Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTZ EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Võrgukaart TP-LINK 1000M RJ45 to 1000M SFP slot

Võrgukaart TP-LINK 1000M RJ45 to 1000M SFP...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 10+ tk
Tarneaeg: 3-14 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

42.20 €

Tootja: TP-LINK
Tootekood: MC220L
EAN:
  • 6935364030476
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
TP-Link MC220L — Valokuitu-mediamuunnin — Gigabit Ethernet — 1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-LH — RJ-45 / SFP (mini-GBIC) — jopa 10 km — 850 nm / 1310 nm malleihin P/N: TL-MC1400

Ei ole täiendavaid tooteid Võrgukaart TP-LINK 1000M RJ45 to 1000M SFP slot


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda