Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Undefined


Võrguseadmed Undefined (74)

HPE X121 J4858C SFP-Transceiver 1x LC 1000Base-SX Port 75 €

Tootekood: Undefined J4858C
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


HPE X121 J4859C SFP-Transceiver 1x LC 1000Base-LX Port 98 €

Tootekood: Undefined J4859C
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


HP X132 10G SFP+ LC SR, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Multi-mode, 0.6, 0 - 70 185 €

Tootekood: Undefined J9150A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


HP X132 10G SFP+ LC LR Networking SFP Transceivers, 10000 Mbit/s, Wired, 55.5 x 13 x 12 mm, 1 W, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C 2 199 €

Tootekood: Undefined J9151A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HP 1820-24G Switch 166 €

Tootekood: Undefined J9980A#ABB
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HP X111 100 MB LC FX SFP, SFP, LC, IEEE 802.3u, Multi-mode, Full, Half, HP 2620 HP 3800 235 €

Tootekood: Undefined J9054C
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HPE X130 10G SFP+ LC SR TRANSCEIVER 209 €

Tootekood: Undefined JD092B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


HP J9720A, 4.9 - 5.875, omni-directional, N-type, -30 - 70, -40 - 85, 209.6 335 €

Tootekood: Undefined J9720A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HP 2620-24-PoE+ ProCurve, L3, Managed, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, 10/100/1000 Mbps, 12.8, 9.5 957 €

Tootekood: Undefined J9625A#ABB
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


HP 2530-48G-PoE+ BladeSystem, 52, 48, 52, 10/100/1000 Mbps, SFP, LLDP, SNMP, LLDP-MED, SNMPv1/v2c/v3, Black, 19U 1 242 €

Tootekood: Undefined J9772A#ABB
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Võrk ja muud Undefined (17)

HP E X361 150W AC Toiteplokk 376 €

Tootekood: Undefined JD362B#ABB
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 03.08.2018 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HPE PD-3501G-AC 1p GE 802.3af Midspan 56 €

Tootekood: Undefined JW627A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HP PD-9001GR-AC 1p GE 802.3at Midspan 97 €

Tootekood: Undefined JW629A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HP AP-220-MNT-W1W Mt Basic valge Kit 19.60 €

Tootekood: Undefined JW047A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva

HPE PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord 9 €

Tootekood: Undefined JW118A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1y PW Nbd 8/8 ja 8/24 Swtch FC SVC 345 €

Tootekood: Undefined U2KQ0PE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HP 5y Nbd Exch MSR1003-8 AC FC SVC 367 €

Tootekood: Undefined U4QQ9E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HP 1y Renewal 24x7 4208vl Series PC SVC 1 075 €

Tootekood: Undefined U1BZ1PE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HP 3y Nbd Exch MSR1003-8 AC FC SVC 230 €

Tootekood: Undefined U4QL9E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HP 3y NBD Exch HP 19xx Swt pdt FC SVC 37.90 €

Tootekood: Undefined U3LN7E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Serverid ja muud Undefined (16)

DL360 Gen9 8SFF E5-2620v4 1x16GB 2x300GB SAS 10K P440ar+2GB 1Gb 1x500W 3-3-3 2 104 €

Tootekood: Undefined 843375-425
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


HP 1.83m 10A C13 EU Power Cord ProLiant Server Power Cord/Cables, 1360 g, 26.67 x 40.64 x 7.62 mm 28.70 €

Tootekood: Undefined AF568A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HP 82Q 8Gb Dual Port PCIe Fibre Channel Host Bus adapter PCIe 8Gb Host Bus adapter, 35.56 x 25.4 x 7.62 794 €

Tootekood: Undefined AJ764A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 24.07.2018 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HP Trusted Platform Module Option Security Module valikud 55 €

Tootekood: Undefined 488069-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HP Tower to Rack Conversion Tray universaalne Kit ProLiant Server Tower to Rack Conversion Kits 220 €

Tootekood: Undefined 417705-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 03.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HP R5KVA ja R7KVA 3U Extended Runtime Module, 10 - 40, 0 - 25, 20 - 80, 5 - 95, 736.6 x 268.4 x 869.9, 356 x 978 x 813 1 064 €

Tootekood: Undefined AF464A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HP BW928A, Carbon, 1U, 41.2, 485.6, 43.9 66 €

Tootekood: Undefined BW928A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HP 331T, Wired, PCI-E, Ethernet, Broadcom BCM5719, 10/100/1000BaseT(X), 10, 100, 1000 266 €

Tootekood: Undefined 647594-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HP 1U kaabel Management Arm for Easy Install Rail Kit 35.20 €

Tootekood: Undefined 734811-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 25.07.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Andmete hoidmine Undefined (13)

HPE HP 146GB 6G SAS SFF, Serial Attached SCSI (SAS), 2.5, 0.4, 10 - 35, 75.7, 15.6 172 €

Tootekood: Undefined 652605-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


HP AN975A väline SAS Cable, mini-SAS, mini-SAS, Black 241 €

Tootekood: Undefined AN975A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 31.07.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HP Q2011A 156 €

Tootekood: Undefined Q2011A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HP StorageWorks 1U SAS Rack-mount Kit StorageWorks Rack-mount Kits, 6000 GB, 42.88 x 64.14 x 4.32 mm, 8070 g 503 €

Tootekood: Undefined AE459B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HP 627117-B21, Serial Attached SCSI (SAS), 2.5, 4.7 363 €

Tootekood: Undefined 627117-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


HP 900GB 6G SAS SFF, Serial Attached SCSI (SAS), 2.5, 3.8, 10 - 35, 75.7, 15.6 489 €

Tootekood: Undefined 652589-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


HP 1TB 6G SFF, Serial ATA, 2.5, 26.4, 184.2, 110.7, Black 379 €

Tootekood: Undefined 655710-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 07.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 8Gb SW SFP+ 4-pack, SFP+, SW, Multi-mode, 50/125, 62.5/125, 3.3, 0 - 70 210 €

Tootekood: Undefined C8R23A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HPE HP 3TB 6G LFF, Serial ATA, 3.5, 105.6, 26.9, 169.9, Black 508 €

Tootekood: Undefined 628061-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Sülearvutid Undefined (12)

Sülearvuti HP Elite 1040 G3 (14") i7-6600U/16GB/512SSD/W7Pro+W10Pro W10P 2 156 €

Tootekood: Undefined V1B13EA#ABD
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Sülearvuti HP Elite 1040 G3 (14") i5-6200/8GB/256GBSSD/FullHD/W7Pro+W10 W10H 1 558 €

Tootekood: Undefined V1A81EA#ABD
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Sülearvuti HP Elite 850 G4 (15,6") i7-7500U/16GB/512SSD-NVMe/LTE/W10Pro W10P 2 156 €

Tootekood: Undefined Z2W82EA#ABD
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Sülearvuti HP 250 G6 (15,6") i3-6006U/8GB/256GBSSD/FullHD/W10H W10H 528 €

Tootekood: Undefined 2UB93ES#ABD
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Sülearvuti HP 250 G6 (15,6") i3-6006U/8GB/256GBSSD/FullHD/R520/W10H W10H 555 €

Tootekood: Undefined 2HG67ES#ABD
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Sülearvuti HP 250 G6 (15,6") i5-7200U/8GB/256GBSSD/FullHD/W10H W10H 605 €

Tootekood: Undefined 2HG69ES#ABD
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Sülearvuti HP 255 G6 (15,6") A6-9220/8GB/256GBSSD/FullHD/W10H W10H 449 €

Tootekood: Undefined 2UC41ES#ABD
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Sülearvuti HP 255 G6 (15,6") A8-7410/8GB/256GBSSD/FullHD/W10H W10H 514 €

Tootekood: Undefined 2HG58ES#ABD
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Sülearvuti HP 650 G3 (15,6") i5-7200U/8GB/256GBSSD/LTE/FullHD/W10Pro W10P 1 139 €

Tootekood: Undefined Z2W51EA#ABD
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Sülearvuti HP 650 G3 (15,6") i5-7200U/8GB/256GBSSD/FullHD/W10Pro W10P 1 068 €

Tootekood: Undefined Z2W48EA#ABD
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Arvutiprogrammid Undefined (10)

HPE HP integreeritud Lights-Out Essentials including 1yr 24x7 TSU E-LTU 140 €

Tootekood: Undefined E6U62ABE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HPE HP Insight Control including 1yr 24x7 TSU Electronic License 555 €

Tootekood: Undefined C6N28ABE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HPE HP VMware vSphere Essentials 3yr E-LTU 893 €

Tootekood: Undefined BD707AAE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HP iLO Advanced incl 3yr Tech tugi ja Updates E-LTU 301 €

Tootekood: Undefined E6U64ABE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP IMC juhtmevaba Service Manager 50-Access Point E-LTU 1 593 €

Tootekood: Undefined JF415AAE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HP OneView incl 3yr 24x7 Supp Flex Qty E-LTU 660 €

Tootekood: Undefined E5Y35AAE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HP Insight Control Upgrade from iLO Advanced incl 1yr 24x7 Supp Electronic Lic 168 €

Tootekood: Undefined C6N38ABE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE VMw vSphere Std 1P 5yr E-LTU 2 275 €

Tootekood: Undefined BD512AAE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HPE ROK Microsoft Windows Server 2016 Client Access Lizenz 5 Geräte CAL Mehrsprachig (EN/DE/ES/FR/IT/PT/NL/CZ/PO/RU) 162 €

Tootekood: Undefined 871178-A21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


HPE ROK Microsoft Windows Server 2016 RDS 5 Geräte-CALs - Remote Desktop Services Mehrsprachig EMEA 595 €

Tootekood: Undefined 871233-A21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Kõvakettad Undefined (6)

Kõvaketas HP 900GB 6G SAS 10K 2.5in DP ENT HDD 556 €

Tootekood: Undefined 619291-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Kõvaketas HPE 1.2TB SAS 10K SFF SC DS HDD 286 €

Tootekood: Undefined 872479-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Kõvaketas HP E 480GB SATA 6G RI LFF LPC DS SSD 653 €

Tootekood: Undefined 869382-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Kõvaketas HPE HP MSA 1.2TB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 333 €

Tootekood: Undefined J9F48A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 27.07.2018 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Kõvaketas HP 1TB 6G SATA 3.5in NHP MDL HDD 170 €

Tootekood: Undefined 801882-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Kõvaketas HPE HP 759208-B21 SAS SFF Festplatte 450GB 275 €

Tootekood: Undefined 759210-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Kaablid Undefined (5)

HP AJ836A Fibre Channel Cables 67 €

Tootekood: Undefined AJ836A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HP 407339-B21 väline SAS kaabel, 1 x 26-pin SFF-8088, 1 x 26-pin SFF-8088 84 €

Tootekood: Undefined 407339-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 24.07.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HP AE470A väline SAS kaabel, 1 x 26-pin SFF-8088, 1 x 26-pin SFF-8088, 450 g 113 €

Tootekood: Undefined AE470A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Hewlett Packard Enterprise HP 2.0M väline MINI 82 €

Tootekood: Undefined 716191-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 24.07.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Hewlett Packard Enterprise EXT 2.0M MINISAS HD 94 €

Tootekood: Undefined 716197-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Toiteplokid Undefined (5)

Toiteplokk HP StorageWorks MSL Redundant Upgrade Kit Storage MSL Tape Library Toiteplokk 678 €

Tootekood: Undefined AH220A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Toiteplokk HP 5400R 700W PoE+ zl2 Netzteil 540 €

Tootekood: Undefined J9828A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Toiteplokk HP 500W FS Plat Ht Plg Pwr Supply Kit 158 €

Tootekood: Undefined 720478-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


Toiteplokk HPE 500W Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen Kit 206 €

Tootekood: Undefined 865408-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Toiteplokk HPE 720479-B21 Platinum HP Kit 800 Watt 191 €

Tootekood: Undefined 720479-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


sorteerimata Undefined (5)

HP StorageWorks 1/8 G2 Tape Autoloader Rack Kit Tape Rack ja Rack Accessories 128 €

Tootekood: Undefined AH166A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HP 1x4 KVM Console 6ft USB Cable Console Switches Cables & valikud, Black, DVI, D-Sub + 2 x USB 30.30 €

Tootekood: Undefined AF613A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HP Q2013A, 284.5, 226.1 156 €

Tootekood: Undefined Q2013A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HP AJ941A StorageWorks, 12.5, Rack (2U), 24.49, 419 x 597 x 762, Serial Attached SCSI 2 357 €

Tootekood: Undefined AJ941A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HPE MSA 400GB 12G SAS MU 2.5in SSD 1 077 €

Tootekood: Undefined N9X95A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 27.07.2018 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


RAM-mälud Undefined (4)

Mälu HP 672631-B21, DDR3, 1 x 16 132 €

Tootekood: Undefined 672631-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Mälu Hewlett Packard Enterprise 16GB 2RX4 PC4-2133P-R KIT 645 €

Tootekood: Undefined 726719-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 647901-B21, DDR3, 240-pin DIMM, 1 x 16 272 €

Tootekood: Undefined 647901-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Mälu HPE HP 8GB DDR4 Z9H60AA 152 €

Tootekood: Undefined Z9H60AA
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Võrgutarvukud Undefined (3)

HPE HP ProCurve 10-GbE SFP + v2 zl Module 1 592 €

Tootekood: Undefined J9538A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


HP 1y 24x7 IMC Std SW Plat ELTU FC SVC 624 €

Tootekood: Undefined U4AJ3E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1y Renwl Nbd MSM765 Mob Contrl FC SVC 860 €

Tootekood: Undefined U4GP4PE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Audio ja video lisad Undefined (2)

HP Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m, LC, LC, Male/Male, PVC 78 €

Tootekood: Undefined QK734A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HP X240 40G QSFP+/QSFP+ 1m, SFP+, SFP+, Male/Male, Black 178 €

Tootekood: Undefined JG326A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 27.07.2018 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Serverite lisad Undefined (2)

HP 81Q PCIe Fibre Channel Host Bus adapter PCIe 8Gb Host Bus adapter, 6.35 x 22.86 x 30.48 558 €

Tootekood: Undefined AK344A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HP 2U universaalne Locking Drawer Locking Drawer 173 €

Tootekood: Undefined 361591-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 03.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Arvutid ja serverid Undefined (2)

HPE DL380 Gen10 8-SFF/HP/4110 Xeon-S/8 Core/16GB 2Rx8 PC4-2666V-R/3x 300GB SAS 10k SFF/ 1 x 500W Toiteplokk Kit 2 635 €

Tootekood: Undefined 875671-425
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HPE ProLiant Microserver Gen10 X3216 873830-421 420 €

Tootekood: Undefined 873830-421
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Unsorted Undefined (1)

HPE HP LTO-7 6TB/15TB Ultrium 7 Cartdridge 87 €

Tootekood: Undefined C7977A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Kõrvaklapid ja mikrofonid Undefined (1)

Fresh'n Rebel Caps juhtmevaba kõrvaklapid 43.50 €

Tootekood: Undefined 3HP200CC
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Flash mälud Undefined (1)

Mälukaart HP 8GB microSD Enterprise põhiliste Flash Media Kit 60 €

Tootekood: Undefined 726116-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Toonerid, tindid printerile Undefined (1)

Tooner HP C7977A Ultrium LTO-7 1x RW Kassette bis 6 TB / 15 TB ohne Etiketten 86 €

Tootekood: Undefined C7977A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Meediapleierid Undefined (1)

Meediapleier MINIX M-83 32 €

Tootekood: Undefined MINIX M-83
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 0-10 tööpäeva


UPSid Undefined (1)

UPS HP AF461A, 50/60, C13 coupler, C19 coupler, Sealed Lead Acid (VRLA), 5.7, Rackmount, 3U 2 468 €

Tootekood: Undefined AF461A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda