Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit 54 €

Tootekood: MikroTik MT S+85DLC03D
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik 10G SFP+ transceiver koos a LC connector S+85DLC03D

MikroTik 10G SFP+ transceiver koos a LC...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
04.04.2017

55 €

Tootja: MikroTik
Tootekood: S+85DLC03D
EAN:
  • 2000000612300
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Tüüp SFP+ module
Kokkusobivus CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
Konnektori tüüpi LC
Tulemuslikkuse Wavelength 8500nm, Distance 300 m, Data Rate 10G, MM Mode

Ei ole täiendavaid tooteid MikroTik 10G SFP+ transceiver koos a LC connector S+85DLC03D


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda