Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTZ EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Mcab LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-ST

Mcab LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-ST

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
08.12.2016

18.30 €

Tootja: Mcab
Tootekood: 7003314
EAN:
  • 4260134934459
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
LWL Duplex Jumper LC/ST 50/125µ, 2m, OM3, LSZH, aqua

Ei ole täiendavaid tooteid Mcab LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-ST

TOP

Mcab SATA 150 / 300 DATA ja POWER 8.70 €

Tootekood: Mcab 7000905
Tellimisel toode: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex LC-LC 50/125µ M 16.80 €

Tootekood: Mcab 7000817
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex ST-SC 50/125µ M 15.20 €

Tootekood: Mcab 7000822
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex LC-LC 50/125µ M 18.70 €

Tootekood: Mcab 7000818
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex Netzwerkkabel LC-ST 2M 16.50 €

Tootekood: Mcab 7000846
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex LC-ST 50/125µ M 16.10 €

Tootekood: Mcab 7000826
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex LC-SC 50/125µ M 15.70 €

Tootekood: Mcab 7000829
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex LC-LC 50/125µ M 18.60 €

Tootekood: Mcab 7000819
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex LC-ST 50/125µ M 19.50 €

Tootekood: Mcab 7000828
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex ST-SC 50/125 µM 13.50 €

Tootekood: Mcab 7000821
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda