Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 230610 горка 2-в-1 EST
  • 220503 - кресла -24% - EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST

MIKROTIK


Võrguseadmed MIKROTIK (155)

[KOHE OX.ee LAOS!] MIKROTIK RB760IGS hEX S wired router Gigabit Ethernet Black 76 €

Tootekood: MIKROTIK RB760IGS
EAN: 4752224002785
Kohe OX.ee Tallinna poes: 1 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev


MIKROTIK Access Point||867 Mbps|2x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|RBCAPGI-5ACD2ND-XL 91 €

Tootekood: MIKROTIK RBCAPGI-5ACD2ND-XL
EAN: 4752224007278
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


MIKROTIK Chateau LTE12 with RouterOS L4 License, International version 209 €

Tootekood: MIKROTIK RBD53G-5HacD2HnD-TC&EG12-EA
EAN: 4752224003546
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MIKROTIK Wireless Router||Router|5x10/100/1000M|RBD52G-5HACD2HND-TC 71 €

Tootekood: MIKROTIK RBD52G-5HACD2HND-TC
EAN: 4752224003539
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


MIKROTIK NET ROUTER 10/100/1000M 5PORT/HEX RB750GR3 55 €

Tootekood: MIKROTIK RB750GR3
EAN: 4752224002761
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


MIKROTIK RB1100x4 323 €

Tootekood: MIKROTIK RB1100X4
EAN: 4752224002662
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


MikroTik | hAP ac lite | RB952Ui-5ac2nD | 802.11ac | 2.4/5.0 | 867 Mbit/s | 10/100 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 5 | MU-MiMO Yes | PoE in/out 54 €

Tootekood: MIKROTIK RB952Ui-5ac2nD
EAN: 708747432510
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik RB750GR3 wired router Gigabit Ethernet Turquoise, White 57 €

Tootekood: MIKROTIK RB750GR3
EAN: 4752224002761
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 3-7 tööpäeva


MIKROTIK Access Point||1800 Mbps|IEEE 802.11b|IEEE 802.11g|IEEE 802.11n|IEEE 802.11ac|IEEE 802.11ax|2x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|CAPGI-5HAXD2HAXD 116 €

Tootekood: MIKROTIK CAPGI-5HAXD2HAXD
EAN: 4752224008473
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


SORTEERIMATA MIKROTIK (108)

MIKROTIK ANTENNA ACC MOUNT METALLIC/LHGMOUNT 13.50 €

Tootekood: MIKROTIK LHGMOUNT
EAN: 4752224002372
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva

MIKROTIK Wireless Router||Switch|16x10/100M|CRS318-1FI-15FR-2S-OUT 148 €

Tootekood: MIKROTIK CRS318-1FI-15FR-2S-OUT
EAN: 4752224002181
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


MIKROTIK NET TRANSCEIVER SFP/SFP+/SFP28/XS+31LC10D 129 €

Tootekood: MIKROTIK XS+31LC10D
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


MikroTik SXTsq Lite5 RBSXT client device White PoE support 43.20 €

Tootekood: MIKROTIK RBSXTSQ5ND
EAN: 5706998261526
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 3-7 tööpäeva


MikroTik WRL ACCESS POINT OUTDOOR KIT/RBWAPR-2ND&R11E-LR2 135 €

Tootekood: MIKROTIK RBWAPR-2ND&R11E-LR2
EAN: 4752224007421
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


MIKROTIK S+RJ10 network transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ 62 €

Tootekood: MIKROTIK S+RJ10
EAN: 2000000976624
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 3-7 tööpäeva


MIKROTIK WRL ACCESS POINT OUTDOOR/RBWAPG-60AD-A 128 €

Tootekood: MIKROTIK RBWAPG-60AD-A
EAN: 4752224004802
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


MIKROTIK Module XQ+85MP01D QSF P28 100G, MM MTP/MPO 91 €

Tootekood: MIKROTIK XQ+85MP01D
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 3-6 tööpäeva


MikroTik CPE 60 GHz 1GbE RBLHGG-60a 153 €

Tootekood: MIKROTIK RBLHGG-60ad
EAN: 4752224004055
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 3-6 tööpäeva


MIKROTIK MTAS-5G-19D120 MikroTik mANT 19 158 €

Tootekood: MIKROTIK MTAS-5G-19D120
EAN: 4752224002402
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Võrgutarvukud MIKROTIK (12)

MIKROTIK NET ACC PSU +POWER PLUG 48V/48POW 18 €

Tootekood: MIKROTIK 48POW
EAN: 5902560364026
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva

MIKROTIK NET POE ADAPTER/RBGPOE 8.10 €

Tootekood: MIKROTIK RBGPOE
EAN: 4752224006509
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva

MIKROTIK GPER Mikrotik GPeR Gigabit Pass 41.70 €

Tootekood: MIKROTIK GPER
EAN: 4752224002365
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


MIKROTIK WRL ACCESS POINT WIRE DISH/NRAYG-60ADPAIR 267 €

Tootekood: MIKROTIK NRAYG-60ADPAIR
EAN: 4752224006844
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


MIKROTIK NET POE CONVERTER/RBGPOE-CON-HP 29.80 €

Tootekood: MIKROTIK RBGPOE-CON-HP
EAN: 4752224003584
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


MikroTik RBGESP surge protector Black 69 €

Tootekood: MIKROTIK RBGESP
EAN: 4752224007254
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 5-10 tööpäeva


MIKROTIK ANTENNA 2.7GHZ 5DBI/MTAO-LTE-5D-SQ 19.50 €

Tootekood: MIKROTIK MTAO-LTE-5D-SQ
EAN: 4752224002389
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva

MIKROTIK UBIQUITI airFiber Anten na 60GHz LR AF60-L 484 €

Tootekood: MIKROTIK AF60-LR-EU
EAN: 810010073563
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 3-6 tööpäeva


MIKROTIK NET POE ADAPTER/RBPOE 4.50 €

Tootekood: MIKROTIK RBPOE
EAN: 2000000739366
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva

MIKROTIK 18POW Mikrotik 18POW 24V 0.8A p 15.30 €

Tootekood: MIKROTIK 18POW
EAN: 5902560363944
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva

Võrk ja muud MIKROTIK (10)

MIKROTIK 10 SFP+ 1.25G LC MM 300m S+85DLC03D 61 €

Tootekood: MIKROTIK S+85DLC03D
EAN: 2000000612300
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 3-6 tööpäeva


MIKROTIK NET MODULE 1GBE RJ45 SFP/S-RJ01 27.10 €

Tootekood: MIKROTIK S-RJ01
EAN: 4752224005090
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva

MIKROTIK CABLE SMA FEMALE PIGTAIL/ACSMAUFL 7.50 €

Tootekood: MIKROTIK ACSMAUFL
EAN: 2000001018491
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva

MIKROTIK | S-31DLC20D | SFP | Single-Mode Fiber | Dual LC | 10/100/1000 Mbit/s | Wavelength 1310 nm | Maximum transfer distance 20000 m | -40 to +70C 24.60 €

Tootekood: MIKROTIK S-31DLC20D
EAN: 5902560365986
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

MIKROTIK WRL CPE OUTDOOR/RBSXTG-5HPACD-SA 107 €

Tootekood: MIKROTIK RBSXTG-5HPACD-SA
EAN: 4752224004499
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


MIKROTIK NET MODULE 10GBE RJ45 SFP+/S+RJ10 59 €

Tootekood: MIKROTIK S+RJ10
EAN: 4752224005106
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


MIKROTIK WRL CPE OUTDOOR/RBSXTG-5HPND-SAR2 89 €

Tootekood: MIKROTIK RBSXTG-5HPND-SAR2
EAN: 5711783891987
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


MIKROTIK NET TRANSCEIVER SFP/S-85DLC05D 18 €

Tootekood: MIKROTIK S-85DLC05D
EAN: 5902560366013
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva

MIKROTIK RBSXTsqG-5acD 1000 Mbit/s White Power over Ethernet (PoE) 116 €

Tootekood: MIKROTIK RBSXTSQG-5ACD
EAN: 2000001011935
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 5-10 tööpäeva


MIKROTIK RBSXTsq2nD SXTsq Lite2 CPE 2.4G 57 €

Tootekood: MIKROTIK RBSXTSQ2ND
EAN: 4752224004581
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Võrgukaablid MIKROTIK (5)

MIKROTIK CABLE DIRECT ATTACH SFP+ 1M/XS+DA0001 27.10 €

Tootekood: MIKROTIK XS+DA0001
EAN: 2000001149041
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva

MIKROTIK CABLE DIRECT ATTACH QSFP28 1M/XQ+DA0001 36.60 €

Tootekood: MIKROTIK XQ+DA0001
EAN: 708747440829
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


MIKROTIK XQ+DA0003 Cable DAC QSFP28 100G 81 €

Tootekood: MIKROTIK XQ+DA0003
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


MikroTik Network cable CAT5E SFTP external 305M 211 €

Tootekood: MIKROTIK EX.16262
EAN: 5903148916262
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 3-6 tööpäeva


MIKROTIK Network cable CAT5E UTP internal 305m 140 €

Tootekood: MIKROTIK EX.10055
EAN: 5903148910055
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 3-6 tööpäeva


Serverkapid. Tarvikud MIKROTIK (4)

MIKROTIK | Rackmountable | SolidRac SR-10U | Desktop Rack | N/A 47.10 €

Tootekood: MIKROTIK SR-10U
EAN: 4752224008329
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MIKROTIK SR-10U rack accessory Rack shelf 98 €

Tootekood: MIKROTIK SR-10U
EAN: 4752224008329
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 5-10 tööpäeva


MIKROTIK NET ACC RACKMOUNT EARS SET/K-65 6.10 €

Tootekood: MIKROTIK K-65
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva

MIKROTIK RMK-2/10 rack accessory Mounting bracket 41.10 €

Tootekood: MIKROTIK RMK-2/10
EAN: 4752224008688
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 5-10 tööpäeva


Kaablid ja adapterid MIKROTIK (2)

MikroTik | 25GBase Direct Attach Cable | XS+DA0003 | SFP/SFP+/SFP28 | Maximum transfer distance 3 m | Supports SFP 1G/SFP+ 10G/25G SFP28, 25 Gbit/s 36.50 €

Tootekood: MIKROTIK XS+DA0003
EAN: 2000001149058
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik CABLE DIRECT ATTACH SFP+ 5M/S+AO0005 46.20 €

Tootekood: MIKROTIK S+AO0005
EAN: 5903148914800
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


UPSid MIKROTIK (1)

UPS MIKROTIK NET ACC SURGE PROTECTOR/GESP 27.10 €

Tootekood: MIKROTIK GESP
EAN: 4752224007254
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva

Videovalve tarvikud MIKROTIK (1)

MIKROTIK NET ACC PSU +POWER PLUG 24V/24HPOW 18 €

Tootekood: MIKROTIK 24HPOW
EAN: 5902560363951
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva

 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda