Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Assmann/Digitus HP mini GBIC (SFP) Modul,550m

Assmann/Digitus HP mini GBIC (SFP)...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
21.10.2017

30.40 €

Tootja: Assmann/Digitus
Tootekood: DN-81000-01
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
HP-kompatibel 1.25 Gbps SFP Modul, bis zu 550m,, Multimode, LC Duplex Buchse,, 1000Base-SX, 850nm

Assmann/Digitus HP mini GBIC (SFP) Modul,550m

TOP

Assmann/Digitus DVI Extender über CAT5,-70km 64 €

Tootekood: Assmann/Digitus DS-54101
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Assmann/Digitus USB 2.0 auf HDMI Videoadapter 46.60 €

Tootekood: Assmann/Digitus DA-70851
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Assmann/Digitus Netzanschlusskabel, EU 1.8M 9 €

Tootekood: Assmann/Digitus AK-440116-018-S
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus 10-fach Steckdosenleiste, Alu 27.90 €

Tootekood: Assmann/Digitus DN-95401
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.10.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus 18-fach Steckdosenleiste, Alu 156 €

Tootekood: Assmann/Digitus A-19-STRIP42-1
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 25.10.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Assmann/Digitus 10-fach Steckdosenleiste, Alu 41.50 €

Tootekood: Assmann/Digitus DN-95404
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Assmann/Digitus USB 2.0 Aktives Verl.kaabel, 5m 10.70 €

Tootekood: Assmann/Digitus DA-70130-4
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus ASSNET250 CAT6 Ins.kaabel 305m 76 €

Tootekood: Assmann/Digitus ACU-4611-305
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Assmann/Digitus Netzanschlusskabel,Schuko,5m 10.60 €

Tootekood: Assmann/Digitus AK-440100-050-S
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus USB 2.0 IDE ja SATA kaabel 14.40 €

Tootekood: Assmann/Digitus DA-70202
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 25.10.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda