Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Assmann/Digitus Gigabit Medienkonv.,RJ45/SC

Assmann/Digitus Gigabit Medienkonv.,RJ45/SC

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 2 tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

78 €

Tootja: Assmann/Digitus
Tootekood: DN-82120-1
EAN:
  • 4016032293125
Garantiiaeg: 180 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
Wandelt draht-basierte Netzwerksignale in Glasfasersignale um,Hohe Qualität ja höchste Ausfallsicherheit,10/100/1000Base-TX zu 1000Base-SX,Anschlüsse: 1x RJ45, 1x SC Duplex, Reichweite bis zu 0,5km, Multimode Dual Fase, Wellenlänge: 850nm/

Ei ole täiendavaid tooteid Assmann/Digitus Gigabit Medienkonv.,RJ45/SC


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda