Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

LINKSYS Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Wired, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 %, 5 - 90 %, MMF

LINKSYS Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

120 €

Tootja: LINKSYS
Tootekood: MGBSX1
EAN:
  • 745883558766
Garantiiaeg: 60 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

 

Kirjeldus
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP. Connectivity: Wired. Environmental conditions: 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 %, 5 - 90 %. Other funktsioonid: MMF

Gigabit networking is the upper echelon of performance, especially compared to 10 ja 100 Mbps connections. Formerly Linksys Business Series, now part of Cisco Small Business Network Accessories, the MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver offers the ability to tap into faster networking speeds using fiber optic cabling. Installing the module is as easy as sliding it into an accompanying port on a compatible Cisco switch.

LINKSYS Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Wired, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 %, 5 - 90 %, MMF


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda