Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 170728 - выбор блоков питания EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Võrgukaart TP-LINK TL-SM321A 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um

Võrgukaart TP-LINK TL-SM321A 1000BaseBX SFP...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

50 €

Tootja: TP-LINK
Tootekood: TL-SM321A
EAN:
  • 6935364030513
Garantiiaeg: 60 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kasutada: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB,TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351

Ei ole täiendavaid tooteid Võrgukaart TP-LINK TL-SM321A 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda