Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

DELL EMC 1YR PS NBD TO 5YR PSP 4HR MC

Kaup laost otsas.

Viimane hind
09.05.2018

3 648 €

Tootja: DELL EMC
Tootekood: 890-23658
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
1Yr PS NBD to 5Yr PSP 4Hr MC Service Upgrade for Dell Networking N4064

DELL EMC 1YR PS NBD TO 5YR PSP 4HR MC

TOP

DELL EMC Transceiver SFP+-10G LR SMF 576 €

Tootekood: DELL EMC 407-BBOP
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 01.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


DELL EMC DELL N-SERIES STACKINGCABLE0.5 37.50 €

Tootekood: DELL EMC 470-ABHB
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


DELL EMC Transceiver SFP+-10G SR MM 219 €

Tootekood: DELL EMC 407-BBOU
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 31.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


DELL EMC TRANSCEIVER SFP 1000BASE-SX 103 €

Tootekood: DELL EMC 407-BBOR
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


DELL EMC Transceiver SFP-1G Base LX SMF 205 €

Tootekood: DELL EMC 407-BBOO
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 04.09.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


DELL EMC LLW TO 5Y PS NBD 77 €

Tootekood: DELL EMC DNX1026_53L5
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


DELL EMC LLW TO 3Y PS NBD 183 €

Tootekood: DELL EMC DNNX40XX_53L3
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


DELL EMC LLW TO 5Y PS NBD 326 €

Tootekood: DELL EMC DNNX40XX_53L5
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


DELL EMC LLW TO 3Y PS NBD 153 €

Tootekood: DELL EMC DNN15002_53L3
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda