Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

ExtraLink


Unsorted ExtraLink (15)

ExtraLink LC/UPC SIMPLEX SM adapter 0.50 €

Tootekood: ExtraLink ex.3500
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

ExtraLink CERES 8 PORT 10-100MBPS POE SWITCH 802.3AF 96W 15.4W PER PORT 42.90 €

Tootekood: ExtraLink ex.3906
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


ExtraLink APOLLO 9-PORTS MANAGED GIGABIT SWITCH 8X 1000M SFP PORTS + 1X 1000 SFP 156 €

Tootekood: ExtraLink ex.3432
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


ExtraLink HERMES 9-PORTS UNMANAGED GIGABIT SWITCH 8X 1000M SFP PORTS + 1X 1000 S 125 €

Tootekood: ExtraLink ex.3449
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


ExtraLink 1 Port Passive PoE Injector / adapter 1 GbE 12v~48v DC 4.20 €

Tootekood: ExtraLink ex.1964
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

ExtraLink 12 Port Passive or 802.3af/at PoE Injector 1 GbE 18v~57v DC Rack 19" 71 €

Tootekood: ExtraLink ex.1988
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


ExtraLink 16 Port Passive PoE Injector / adapter 10/100Mbps 12v~48v DC Rack 19" 30 €

Tootekood: ExtraLink ex.1995
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


ExtraLink 16 Port Passive or 802.3af/at PoE Injector 1 GbE 18v~57v DC Rack 19" 81 €

Tootekood: ExtraLink ex.2008
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


ExtraLink 4 Port Passive PoE Injector / adapter 10/100Mbps 12v~48v DC 8.30 €

Tootekood: ExtraLink ex.2022
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

ExtraLink 6 Port Passive or 802.3af/at PoE Injector 1 GbE 18v~57v DC 90W (Max) 25.30 €

Tootekood: ExtraLink ex.2039
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda