Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTZ EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Assmann/Digitus LWL Patchkabel, E2000/SC, 2m

Assmann/Digitus LWL Patchkabel, E2000/SC, 2m

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 1 tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

78 €

Tootja: Assmann/Digitus
Tootekood: AL-9E2000SC-02I-DM
EAN:
  • 4016032362562
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
E2000 Stecker: Diamond/SC Stecker: Normal, mit Keramik-Ferrule/Duplex kaabel/LSOH/Einzeln verpackt mit Messprotokoll/Singlemode 09/125 µ/Anschluss 1: E2000 (APC)/Anschluss 2: SC-Duplex (PC)/Kabeltyp: I-VH 2E9/125µ/Faser Klasse: OS2/Art: Singlemode/

Ei ole täiendavaid tooteid Assmann/Digitus LWL Patchkabel, E2000/SC, 2m


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda