Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

CISCO SFP-10G-LRM=, Wired, 13.4 x 56.5 x 8.5 mm, 75 g, 1 W, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

CISCO SFP-10G-LRM=, Wired, 13.4 x 56.5 x 8.5...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 100+ tk
Tarneaeg: 3-14 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

732 €

Tootja: CISCO
Tootekood: SFP-10G-LRM=
EAN:
  • 882658167119,
  • 8265816711
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
Cisco SFP-10G-LRM=. Connectivity: Wired. Weight & dimensions: 13.4 x 56.5 x 8.5 mm, 75 g. Energy management: 1 W. Environmental conditions: 0 - 70 °C, -40 - 85 °C. Other funktsioonid: SFP, MMF/SMF

The Cisco 10GBASE-LRM Module supports link lengths of 220m on standard Fiber Distributed Data Interface (FDDI) grade multimode fiber (MMF). To ensure that specifications are met over FDDI-grade, OM1 and OM2 fibers, the transmitter should be coupled through a mode conditioning patch cord. No mode conditioning patch cord is required for applications over OM3.

Ei ole täiendavaid tooteid CISCO SFP-10G-LRM=, Wired, 13.4 x 56.5 x 8.5 mm, 75 g, 1 W, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda