Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

TRENDNET Konverter Int. 1000Base-T to FX Multi-M. SC 220M-550M

TRENDNET Konverter Int. 1000Base-T to FX...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 3 tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

79 €

Tootja: TRENDNET
Tootekood: TFC-1000MSC
EAN:
  • 710931504156
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Tootja koduleht link
Pakendi maht 0.001697
Netokaal (kg) 0.35
Brutokaal (kg) 0.52
Kirjeldus The TFC-1000MSC Intelligent Fiber Converter works with the TFC-1600 chassis system or as a standalone unit. This converter is a Multi Mode SC-Type fiber converter that supports SNMP and spans distances up to 550m (1,800 ft.). Ports include 1 x 1000Base
RJ45 1
Sisend/väljund konnektorid SC 1
Ports 1000Base-T 1
Võimu tarnevajadustega 7.5VDC, 1.5A (7.2 watts max.)
Parameetri tase 3
Laevandus kasti kogus 1
Saatmine/pakendi kasti mõõdud laevandus kasti laius (cm) 10.7
Saatmine/pakendi kasti mõõdud laevandus kasti sügavus (cm) 24.4
Saatmine/pakendi kasti mõõdud laevandus kasti kõrgus (cm) 6.5
Saatmine/pakendi kasti mõõdud laevandus kasti kaal (kg) 0.52
Ports 1000Base-SX 1

Ei ole täiendavaid tooteid TRENDNET Konverter Int. 1000Base-T to FX Multi-M. SC 220M-550M


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda