Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 220503 - кресла -24% - EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST

STARTECH


SORTEERIMATA STARTECH (69)

StarTech .com PEX2S553, PCIe, -20 - 85, -40 - 85, 5 - 85, 63.5, 38.00 57 €

Tootekood: STARTECH PEX2S553
EAN: 65030841740
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech .com PEX4S553, PCIe, Serial, 0 - 50, -20 - 60, 5 - 85, 173.00 126 €

Tootekood: STARTECH PEX4S553
EAN: 65030843553
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech .com PEX2S5531P, PCIe, -20 - 85, -40 - 85, 5 - 85, 38.00, 138.00 47.10 €

Tootekood: STARTECH PEX2S5531P
EAN: 65030841764
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech .com PEX2PECP2, PCIe, Parallel, Multi, 0 - 40, -20 - 60, 5 - 85 75 €

Tootekood: STARTECH PEX2PECP2
EAN: 65030848626
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech GB RJ45 SFP - HP COMPATIBLE IN 64 €

Tootekood: STARTECH J8177CST
EAN: 65030865234
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech 17.3IN LAPTOP BACKPACK W/ ümbris 178 €

Tootekood: STARTECH NTBKBAG173
EAN: 65030880893
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


STARTECH LSZH CAT6 ETHERNET kaabel UTP . 27.10 €

Tootekood: STARTECH N6LPATCH15MGR
EAN: 65030892681
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

STARTECH LSZH CAT6 ETHERNET kaabel UTP . 17.50 €

Tootekood: STARTECH N6LPATCH7MGR
EAN: 65030892827
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

STARTECH M.2 SATA M.2 NVME DUPLICATOR . 1 081 €

Tootekood: STARTECH SM2DUPE11
EAN: 65030891608
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


STARTECH LSZH CAT6 ETHERNET kaabel UTP . 21.80 €

Tootekood: STARTECH N6LPATCH10MBL
EAN: 65030892780
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Kaablid ja adapterid STARTECH (60)

StarTech 2FT PANEL MOUNT USB kaabel A-A . 7.30 €

Tootekood: STARTECH USBPNLAFAM2
EAN: 65030858922
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

StarTech .com DP2HDMIADAP, 1x DisplayPort (M), 1x HDMI (F), Male/Female, must, 12.00, 149.00 21.80 €

Tootekood: STARTECH DP2HDMIADAP
EAN: 65030832427
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

StarTech .com ICUSB2321F, DB9, USB 2.0 A, Male/Male, must, 1.83, CE, FCC, RoHS 37.90 €

Tootekood: STARTECH ICUSB2321F
EAN: 65030843485
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech .com DP2DVI, 1 - kuvar Port M, 1 - DVI-I Single Link F, Male/Female, Black, 0.24, 20.00 27.40 €

Tootekood: STARTECH DP2DVI
EAN: 65030830782
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

StarTech .com ICUSB2324I, Serial, must, 0 - 55, -20 - 85, 5 - 95, 66.5 168 €

Tootekood: STARTECH ICUSB2324I
EAN: 65030848343
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech .com ICUSB232DB25, USB 2.0, DB9, Male/Male, hall, 0.9, 37.50 25.80 €

Tootekood: STARTECH ICUSB232DB25
EAN: 65030840453
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

StarTech .com USB2VGAE2, USB A, DB15, Male/Female, hall, Windows 2000/XP/Vista (Vista 32/64-bit), 57.00 82 €

Tootekood: STARTECH USB2VGAE2
EAN: 65030835619
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech .com DP2VGA, kuvar Port M, DB15 FM, Male/Female, Black, 12.00, 192.00 39.10 €

Tootekood: STARTECH DP2VGA
EAN: 65030834551
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech .com 6ft DisplayPort - DVI, 1.8, DisplayPort, DVI-D, must 37.10 €

Tootekood: STARTECH DP2DVIMM6
EAN: 65030834605
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech .com DVIVGAMM1M, DVI-A, VGA (D-Sub), Male/Male, must 11.50 €

Tootekood: STARTECH DVIVGAMM1M
EAN: 65030849166
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Kõvaketaste lisad STARTECH (53)

-17%

StarTech .com SATDOCK4U3RE, Serial ATA, Serial ATA II, 2.5, 3.5, 6.5, must, 5 - 80, -40 - 70 -17% 620 € 749.99 €

Tootekood: STARTECH SATDOCK4U3RE
EAN: 65030843881
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-15%

StarTech USB 3.0 TO M.2 SSD ENCLOSURE . -15% 41.70 € 49.19 €

Tootekood: STARTECH SM2NGFFMBU33
EAN: 65030859684
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-15%

StarTech USB 3.0 IDE / SATA ENCLOSURE 2.5IN HDD/SSD ENCLOSURE W/ UASP -15% 40.90 € 47.99 €

Tootekood: STARTECH UNI251BMU33
EAN: 65030859226
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-17%

StarTech RUGGED HARD DRIVE ENCLOSURE . -17% 56 € 67.19 €

Tootekood: STARTECH S251BRU33
EAN: 65030860802
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech .com S3510SMU33, Serial ATA, Serial ATA II, Serial ATA III, 3.5, hõbedane, alumiinium, Plastic, ASMedia - ASM1053E, 0 - 40 57 €

Tootekood: STARTECH S3510SMU33
EAN: 65030852241
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech ESATA/USB 3.0 DUAL HDD DOCK . 94 €

Tootekood: STARTECH SDOCK2U33EB
EAN: 65030855891
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech USB 3.1 adapter kaabel W/ USB-C USB C CNCTR FOR 2.5IN SSD HDDS 35.50 €

Tootekood: STARTECH USB31CSAT3CB
EAN: 65030863032
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech .com metallist 3.5 to 5.25 Inch Drive adapter Bracket, 30.00, 184.00 5.20 €

Tootekood: STARTECH BRACKET
EAN: 65030777155
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

StarTech .com 2.5" HDD Protector Sleeve, 73 x 105 x 6, 2.5, Transparent, 5 - 80, Wood 7.20 €

Tootekood: STARTECH HDDSLEV25
EAN: 65030835138
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

StarTech DUAL 2.5 TO 3.5IN SATA adapter . 80 €

Tootekood: STARTECH 35SAT225S3R
EAN: 65030864381
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Serverid ja muud STARTECH (9)

StarTech .com PEXESAT322I, PCIe, SATA, 3.0, 0 - 50, -20 - 60, 5 - 85 52 €

Tootekood: STARTECH PEXESAT322I
EAN: 65030848428
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech .com SFPG1320C, SFP, LC, IEEE 802.3z, Single-mode, 0 - 70, -40 - 85 70 €

Tootekood: STARTECH SFPG1320C
EAN: 65030846677
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech 2X M.2 SSD CONTROLLER - PCIE . 94 €

Tootekood: STARTECH PEX2M2
EAN: 65030863049
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech FINGER DUCT kaabel PANEL - 6FT. . 129 €

Tootekood: STARTECH CMVER40UF
EAN: 65030864787
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech D-RING konks kaabel PANEL - 6FT. . 95 €

Tootekood: STARTECH CMVER40UD
EAN: 65030864800
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech CISCO SFP-10G-ER SFP+ - SM LC CISCO SFP-10G-ER COMPATIBLE SFP+ 1 139 €

Tootekood: STARTECH SFP-10G-ER-ST
EAN: 65030868624
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech CISCO QSFP-40G-SR4 QSFP+ CISCO QSFP-40G-SR4 COMPATIBLE 506 €

Tootekood: STARTECH QSFP40GSR4ST
EAN: 65030868617
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech JUNIPER EX-SFP-10GE-SR SFP+ JUNIPER EX-SFP-10GE-SR COMPTBL 265 €

Tootekood: STARTECH EXSFP10GESRS
EAN: 65030869959
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech kaabel LACING BARS 7X11X483MM F. SERVER RACKS 10-PACK 57 €

Tootekood: STARTECH CMLB10
EAN: 65030869195
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaablid STARTECH (7)

StarTech .com 3m Duplex MM Fiber Optic kaabel LC-LC, Orange, 10.00, 211.00, LC-LC, 199.00 26.70 €

Tootekood: STARTECH FIBLCLC3
EAN: 65030797641
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

StarTech PATCH kaabel CAT5E 7M ORANGE 10 €

Tootekood: STARTECH 45PAT7MOR
EAN: 65030870870
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

StarTech 7M CAT6A ETHERNET CABLE BLUE BLUE - SHIELDED COPPER WIRE 36.10 €

Tootekood: STARTECH 6ASPAT7MBL
EAN: 65030881593
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech .com SMFIBLCSC7 44.60 €

Tootekood: STARTECH SMFIBLCSC7
EAN: 65030853095
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech .com 15m UTP Cat.6, RJ-45, RJ-45, Male/Male, 250.00, 40.00, 330.00 26.60 €

Tootekood: STARTECH N6PATC15MPL
EAN: 65030847063
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

StarTech 5M 16.4FT 40G QSFP+ DAC kaabel . 188 €

Tootekood: STARTECH QSFPH40GCU5M
EAN: 65030875349
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech 7M 10G SFP+ ACTIVE DAC kaabel . 149 €

Tootekood: STARTECH SFP10GAC7M
EAN: 65030875295
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Audio ja video lisad STARTECH (5)

StarTech .com DMS-59 - DVI-I + VGA, DMS-59, DVI-I + VGA, Male/Female, must, 0.2 28.10 €

Tootekood: STARTECH DMSDVIVGA1
EAN: 65030828093
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech .com Mini DisplayPort - DisplayPort, 4m, mini DisplayPort, DisplayPort, Male/Male, 200.00, 10.00, 220.00 28.30 €

Tootekood: STARTECH MDP2DPMM4M
EAN: 65030847919
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech .com DMS-59 - 2x DVI-I, DMS-59, 2x DVI-I, Male/Female, must, 0.2 25.10 €

Tootekood: STARTECH DMSDVIDVI1
EAN: 65030828086
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

StarTech ACCESSORY KIT FOR YOGA 3 PRO . 87 €

Tootekood: STARTECH LENYMCHDVUGK
EAN: 65030861458
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech USB TO DUAL DP adapter 4K 60HZ . 205 €

Tootekood: STARTECH USB32DP24K60
EAN: 65030878487
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Alused ja kinnitused STARTECH (5)

STARTECH DOCUMENT HOLDER - 7 ANGLES . 27.50 €

Tootekood: STARTECH DOCHOLDSTND
EAN: 65030882996
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

StarTech WALL MOUNT monitor ARM LONG . 148 €

Tootekood: STARTECH ARMWALLDSLP
EAN: 65030881463
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech CUBICLE monitor MOUNT STEEL . 82 €

Tootekood: STARTECH ARMCBCLB
EAN: 65030879286
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech FULL MOTION TV WALL MOUNT . 431 €

Tootekood: STARTECH FPWARPS
EAN: 65030879866
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech FULL MOTION TV WALL MOUNT UP TO 80IN VESA MOUNT DISPLAYS 241 €

Tootekood: STARTECH FPWARTS1
EAN: 65030870337
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


USB-hubid STARTECH (5)

StarTech .com ECUSB3S254F, ExpressCard, USB 3.0, must, 0 - 85, -65 - 125, 23.8 53 €

Tootekood: STARTECH ECUSB3S254F
EAN: 65030843577
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech .com USB 3.0 Front Panel 4 Port Hub, USB 3.0, CE, FCC, RoHS, must, Plastic, 5 - 50, -25 - 70 70 €

Tootekood: STARTECH 35BAYUSB3S4
EAN: 65030846004
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech .com ST4300MINU3W, USB 3.0, 0.145, Power, valge, Plastic, 0 - 40 34 €

Tootekood: STARTECH ST4300MINU3W
EAN: 65030850957
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech 4 PORT USB 3.0 HUB - USB-C HUB GEN 1 HUB 1X USBC + 3X USB A 50 €

Tootekood: STARTECH HB30C3A1CFB
EAN: 65030862677
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech 4 PORT USB 3.0 HUB koos USB C . 49 €

Tootekood: STARTECH HB30A3A1CFB
EAN: 65030866125
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Sülearvuti muud lisad STARTECH (4)

StarTech USB 3.1 HDD DUPLICATOR DOCK SSD/HDD kettad - WITH FAST-SPEED 166 €

Tootekood: STARTECH SDOCK2U313R
EAN: 65030863551
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech universaalne DOCK USB-C + USB 3.0 . 578 €

Tootekood: STARTECH DK30C2DPEPUE
EAN: 65030879989
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech MULTIPORT ADAPT USB-C 4K HDMI GBE USB-C/A 119 €

Tootekood: STARTECH DKT30CHD
EAN: 65030868266
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech USB-C USB-A DOCK TRIPLE 4K 60HZ DP/HDMI - 85W PD 562 €

Tootekood: STARTECH DK31C3HDPDUE
EAN: 65030881944
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrguseadmed STARTECH (4)

StarTech .com SV565DUTPU, 0 - 40, -10 - 60, 0 - 80, must, AC, KVM 566 €

Tootekood: STARTECH SV565DUTPU
EAN: 65030848237
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


STARTECH 2 PT DISPLAYPORT KVM IN 517 €

Tootekood: STARTECH SV231DPU34K
EAN: 65030880121
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech HDMI KVM 4K30 DUAL kuvar . 892 €

Tootekood: STARTECH SV431DHD4KU
EAN: 65030840095
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech DUAL M.2 TO SATA adapter/ RAID M.2 adapter FOR 2.5IN BAY - RAID 61 €

Tootekood: STARTECH S322M225R
EAN: 65030875141
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrk ja muud STARTECH (4)

STARTECH HP J9153D COMPATIBLE SFP+ TRANSCEIVER MODULE - 10GBASE-ER 958 €

Tootekood: STARTECH J9153D-ST
EAN: 65030886307
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


STARTECH 455886-B21 COMPATIBLE SFP+ MODULE - SM TRANSCEIVER 111 €

Tootekood: STARTECH 455886-B21-ST
EAN: 65030886086
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech SFP-GE10KT13R15 COMP . 171 €

Tootekood: STARTECH SFPGE10KT3R5
EAN: 65030883900
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech SFP-1G-LX COMPATIBLE SFP MODULE - MM TRANSCEIVER 56 €

Tootekood: STARTECH SFP1GLXEMCST
EAN: 65030883061
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaardid STARTECH (3)

Võrgukaart STARTECH.COM SFP+ CARD 10 GBPS PCIE NIC . 205 €

Tootekood: StarTech.com PEX10GSFP
EAN: 65030891295
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaart StarTech USB-C adapter TO GIGABIT W/POWER tugi RJ45 F 70 €

Tootekood: STARTECH US1GC30PD
EAN: 65030867764
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaart StarTech USB TO ETHERNET adapter - 1GB . 46.90 €

Tootekood: STARTECH USB31000S2
EAN: 65030893664
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


sorteerimata STARTECH (2)

StarTech .com PCI Express 10/100 Dual Profile Ethernet Card, Wired, PCI-E, Realtek RTL8101E, 92.5, 141.00, 29.00 25.60 €

Tootekood: STARTECH PEX100S
EAN: 65030828185
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

StarTech .com ST1000BT32, Wired, PCI, Ethernet, 10/100/1000 Mbit/s, Realtek RTL8110SC, CSMA/CD 23.20 €

Tootekood: STARTECH ST1000BT32
EAN: 65030795807
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Serverikappid STARTECH (2)

StarTech .com ADJSHELFHD, must, 79.6, 1U, 43.7 117 €

Tootekood: STARTECH ADJSHELFHD
EAN: 65030848145
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech 12U OFFICE SERVER CABINET . 1 191 €

Tootekood: STARTECH RKWOODCAB12
EAN: 65030856041
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kotid, kaaned STARTECH (1)

StarTech 15.6IN LAPTOP BACKPACK W/ ümbris 157 €

Tootekood: STARTECH NTBKBAG156
EAN: 65030880909
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Helikaardid STARTECH (1)

Helikaart StarTech .com ICUSBAUDIO7D, 7.1, USB, 33.00, 146.00, ROHS, CE, FCC 51 €

Tootekood: STARTECH ICUSBAUDIO7D
EAN: 65030835466
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kontrollerid ja laiendusekaardid STARTECH (1)

StarTech .com PEX1394B3LP, PCIe, 2x 9-pin FireWire 800 FM, 1x 6-pin FireWire FM, 1x 4-pin SP4 M, roheline, CE, FCC, 0 - 70, 0 - 90 91 €

Tootekood: STARTECH PEX1394B3LP
EAN: 65030837897
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda