Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Võrgukaart TP-LINK 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module

Võrgukaart TP-LINK 1000Base-BX WDM...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk
Tarneaeg: 3-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

26.30 €

Tootja: TP-LINK
Tootekood: TL-SM321B
EAN:
  • 6935364030520
Garantiiaeg: 60 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus What This Product DoesTP-LINK´s TL-SM321B adopts the latest standard 1000Base-BX, transmission over a single strand of fiber, with one different wavelength going in each direction. You can extend the network distance up to 10Km w
Tehnilised näitajad Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiberTX: 1310nm / RX: 1550nmInternal +3.3V Power SupplyIn pairs with TL-SM321APlug-and-PlaySuitable Products: TL-SG5428, TL-SL5428E

Võrgukaart TP-LINK 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda