Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20170504 Josera 3=4 EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Lancom Systems LANCOM SFP-LX-LC1

Lancom Systems LANCOM SFP-LX-LC1

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 5+ tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

252 €

Tootja: Lancom Systems
Tootekood: 61557
EAN:
  • 4044144615573
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Korpuse tüüp Plug-in modulePlug-in module
Compatible Slots 1 x SFP (mini-GBIC)
Andmeedastuskiirus 1 Gbps1 Gbps
Liidesed 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single mode x 2
Seade tüüp SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC single modeSFP (mini-GBIC) transceiver module
Lisakirjeldus Full duplex capability
Connectivity Technology Wired
Product Description LANCOM SFP-LX-LC1 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1 Gbps
EAN 4044144615573
Data Link Protocol Gigabit EthernetGigabit Ethernet
Kaabeldus tüüp 1000Base-LX1000Base-LX

Ei ole täiendavaid tooteid Lancom Systems LANCOM SFP-LX-LC1


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda