €

Tootja: Qoltec
Tootekood: 50464
EAN:
  • 5901878504643
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Mõõtmed 1000
Kategooria Does not concern
Rohkem infot description
Pistik 1 tüüp LC duplex
Pistik 2 tüüp LC duplex
Juhtmestik tüüp Optic Patchcord
Cross-Over No
Tehnilised parameetrid Black

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 10m


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda