Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

DIGITUS LWL Patchk., LC/SC OS2,SM 3m

DIGITUS LWL Patchk., LC/SC OS2,SM 3m

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

10.40 €

Tootja: DIGITUS
Tootekood: DK-2932-03
EAN:
  • 4016032249658
Garantiiaeg: 180 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
DIGITUS LWL Patchkabel, LC zu SC OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Länge 3m

DIGITUS LWL Patchk., LC/SC OS2,SM 3m


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda