Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Võrgukaart TP-LINK RE450(DE) AC1750 Wi-Fi

Kaup laost otsas.

Viimane hind
09.10.2018

92 €

Tootja: TP-LINK
Tootekood: RE450(DE)
EAN:
  • 6935364082598
Garantiiaeg: 36 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
AC1750 Wi-Fi Range Extender, DE

Võrgukaart TP-LINK RE450(DE) AC1750 Wi-Fi

TOP

-15%

KOHE LAOS! Võrgukaart TP-LINK WRL 150MBPS ADAPTER USB HIGH/GAIN TL-WN722N v3.0 -15% 11 € 13 €

Tootekood: TP-LINK TL-WN722N
Kohe OX.ee Tallinna laos: 1 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev

Võrgukaart TP-LINK TL-WN725N 150Mbps juhtmevaba N Nano USB adapter 7 €

Tootekood: TP-LINK TL-WN725N
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK PoE Injector, 48 V, PWR, 81 x 52 x 24 mm, FCC, CE, 10 - 90 %, -40 - 70 °C 22.50 €

Tootekood: TP-LINK TL-POE150S
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK 300Mbps juhtmevaba N USB adapter , juhtmevaba, USB, USB 2.0, 300 Mbit/s, 270/243/216/162/108/81/54/27 Mbps, OFDM/CCK/16-QAM/64-QAM 10.10 €

Tootekood: TP-LINK TL-WN821N
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK Wifi PCI Ad WN751ND 12.50 €

Tootekood: TP-LINK TL-WN751ND
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 0-3 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK MC220L mediaconverter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP) 24.20 €

Tootekood: TP-LINK MC220L
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK MC200CM konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m 41.30 €

Tootekood: TP-LINK MC200CM
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Võrgukaart TP-LINK PoE Splitter, valge, IEEE 802.3, 802.3u, 802.3af, Power, 12 W, 24 mm, 81 mm 19.90 €

Tootekood: TP-LINK TL-POE10R
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK Archer T4U Karta Sieciowa USB 3.0 AC1300 28.90 €

Tootekood: TP-LINK Archer T4U
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


Võrgukaart TP-LINK TL-WN851ND PCI network adapter 300Mbps juhtmevaba N 15.40 €

Tootekood: TP-LINK TL-WN851ND
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda