Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Võrgukaart TP-LINK TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um

Võrgukaart TP-LINK TL-SM321B 1000BaseBX SFP...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 20+ tk
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

29.30 €

Tootja: TP-LINK
Tootekood: TL-SM321B
EAN:
  • 6935364030520
Garantiiaeg: 60 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Tüüp MiniGBIC (SFP) 1000Base-BX (LC)
Lisateave Wave Length TX: 1310nm / RX: 1550nmData Rate 1.25GbpsMax. Cable Length 10kmFyber Type 9/125 um Single-modeCabel Single-mode Fiber

Ei ole täiendavaid tooteid Võrgukaart TP-LINK TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda