Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Assmann/Digitus Verbindungsmodul CAT 7

Assmann/Digitus Verbindungsmodul CAT 7

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
25.11.2017

5.80 €

Tootja: Assmann/Digitus
Tootekood: DN-93907-1
EAN:
  • 4016032363590
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
DIGITUS Verbindungsmodul CAT 7, 600 MHz, LSA-Leisten für AWG 22-26, geschirmt, kompaktes Design, 26x35x80 mm

Assmann/Digitus Verbindungsmodul CAT 7

TOP

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/SC OS2,SM 3m 10.40 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2932-03
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/LC MM 1m, OM3 8.70 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2533-01/3
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/SC MM 1m, OM3 10.40 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2532-01/3
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/LC OS2,SM 1m 10.20 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2933-01
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus Modulares Patch Panel, 24-Port 15.50 €

Tootekood: Assmann/Digitus DN-91412
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/LC MM 2m, OM3 10.30 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2533-02/3
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., ST/SC MM, OM2, 3m 9.20 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2512-03
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LC Fiber Pigtail, SM, OS2, 2m 25.70 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-29332-02
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/LC OS2,SM 3m 8.70 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2933-03
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/SC MM, OM2, 1m 10.60 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2532-01
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda