Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

TRENDNET Konverter Int. 100/1000Mbase-T to SFP Media konverter

TRENDNET Konverter Int. 100/1000Mbase-T to...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

48.80 €

Tootja: TRENDNET
Tootekood: TFC-1000MGA
EAN:
  • 710931504569,
  • 710931610253
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Tootja koduleht link
Pakendi maht 0.001697
Netokaal (kg) 0.285
Brutokaal (kg) 0.49
Kirjeldus 100/1000BASE-T to SFP Media Converter, model TFC-1000MGA, is a reliable Plug-and-Play Fiber-to-Ethernet converter in a compact form factor. This versatile fiber converter supports both Multi-Mode (SX) and Single-Mode (LX) fiber standards for transmissi
RJ45 1
Ports 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T 1
Võimu tarnevajadustega 5V DC, 1A external power adapter
Ports Mini-GBIC 1
Laevandus kasti kogus 1
Saatmine/pakendi kasti mõõdud laevandus kasti laius (cm) 10.7
Saatmine/pakendi kasti mõõdud laevandus kasti sügavus (cm) 24.4
Saatmine/pakendi kasti mõõdud laevandus kasti kõrgus (cm) 6.5
Saatmine/pakendi kasti mõõdud laevandus kasti kaal (kg) 0.49
Full Description Line 1x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T/1xMini-GBIC/1xRJ45/Power supply requirements 5V DC, 1A external power adapter

TRENDNET Konverter Int. 100/1000Mbase-T to SFP Media konverter


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda