Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Longshine


Unsorted Longshine (21)

Longshine 2-Port USB/PS2 KVM Switch metallist inkl. kaabel 70 €

Tootekood: Longshine LCS-K702
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Longshine konverter 10/100TX zu 100FX MultiMode ST 63 €

Tootekood: Longshine LCS-C842MT
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Longshine konverter 10/100TX zu 100FX MultiMode SC 63 €

Tootekood: Longshine LCS-C842MC
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Longshine konverter 10/100/1000TX zu Gigabit SFP slot 136 €

Tootekood: Longshine LCS-C862
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Longshine Low Profile Bracket seriell retail 4 €

Tootekood: Longshine LCS-LP-6XXX-1S
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Longshine Netzteil 48V für korpus LCS-C819 retail 129 €

Tootekood: Longshine LCS-MPS-75D
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Longshine Controller PCIe 2x Parallel retail 30 €

Tootekood: Longshine LCS-6320
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Longshine 4-Port USB/PS2 KVM Switch metallist inkl. kaabel 93 €

Tootekood: Longshine LCS-K704
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Longshine Controller PCI 4x Seriell 1x Parallel (RS232C) retail 30 €

Tootekood: Longshine LCS-6024-A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Longshine 4-Port USB/PS2 KVM Switch DVI/Audio inkl. kaabel 198 €

Tootekood: Longshine LCS-K704D
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrguseadmed Longshine (8)

Longshine Switch 24x GE GS8424 Web Smart SNMP (Fanless) 118 €

Tootekood: Longshine LCS-GS8424
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Longshine Switch 8x GE GSP8108 PoE+ 802.3af/at 157 €

Tootekood: Longshine LCS-GSP8108
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Longshine Switch 8x GE GS8408 Web Smart SNMP (Fanless) 69 €

Tootekood: Longshine LCS-GS8408
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Longshine Switch 8x GE GSP8408+1 8x PoE+ 802.3af/at 1x SFP 218 €

Tootekood: Longshine LCS-GSP8408+1
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Longshine Switch 16x GE GS8416 Web Smart SNMP (Fanless) 105 €

Tootekood: Longshine LCS-GS8416
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Longshine Switch 48,3cm 24x GE GS9428-A SNMP 4x mini-GBIC 160 €

Tootekood: Longshine LCS-GS9428-A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Longshine Switch 48,3cm 24x GE GS9128-A 4x mini-GBIC 145 €

Tootekood: Longshine LCS-GS9128-A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Longshine Switch 5x FE FS6105-C retail 16.60 €

Tootekood: Longshine LCS-FS6105-C
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Võrgutarvukud Longshine (6)

Longshine Ethernet konverter RJ-45 zu BNC bulk 112 €

Tootekood: Longshine LCS-883C-TB
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Longshine Transceiver MiniGBIC 1000BaseSX multimode fiber retail 54 €

Tootekood: Longshine LCS-MGBIC-SX
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Longshine Einbauwinkel 19" für FS8124,FS8416,GS8424 bulk 21.50 €

Tootekood: Longshine BRACKET-10,5
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Longshine Transceiver MiniGBIC 1000BaseLX singlemode fiber retail 85 €

Tootekood: Longshine LCS-MGBIC-LX-10
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Longshine Einbauwinkel 19" für GS8208,GS8116,GS8124,FS8116 bulk 21.50 €

Tootekood: Longshine BRACKET-8,5
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Longshine Einbauwinkel 19" für KVM Switch K704 24.70 €

Tootekood: Longshine BRACKET-704
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Muud arvutilisad Longshine (3)

Longshine Controller PCI 2x Seriell (RS232C) retail 16.60 €

Tootekood: Longshine LCS-6021
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Longshine Controller PCI 2x Parallel retail 18.20 €

Tootekood: Longshine LCS-6020
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Longshine Controller PCI 2x Seriell 1x Parallel (RS232C) retail 18.20 €

Tootekood: Longshine LCS-6022
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Võrgukaardid Longshine (2)

Võrgukaart Longshine NEK PCI 1 GBit Realtek 13.30 €

Tootekood: Longshine LCS-8037TXR4
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Võrgukaart Longshine juhtmevaba AC USB 3.0 Stick 867Mbit retail 37.50 €

Tootekood: Longshine LCS-8133
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda