Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTZ EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Assmann/Digitus ST/ST Simplex Kupplung, Multim

Assmann/Digitus ST/ST Simplex Kupplung...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
08.12.2016

3 €

Tootja: Assmann/Digitus
Tootekood: DN-96002-1
EAN:
  • 4016032266471
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
DIGITUS ST / ST Simplex Kupplung, Zirkonia Keramikhülse, Metallgehäuse,, schwarze Kappen, Multimode

Ei ole täiendavaid tooteid Assmann/Digitus ST/ST Simplex Kupplung, Multim

TOP

Assmann/Digitus LWL Singlem.Patchk.,LC/SC,3m 12.10 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2932-03
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchkabel, SC/SC,2m 18.10 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2522-02
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL OM 3 Patchkabel, LC/SC,1m 10.40 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2532-01/3
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Singlem.Patchk.,LC/LC,1m 10.60 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2933-01
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Singlem.Patchk.,SC/SC,2m 10.90 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2922-02
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchkabel, ST/SC,3m 11.20 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2512-03
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchkabel, LC/ST,5m 11.90 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2631-05
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LC Fiber PigTail,Simplex,2m 26.40 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-29332-02
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Singlem.Patchk.,LC/LC,3m 11.80 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2933-03
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL OM 3 Patchkabel, LC/LC,7m 21.80 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2533-07/3
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda