Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 220503 - кресла -24% - EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST

M-Cab


Võrgukaablid M-Cab (135)

-11%

M-CAB 1M LWL JUMPER OM4 - LC/LC 50/125 - LSZH - DUPLEX - VIOLETT -11% 7.50 € 8.39 €

Tootekood: M-Cab 7003401
EAN: 4260134935104
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

-12%

M-CAB 2M LWL JUMPER OM4 - LC/SC 50/125 - LSZH - DUPLEX - VIOLETT -12% 8.60 € 9.72 €

Tootekood: M-Cab 7003417
EAN: 4260134935180
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

-11%

M-CAB 5M LWL JUMPER OM4 - LC/LC 50/125 - LSZH - DUPLEX - VIOLETT -11% 12.30 € 13.80 €

Tootekood: M-Cab 7003405
EAN: 4260134935135
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

-10%

M-CAB 2M LWL JUMPER OM4 - LC/LC 50/125 - LSZH - DUPLEX - VIOLETT -10% 8.70 € 9.72 €

Tootekood: M-Cab 7003402
EAN: 4260134935111
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

-11%

M-CAB 3M LWL JUMPER OM4 - LC/LC 50/125 - LSZH - DUPLEX - VIOLETT -11% 9.90 € 11.10 €

Tootekood: M-Cab 7003403
EAN: 4260134935128
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab CAT5E-SF/UTP-PVC-10.0M-GRY 1GBIT - 4X2XAWG26/7 - SHIELDED 6.60 €

Tootekood: M-Cab 3117
EAN: 4260134931175
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab CAT5E MODULAR INLINE COUPLER F/F - RJ45 - SHIELDED - metallist 5 €

Tootekood: M-Cab 7000844
EAN: 4260134933353
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab CAT5E-SF/UTP-PVC-20.0M-GRY 1GBIT - 4X2XAWG26/7 - SHIELDED 10.90 €

Tootekood: M-Cab 3119
EAN: 4260134931199
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab CAT5E-SF/UTP-PVC-30.0M-GRY 1GBIT - 4X2XAWG26/7 - SHIELDED 17.90 €

Tootekood: M-Cab 3120
EAN: 4260134931205
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab CAT5E-SF/UTP-PVC-1.00M-GRY 1GBIT - 4X2XAWG26/7 - SHIELDED 2.10 €

Tootekood: M-Cab 3113
EAN: 4260134931137
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Kaablid ja adapterid M-Cab (122)

-11%

M-CAB MDP 1.2 TO HDMI kaabel 1M valge M/M AUDIO GOLD -11% 13.20 € 14.86 €

Tootekood: M-Cab 7003605
EAN: 4260134939515
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

-11%

M-Cab HDMI kaabel 8K 60HZ 2M ULTRA 10K 4K 120HZ 48GBPS UHS W/E -11% 7.70 € 8.70 €

Tootekood: M-Cab 7003027
EAN: 4260517935110
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab HDMI TO DVI-D DUAL viide adapter HDMI/M TO DVI-D 24+1/F 6.10 €

Tootekood: M-Cab 7100029
EAN: 4260134933421
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB USB 2.0 TO RS232 SERIAL adapter . 25.90 €

Tootekood: M-Cab 7300002
EAN: 4260134934251
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab 5M USB ACTIVE EXTENSION kaabel M/F - REPEATER kaabel 20.50 €

Tootekood: M-Cab 7800075
EAN: 4260134934275
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab PCI PARALLEL CARD - 1 PORT INCL. LOW-P-BACKET 14 €

Tootekood: M-Cab 7100061
EAN: 4260134930222
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab 3M USB 3.0 A TO A - M/M must 7.10 €

Tootekood: M-Cab 7300034
EAN: 4260134933711
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab 1.8M USB 3.0 A TO A - M/M must 8.20 €

Tootekood: M-Cab 7300033
EAN: 4260134933827
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab HDMI CABLE 4K 30HZ 1M must UHD 3D 2160P HI-SPEED W/E 4.40 €

Tootekood: M-Cab 7003019
EAN: 4260134933384
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab HDMI TO DVI-D 18+1 CABLE 2M M/M FULL HD must 7.20 €

Tootekood: M-Cab 7300081
EAN: 4260134933308
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

SORTEERIMATA M-Cab (43)

M-CAB PCI EXPRESS CARD 4X USB 3.0 IN 24.70 €

Tootekood: M-Cab 7070040
EAN: 4260517937862
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB 0.5M USBC CABLE 100W 20GBIT must - USB 3.2 GEN.2X2 12.20 €

Tootekood: M-Cab 7001330
EAN: 4260517938784
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB ADAPTER USBC - USBA M/F BLACK USB-C /MALE TO USB-A /FEMALE 7.10 €

Tootekood: M-Cab 2200065
EAN: 4260517938500
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB 1.0M USBC CABLE 100W 20GBIT must - USB 3.2 GEN.2X2 12.80 €

Tootekood: M-Cab 7001331
EAN: 4260517938791
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB 0.5M LWL JUMPER OM5 - LC/LC 50/125 LSZH DUPLEX LIME roheline 9.80 €

Tootekood: M-Cab 7003350
EAN: 4260517938586
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB 2.0M LWL JUMPER OM5 - LC/LC 50/125 LSZH DUPLEX LIME roheline 12.50 €

Tootekood: M-Cab 7003352
EAN: 4260517938609
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB 1.0M LWL JUMPER OM5 - LC/LC 50/125 LSZH DUPLEX LIME roheline 10.50 €

Tootekood: M-Cab 7003351
EAN: 4260517938593
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB 5.0M LWL JUMPER OM5 - LC/LC 50/125 LSZH DUPLEX LIME roheline 20.50 €

Tootekood: M-Cab 7003354
EAN: 4260517938623
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB 3.0M LWL JUMPER OM5 - LC/LC 50/125 LSZH DUPLEX LIME roheline 14.20 €

Tootekood: M-Cab 7003353
EAN: 4260517938616
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB 10.0M LWL JUMPER OM5 - LC/LC 50/125 LSZH DUPLEX LIME roheline 28.60 €

Tootekood: M-Cab 7003356
EAN: 4260517938647
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Audio ja video lisad M-Cab (16)

M-Cab DP 1.2 CABLE 4K 60HZ 1M must M/M 6.90 €

Tootekood: M-Cab 7000972
EAN: 4260134934855
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab DP 1.1 CABLE 2K 30HZ 5M must M/M FULL HD 14 €

Tootekood: M-Cab 7000975
EAN: 4260134932998
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab DP 1.2 CABLE 4K 60HZ 2M must M/M 8.70 €

Tootekood: M-Cab 7000973
EAN: 4260134934831
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab DP 1.2 CABLE 4K 60HZ 3M must M/M 9.90 €

Tootekood: M-Cab 7000974
EAN: 4016032250739
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab 1M USBC - DVI M/M 1080P60HZ COPPER CONDUCTOR must 28.30 €

Tootekood: M-Cab 2200061
EAN: 4260517935059
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


M-CAB MDP 1.2 TO DP kaabel 1M valge M/M AUDIO GOLD 9.80 €

Tootekood: M-Cab 7003604
EAN: 4260134939508
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB DP 1.2 TO DVI CABLE 2M BLACK M/M GOLD 1080 60HZ 22.70 €

Tootekood: M-Cab 7003610
EAN: 4260134939560
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB DP 1.4 CABLE 8K 60HZ 2M must M/M 11.50 €

Tootekood: M-Cab 7001099
EAN: 4260517930177
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB 3.5MM JACK adapter 0.2M M/F kaabel M/F 3PIN TO 2X2P stereo 2.50 €

Tootekood: M-Cab 7200119
EAN: 4260517930702
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB 3.5MM 2X RCA adapter HQ 10M kaabel M/M 3PIN TO AUDIO L/R 7.10 €

Tootekood: M-Cab 7200105
EAN: 4260517930566
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Pikendusjuhtmed M-Cab (12)

M-Cab 19 INCH 1U SOCKET 9 PORT ALU BK 9 X CEE 7/3 W/O SWITCH 28 €

Tootekood: M-Cab POW0015
EAN: 4049759203924
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


M-Cab 19 INCH 1U SOCKET 8 PORT ALU BK 8 X CEE 7/3 WITH SWITCH 27 €

Tootekood: M-Cab POW0017
EAN: 4049759203955
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab 19 INCH 1U SOCKET 7 PORT ALU BK 7 X CEE 7/3 WITH SURGE PROTECT 32.30 €

Tootekood: M-Cab POW0019
EAN: 4049759203962
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


M-Cab 10 INCH 1U SOCKET 4 PORT W/S BK 4 X CEE 7/3 WITH SWITCH 24.40 €

Tootekood: M-Cab POW0021
EAN: 4049759203948
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB SOCKET STRIP 6 PORT W/O SWITCH PROTECTIVE CONTACT valge 9.10 €

Tootekood: M-Cab POW0010
EAN: 4008224569279
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB SOCKET STRIP 6 PORT W/ SWITCH PROTECTIVE CONTACT valge 10.10 €

Tootekood: M-Cab POW0013
EAN: 4008224569293
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB SOCKET STRIP 3 PORT W/ SWITCH PROTECTIVE CONTACT valge 8.30 €

Tootekood: M-Cab POW0012
EAN: 4008224569255
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB SOCKET STRIP 3 PORT W/O SWITCH PROTECTIVE CONTACT valge 6.90 €

Tootekood: M-Cab POW0011
EAN: 4008224569231
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB 10 INCH 1U SOCKET 4 PORT W/S GR 4 X CEE 7/3 WITH SWITCH 24.40 €

Tootekood: M-Cab POW0022
EAN: 4049759278151
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab 19 INCH 1U SOCKET 7 PORT ALU GR 7 X CEE 7/3 WITH SURGE PROTECT 32.30 €

Tootekood: M-Cab POW0020
EAN: 4049759278144
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Telefoni laadijad M-Cab (3)

M-CAB 1M USBC LIGHTNING MFI CABLE MFI CERTIFICATED must 20.50 €

Tootekood: M-Cab 7070156
EAN: 4260517938722
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB 2M USBC LIGHTNING MFI CABLE MFI CERTIFICATED must 22.60 €

Tootekood: M-Cab 7070157
EAN: 4260517938739
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab 3M USBC LIGHTNING MFI CABLE MFI CERTIFICATED must 26.70 €

Tootekood: M-Cab 7070158
EAN: 4260517938746
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

sorteerimata M-Cab (1)

M-CAB PCI EXPRESS USB 3.0 CARD - 2A1C 1XA EXT / 1XA INT - 1XC EXT 27.60 €

Tootekood: M-Cab 7070027
EAN: 4260134939393
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Hiire tarvikud M-Cab (1)

M-Cab MOUSEPAD - BLUE 250MM - 220MM - 3MM 4.30 €

Tootekood: M-Cab 7000013
EAN: 4260134930239
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda