Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTZ EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

LevelOne 10/100BASE-TX-100BASE-FX SMF

LevelOne 10 / 100BASE-TX-100BASE-FX SMF

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 10+ tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

83 €

Tootja: LevelOne
Tootekood: FVT-2401
EAN:
  • 4015867186329
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
10/100BASE-TX to 100BASE-FX SMF SC-Konverter, Überträgt Daten von 10/100Base-TX-Kupfer- zu Glasfaserschnittstellen, Singlemode-Glasfasern mit SC-Anschluss zur Übertragung auf bis zu 40 km, Integrierte LFP- (viide Fault Pass-through) (LLCF/LLR) Technologie

Ei ole täiendavaid tooteid LevelOne 10/100BASE-TX-100BASE-FX SMF


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda