Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

TP-LINK WDM Fast Ethernet Media konverter MC112CS

TP-LINK WDM Fast Ethernet Media konverter...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 5+ tk
Tarneaeg: 3-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

47.70 €

Tootja: TP-LINK
Tootekood: MC112CS
EAN:
  • 6935364030421
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Korpuse tüüp ExternalExternal
Andmeedastuskiirus 100 Mbps100 Mbps
Liidesed 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 female1 x Ethernet 100Base-FX - SC single mode
Seade tüüp Fibre media converter - RJ-45 / SC single modeFibre media converter
Lisakirjeldus Flow control, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), half duplex mode, full duplex mode
Laius 9.5 cm
Pikkus 7.3 cm
Kõrgus 2.7 cm
Connectivity Technology Wired
Product Description TP-LINK MC112CS - fibre media converter - 100 Mbps
EAN 6935364030421
Compliant Standards FCCIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Dimensions (WxDxH) 9.5 cm x 7.3 cm x 2.7 cm
Min Operating Temperature 0 °C
Max Operating Temperature 40 °C
Humidity Range Operating 10 - 90%
Power Device External power adapter
Data Link Protocol Ethernet, Fast EthernetEthernet, Fast Ethernet
Teenuse juhtkäsud Link activity, collision status, port duplex mode, power
Kaabeldus tüüp 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
Max ülekande kaugus 20 km20 km
Optilise laine pikkus 1310 (TX) / 1550 (RX) nm1310 (TX) / 1550 (RX) nm

Ei ole täiendavaid tooteid TP-LINK WDM Fast Ethernet Media konverter MC112CS


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda