Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 220503 - кресла -24% - EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST

MIKROTIK


SORTEERIMATA MIKROTIK (60)

MIKROTIK SXT 2 300 Mbit/s Power over Ethernet (PoE) valge 86 €

Tootekood: MIKROTIK RBSXTG-2HnD
EAN: 4752224001689
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 3-7 tööpäeva


MIKROTIK RB951G-2HND juhtmevaba access point Power over Ethernet (PoE) 88 €

Tootekood: MIKROTIK RB951G-2HnD
EAN: 4752224001108
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 3-7 tööpäeva


MikroTik CPE AC 5GHz1 16dBi RBSXTsqG-5ac 60 €

Tootekood: MIKROTIK RBSXTsqG-5acD
EAN: 4752224004697
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


MikroTik LHG HP5 54 Mbit/s valge Power over Ethernet (PoE) 83 €

Tootekood: MIKROTIK RBLHG-5HPND
EAN: 4752224003706
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 3-7 tööpäeva


Mikrotik RBLtAP-2HnD&R11e-LTE LtAP LTE 300 €

Tootekood: MIKROTIK RBLTAP-2HND&R11E-LTE
EAN: 4752224004192
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


MikroTik hAP valge Power over Ethernet (PoE) 49 €

Tootekood: MIKROTIK RB951UI-2ND
EAN: 4752224003157
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 3-7 tööpäeva


MikroTik SXTsq Lite5 valge Power over Ethernet (PoE) 49 €

Tootekood: MIKROTIK RBSXTSQ5ND
EAN: 5706998261526
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 3-7 tööpäeva


MIKROTIK S-3553LC20D network transceiver module 1250 Mbit/s SFP 76 €

Tootekood: MIKROTIK S-3553LC20D
EAN: 2000001011966
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 3-7 tööpäeva


MIKROTIK RBwAP2nD-BE wAP BE 2.4GHz AP 58 €

Tootekood: MIKROTIK RBWAP2ND-BE
EAN: 4752224004758
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


MIKROTIK mANTBox 15s 5GHz Access Point 195 €

Tootekood: MIKROTIK RBD22UGS-5HPACD2HND-15S
EAN: 4752224006448
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


Võrguseadmed MIKROTIK (59)

[KOHE OX.ee LAOS!] Mikrotik RBD52G-5HACD2HND-TC AP 80 €

Tootekood: MIKROTIK RBD52G-5HACD2HND-TC
EAN: 4752224003539
Kohe OX.ee Tallinna poes: 1 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev


MikroTik MT RB951Ui-2HnD MikroTik RB951U 75 €

Tootekood: MIKROTIK MT RB951UI-2HND
EAN: 5902560365825
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


MIKROTIK RB952Ui-5ac2nD hAP ac lite 802.11ac, 2.4/5.0, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 5, MU-MiMO Yes, PoE in/out 56 €

Tootekood: MIKROTIK RB952Ui-5ac2nD
EAN: 708747432510
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MIKROTIK hAP Lite Classic RB941-2nD 802.11n, 10/100 Mbit/s, Antenna type Internal, 1xUSB 25.20 €

Tootekood: MIKROTIK RB941-2nD
EAN: 4752224003126
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

MIKROTIK Access Point RB951G-2HND 802.11n, 867 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 5, MU-MiMO Yes, Antenna type Internal 78 €

Tootekood: MIKROTIK RB951G-2HnD
EAN: 4752224001108
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MIKROTIK RBDISC-5ND ketas Lite5 CPE 5GHz 60 €

Tootekood: MIKROTIK RBDISC-5ND
EAN: 4752224001269
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


MikroTik hAP ac lite tower Black Power over Ethernet (PoE) 53 €

Tootekood: MIKROTIK RB952UI-5AC2N
EAN: 2514121617026
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 3-7 tööpäeva


MIKROTIK S-31DLC20D network transceiver module 1250 Mbit/s SFP 1310 nm 25.40 €

Tootekood: MIKROTIK S-31DLC20D
EAN: 5902560365986
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 3-7 tööpäeva

MIKROTIK S-3553LC20D network transceiver module 1250 Mbit/s SFP 113 €

Tootekood: MIKROTIK S-3553LC20D
EAN: 5902560365993
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


Võrk ja muud MIKROTIK (11)

MIKROTIK S+85DLC03D SFP+, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 300 m, -40 to +70C 56 €

Tootekood: MIKROTIK S+85DLC03D
EAN: 5902560365955
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MIKROTIK S-RJ01 network switch module Gigabit Ethernet 70 €

Tootekood: MIKROTIK S-RJ01
EAN: 4752224005090
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


MIKROTIK U.fl - SMA female pigtail for LTE kaardid ACSMAUFL 8.10 €

Tootekood: MIKROTIK ACSMAUFL
EAN: 2000001018491
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

MIKROTIK S-31DLC20D SFP, Single-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 20000 m, -40 to +70C 23.80 €

Tootekood: MIKROTIK S-31DLC20D
EAN: 5902560365986
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

MikroTik S-85DLC05D Dual-LC SFP Transceiver S-85DLC05D / MKT-10170 19.50 €

Tootekood: MIKROTIK S-85DLC05D
EAN: 5902560366013
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 5-12 tööpäeva

MIKROTIK RBSXTsq5nD SXTsq Lite5 CPE 5GHz 58 €

Tootekood: MIKROTIK RBSXTSQ5ND
EAN: 4752224004659
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


MIKROTIK RBSXTsq5HPnD SXTsq 5 High Power 65 €

Tootekood: MIKROTIK RBSXTSQ5HPND
EAN: 4752224004611
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


MIKROTIK RBOmniTIKU-5HnD 5GHz 802.11a/n 111 €

Tootekood: MIKROTIK RBOMNITIKU-5HND
EAN: 4752224001566
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


MikroTik RBLHG-5HPnD LHG HP5 CPE 5GHz 94 €

Tootekood: MIKROTIK RBLHG-5HPND
EAN: 4752224003706
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


Võrgutarvukud MIKROTIK (8)

MikroTik 48v 2A 96W Toiteplokk with plug 38 €

Tootekood: MIKROTIK 48V2A96W
EAN: 2000001111765
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


Mikrotik RBGPOE PoE adapter Gigabit Ethernet 48 V 31.40 €

Tootekood: MIKROTIK RBGPOE
EAN: 4752224006509
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


MIKROTIK 24HPOW Mikrotik 24HPOW High pow 27.90 €

Tootekood: MIKROTIK 24HPOW
EAN: 5902560363951
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva

MikroTik Antenna LTE 5dBi MTAO-LTE-5D-S 24.60 €

Tootekood: MIKROTIK MTAO-LTE-5D-SQ
EAN: 5903148913223
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva

MikroTik GPER DECT repeater must 67 €

Tootekood: MIKROTIK GPER
EAN: 4752224002365
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


MIKROTIK solidMOUNT 70 €

Tootekood: MIKROTIK SOLIDMOUNT
EAN: 5903148916866
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


MIKROTIK mANTBox 15s CPE 5Ghz Antenna 174 €

Tootekood: MIKROTIK RB921GS-5HPACD-15S
EAN: 4752224000835
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


Mikrotik R11e-LTE Internal 150 Mbit/s 156 €

Tootekood: MIKROTIK R11E-LTE
EAN: 4752224006301
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


Võrgukaablid MIKROTIK (5)

MikroTik S+AO0005 fibre optic kaabel 5 m SFP+ Orange 106 €

Tootekood: MIKROTIK S+AO0005
EAN: 5903148914800
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


MikroTik Q+DA0001 fibre optic cable 1 m QSFP+ must 70 €

Tootekood: MIKROTIK Q+DA0001
EAN: 2000001098141
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


MIKROTIK 40 Gbps QSFP+ DAC 3m kaabel 74 €

Tootekood: MIKROTIK Q+BC0003-S+
EAN: 5903148916330
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


MikroTik 25GBase Direct Attach kaabel XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28, Maximum transfer distance 3 m, Supports SFP 1G/SFP+ 10G/25G SFP28, 25 Gbit/s 38.10 €

Tootekood: MIKROTIK XS+DA0003
EAN: 2000001149058
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik 25GBase Direct Attach kaabel XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28, Maximum transfer distance 1 m, Supports SFP 1G/SFP+ 10G/25G SFP28, 25 Gbit/s 29.60 €

Tootekood: MIKROTIK XS+DA0001
EAN: 2000001149041
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


Võrgukaardid MIKROTIK (4)

Võrgukaart MIKROTIK R11e-LTE6 2G 3G 4G LTE miniPCIe 124 €

Tootekood: MIKROTIK R11E-LTE6
EAN: 4752224006325
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


Võrgukaart MIKROTIK Woobm WLAN 57 €

Tootekood: MIKROTIK WOOBM-USB
EAN: 4752224006868
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


Võrgukaart MIKROTIK R11E-5HND Internal RF juhtmevaba 82 €

Tootekood: MIKROTIK R11E-5HND
EAN: 4752224002617
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


Võrgukaart MIKROTIK R11E-2HPND network card Internal RF juhtmevaba 82 €

Tootekood: MIKROTIK R11E-2HPND
EAN: 4752224002587
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda