Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20170504 Josera 3=4 EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Mcab Duplex LC-LC 50/125µ M

Mcab Duplex LC-LC 50/125µ M

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
20.03.2017

18.90 €

Tootja: Mcab
Tootekood: 7000819
EAN:
  • 4016032128465
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
Fiber Optic Patch kaabel — LC Stecker / LC Stecker — Multimode OM2 (-1Gbit Ethernet) — 50 / 125, Duplex — halogenfreies kaabel — Stecker mit Keramik Ferrulen — einzeln verpackt mit Messprotokoll — Länge 3 Meter

Ei ole täiendavaid tooteid Mcab Duplex LC-LC 50/125µ M

TOP

Mcab SATA 150 / 300 DATA ja POWER 6.30 €

Tootekood: Mcab 7000905
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex LC-SC 50/125µ M 16.40 €

Tootekood: Mcab 7000830
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex ST-SC 50/125µ M 15.40 €

Tootekood: Mcab 7000822
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex LC-LC 50/125µ M 18 €

Tootekood: Mcab 7000818
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex Netzwerkkabel LC-ST 2M 15.90 €

Tootekood: Mcab 7000846
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex LC-ST 50/125µ M 15.40 €

Tootekood: Mcab 7000826
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex LC-SC 50/125µ M 15.10 €

Tootekood: Mcab 7000829
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex LC-ST 50/125µ M 18.30 €

Tootekood: Mcab 7000828
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex ST-SC 50/125 µM 13 €

Tootekood: Mcab 7000821
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex LC-LC 50/125µ M 21.80 €

Tootekood: Mcab 7000820
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda