Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

ALLIED TELESIS


Võrguseadmed ALLIED TELESIS (66)

ALLIED TELESIS Switch 8x GE AT-GS950/8 2x SFP 151 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-GS950/8-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS Switch 8x FE AT-FS708/PoE 1x SFP 99 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-FS708/PoE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1250 Mbit/s, Wired, -5 - 70 °C, -40 - 85 °C, 0 - 85 %, 0 - 85 % 503 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-SPZX80
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS 1000LX single mode BiDi SFP (1310 Tx, 1490 Rx) 10 km, 1250 Mbit/s, Wired, -5 - 75 °C, -40 - 85 °C, 0 - 85 %, 0 - 85 % 145 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-SPBD10-13
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS Switch 16x FE AT-FS716L 16x 10/100TX 55 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-FS716L-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS 8PT 10/100 UNMANAGED POE SWITC 220 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-FS708/POE-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS 1000LX single mode BiDi SFP (1490 Tx, 1310 Rx) 10 km, 1250 Mbit/s, Wired, -5 - 75 °C, -40 - 85 °C, 0 - 85 %, 0 - 85 % 145 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-SPBD10-14
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS AT-GS950/16PS-50 648 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-GS950/16PS-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS 24x GE AT-x510-28GTX 24x Gbit-T+4 SFP+ (52 W) 1 668 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-X510-28GTX-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS 24x GE AT-x510-28GPX 24x Gbit-T PoE+/4 SFP+ 2 006 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-X510-28GPX-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Unsorted ALLIED TELESIS (34)

ALLIED TELESIS Media Conv. AT-MC102XL 100TX - 100FX(SC) 76 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-MC102XL-60
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS Media Conv. AT-DMC1000/LC 1GT-1Gb SX(LC) 178 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-DMC1000/LC-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS Allied Tel.Media Conv. AT-DMC100/SC 100TX-100FX(SC) 67 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-DMC100/SC-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS MINI MC GE TX TO SX MM LC 275 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-MMC2000/LC-60
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 07.06.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS DESK MINI MC 1000TX TO SX LC 328 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-DMC1000/LC-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS NEK AT-2712FX/SC FE PCI E Secure Fiber NIC 151 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-2712FX/SC-001
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS L2+ 10GIG 12X SFP+ 4X 10G-T 2 447 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-XS916MXS-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS Allied Tel. Switch 16x FE AT-FS750/20 16x 100 TX+2 GT+2 SFP 132 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-FS750/20-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS L2 WS FE 24 + 4 COMBO GE PS 164 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-FS750/28-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS L2 WS FE 24 POE+ W/ 4 COMBOGE 439 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-FS750/28PS-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Võrk ja muud ALLIED TELESIS (15)

ALLIED TELESIS 1000LX (LC) SFP, 10km, Wired, -40 - 85 °C, -40 - 100 °C, 0 - 85 %, 0 - 85 %, LX 105 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-SPLX10
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS SINGLE UNIT WALL MOUNT 21.20 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-TRAY1
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

ALLIED TELESIS 1000SX (LC) SFP, 550m, Wired, -40 - 85 °C, -40 - 100 °C, 0 - 85 %, 0 - 85 %, 2.125 Gbps 63 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-SPSX
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS Modul AT-SPTX 1000T SFP, 100m 104 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-SPTX
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS PCI-Express Fast Ethernet Fiber NIC (ST), Wired, PCI, PCI-Express x1, 100 Mbit/s, 69 mm, 121 mm 126 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-2711FX/ST-001
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS 32bit PCI Gigabit Fiber adapter Card, Wired, PCI, 1000 Mbit/s, 1 Gbit/s, Ethernet 1000Base-SX / FC, Ethernet/Fast-Ethernet 164 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-2916SX/SC-001
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS 100FX (LC) SFP, 15km, 100 Mbit/s, Wired, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 0 - 85 %, 0 - 80 % 129 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-SPFX/15
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS AT-SPFX/2 SFP-Modul, 100 Mbit/s, -40 - 85 °C, -40 - 85 °C, 0 - 85 %, 0 - 80 %, 100FX 70 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-SPFX/2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 07.06.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS AT-CM3K0S, 1000 Mbit/s, Wired, 22 x 73 x 130 mm, 113 g, 6 W, 0 - 40 °C 204 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-CM3K0S
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS Multi-channel 2 slot modular chassis, 7000 g 292 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-MCF2000
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Võrgutarvukud ALLIED TELESIS (8)

ALLIED TELESIS Media Conv. AT-MC101XL 100TX - 100FX(ST) 74 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-MC101XL-60
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS ALLIED Advanced Alliedware Plus Layer 3 820 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-FL-X900-01
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


ALLIED TELESIS CEILINGMOUNTSKITFOR 71 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-BRKT-J26
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS PCI-EXPRESS DUAL PORT POE+ 249 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-2911GP/SFP-001
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS SINGLE PORT FIBER GB NIC FOR 390 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-2911LX/LC-001
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS WALL MOUNT KIT FORAT-GS910/5 50 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-BRKT-J23
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS SLIDING RACKMOUNT KIT FOR X930 302 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-RKMT-SL01
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS EXTENDED ETH OVER VDSL2 BNC 156 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-MMC6006-60
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Võrgukaardid ALLIED TELESIS (3)

Võrgukaart ALLIED TELESIS AT-2972SX-001 349 €

Tootekood: ALLIED TELESIS 990-002306-001
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Võrgukaart ALLIED TELESIS FIBER GIGABIT NIC X 32-BIT 225 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-2911SX/SC-001
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


sorteerimata ALLIED TELESIS (1)

ALLIED TELESIS FOUR UNIT WALL MOUNT 55 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-TRAY4
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Kaablid ALLIED TELESIS (1)

ALLIED TELESIS Stack-kaabel AT-StackXS 1m 190 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-STACKXS/1.0
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda