Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Võrgukaart TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module , 1280 Mbit/s, Wired, 0 - 70 °C, -40 - 80 °C, 10 - 90 %, 5 - 90 %

Võrgukaart TP-LINK 1000base-BX Multi-mode...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 27.06.2017 tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

35.20 €

Tootja: TP-LINK
Tootekood: TL-SM311LM
EAN:
  • 6935364030209
Garantiiaeg: 36 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
TP-Link 1000base-BX Multi-mode SFP Module . Networking: 1280 Mbit/s. Connectivity: Wired. Environmental conditions: 0 - 70 °C, -40 - 80 °C, 10 - 90 %, 5 - 90 %. Certificates: FCC, CE. Other funktsioonid: CSMA/CD, TCP/IP, LC, 3.3V, IEEE 802.3z, 50/125, 62.5/125 µm

The TL-SM311 series Fiber Module Cards are introduced for extending transfer distance, attached to our managed/web smart switches. They can extend the distance to several kilometers even tens of kilometers which can basically satisfy the distance requirement of LAN. Users can choose whether and which items to use the fiber modules according to the demand in order to lower cost.
Tootja koduleht link
Pakendi maht 0.001473
Netokaal (kg) 0.115
Brutokaal (kg) 0.15
Kirjeldus The TL-SM311 series Fiber Module Cards are introduced for extending transfer distance, attached to our managed/web smart switches. They can extend the distance to several kilometers even tens of kilometers which can basically satisfy the distance requi
Network standard IEEE 802.3z Yes
Laevandus kasti kogus 20
Saatmine/pakendi kasti mõõdud laevandus kasti laius (cm) 31.5
Saatmine/pakendi kasti mõõdud laevandus kasti sügavus (cm) 43.5
Saatmine/pakendi kasti mõõdud laevandus kasti kõrgus (cm) 21.5
Saatmine/pakendi kasti mõõdud laevandus kasti kaal (kg) 3
Full Description Line IEEE 802.3z|Switching capacity 1.25 Gbps

Ei ole täiendavaid tooteid Võrgukaart TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module , 1280 Mbit/s, Wired, 0 - 70 °C, -40 - 80 °C, 10 - 90 %, 5 - 90 %


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda