Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

C2G


Kaablid C2G (872)

-71%

KOHE LAOS! C2G Cables To Go Cbl/2M DB9 F/F NULL ModeM Black -71% 2.95 € 10 €

Tootekood: C2G 81418
Kohe OX.ee Tallinna laos: 1 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev

-25%

KOHE LAOS! C2G Cbl /3.5MM Mono Male to 3.5MM stereo FeMale -25% 3 € 4 €

Tootekood: C2G 80458
Kohe OX.ee Tallinna laos: 1 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev

-25%

KOHE LAOS! C2G Cbl/3.5MM stereo Male to 3.5MM Mono FeMale -25% 3 € 4 €

Tootekood: C2G 80460
Kohe OX.ee Tallinna laos: 1 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev

C2G Cbl/1M Assem hall CAT5E PVC UTP CB 12 €

Tootekood: C2G 83001
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva

C2G Cbl/0.5M Mlded/Btd oranž CAT5E PVC UTP 12.50 €

Tootekood: C2G 83602
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva

C2G Cbl/1M Mlded/Btd oranž CAT5E PVC UTP P 12.50 €

Tootekood: C2G 83603
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva

C2G Cbl/2M Assem hall CAT5E PVC UTP CB 13 €

Tootekood: C2G 83003
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva

C2G Cbl/3M Assem hall CAT5E PVC UTP CB 13.90 €

Tootekood: C2G 83004
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva

C2G Cbl/1.5M Mlded/Btd oranž CAT5E PVC UTP 12.80 €

Tootekood: C2G 83604
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva

C2G Cbl/1.5M Asmbld hall CAT5E PVC UTP Patch 12.50 €

Tootekood: C2G 83002
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva

Audio ja video lisad C2G (70)

C2G Cbl/1m LSZH SC/ST DLX 62.5/125 MM Fiber 27.20 €

Tootekood: C2G 85223
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva

C2G Cbl/5m LSZH LC/LC DLX 50/125 MM FBR ptch 41 €

Tootekood: C2G 85338
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


C2G Cbl/10m LSZH LC/LC DLX 50/125 MM FBR Pth 47.80 €

Tootekood: C2G 85340
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


C2G Cbl/2m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber 23.20 €

Tootekood: C2G 85256
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva

C2G Cbl/1m LSZH LC/LC DLX 50/125 MM FBR ptch 34.30 €

Tootekood: C2G 85335
Tellimisel toode: 30+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


C2G Cbl/1m LSZH LC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch 32 €

Tootekood: C2G 85319
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


C2G Cbl/1m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber 22 €

Tootekood: C2G 85255
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva

C2G Cbl/2m LSZH LC/LC DLX 50/125 MM FBR ptch 35.80 €

Tootekood: C2G 85336
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


C2G Cbl/2m LSZH LC/ST DLX 62.5/125 MM Fiber 34.10 €

Tootekood: C2G 85272
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


C2G Cbl/1m LSZH LC/LC DLX 62.5/125 MM Fiber 34.30 €

Tootekood: C2G 85287
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Võrguseadmed C2G (1)

C2G Cbl/port VGA ja USB MICROKVM W/Audio 92 €

Tootekood: C2G 81726
Tellimisel toode: 30+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


USB-hubid C2G (1)

C2G Cbl/port USB 2.0 Manual Switch 47.90 €

Tootekood: C2G 81650
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda