Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTZ EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Võrgukaart TP-LINK MC200CS mediaconverter 1000BaseT(RJ45) - 1000BaseSX(SC) MultiMode 550m

Võrgukaart TP-LINK MC200CS mediaconverter...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 30+ tk
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

47.20 €

Tootja: TP-LINK
Tootekood: MC200CM
EAN:
  • 6935364030438
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.


Ei ole täiendavaid tooteid Võrgukaart TP-LINK MC200CS mediaconverter 1000BaseT(RJ45) - 1000BaseSX(SC) MultiMode 550m


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda