Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTX EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Assmann/Digitus Cisco GBIC (SFP) Modul,20km

Assmann/Digitus Cisco GBIC (SFP) Modul,20km

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 10+ tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

32.10 €

Tootja: Assmann/Digitus
Tootekood: DN-81001-02
EAN:
  • 4016032369974
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
CISCO-kompatibel 1.25 Gbps SFP Module, bis zu 20km, Singlemode, LC Duplex Stecker,, 1000Base-LX, 1310nm

Ei ole täiendavaid tooteid Assmann/Digitus Cisco GBIC (SFP) Modul,20km


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda