Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Mcab Duplex ST-ST 50/125µ M

Mcab Duplex ST-ST 50/125µ M

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
21.02.2017

14.50 €

Tootja: Mcab
Tootekood: 7000809
EAN:
  • 4016032112372
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
Fiber Optic Patch kaabel — ST Stecker / ST Stecker — Multimode OM2 (-1Gbit Ethernet) — 50 / 125, Duplex — halogenfreies kaabel — Stecker mit Keramik Ferrulen — zweifarbige Knickschutztüllen — einzeln verpackt mit Messprotokoll — Länge 1 Meter

Ei ole täiendavaid tooteid Mcab Duplex ST-ST 50/125µ M

TOP

Mcab SATA 150 / 300 DATA ja POWER 8.80 €

Tootekood: Mcab 7000905
Tellimisel toode: 27.03.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex LC-SC 50/125µ M 17.30 €

Tootekood: Mcab 7000830
Tellimisel toode: 30.03.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex LC-LC 50/125µ M 17.10 €

Tootekood: Mcab 7000817
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex ST-SC 50/125µ M 15.40 €

Tootekood: Mcab 7000822
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex LC-LC 50/125µ M 19 €

Tootekood: Mcab 7000818
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex LC-ST 50/125µ M 16.30 €

Tootekood: Mcab 7000826
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex LC-SC 50/125µ M 15.90 €

Tootekood: Mcab 7000829
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex LC-ST 50/125µ M 18.30 €

Tootekood: Mcab 7000828
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex LC-LC 50/125µ M 21.80 €

Tootekood: Mcab 7000820
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab Duplex LC-SC 50/125µ M 18 €

Tootekood: Mcab 7000831
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda