Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
CISCO

CISCO


Võrguseadmed CISCO (636)

CISCO 892FSP Gigabit Ethernet security ruuter 872 €

Tootekood: CISCO C892FSP-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO IE 3010 Toiteplokk 559 €

Tootekood: CISCO PWR-RGD-AC-DC/IA=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.07.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO SG350X-24MP-K9-EU 24-Port PoE Switch 897 €

Tootekood: CISCO SG350X-24MP-K9-EU
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


CISCO RV325, 10, 100, 1000, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), 2.0, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, RIP-1, RIP-2 359 €

Tootekood: CISCO RV325-K9-G5
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO Spare RPS kaabel RPS 2300, RPS 22-pin, RPS 22-pin 143 €

Tootekood: CISCO CAB-RPS2300-E=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO MGBSX1-EU Mini-GBIC Modul 70 €

Tootekood: CISCO MGBSX1
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


CISCO ASA 5505 Security Plus License, Security Plus License 601 €

Tootekood: CISCO L-ASA5505-SEC-PL=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO Rack Mount Kit 19" für Catalyst 35.80 €

Tootekood: CISCO RCKMNT-19-CMPCT=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


CISCO 1000BASE-LX SFP Transceiver, Wired, 13.4 x 55.7 x 8.5, 0 - 70, -40 - 85, 10 - 85, 5 - 90 193 €

Tootekood: CISCO MGBLX1
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrk ja muud CISCO (59)

CISCO CP-PWR-CORD-CE= 13.30 €

Tootekood: CISCO CP-PWR-CORD-CE=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

CISCO Handset cord f/ 7900 series phones 8.70 €

Tootekood: CISCO CP-HANDSET-CORD=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

CISCO 3905, Analog, Chocolat, Desk, SIP, digitaalne, 128 x 32 82 €

Tootekood: CISCO CP-3905=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO 8-port EIA-232 123 €

Tootekood: CISCO CAB-HD8-ASYNC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO SFP-10G-ER=, SFP+, LC, Single-mode 7 771 €

Tootekood: CISCO SFP-10G-ER=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 01.08.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO GLC-EX-SMD=, SFP, Single-mode, G.652, Cisco ME 3400, Cisco Catalyst 3750 1 548 €

Tootekood: CISCO GLC-EX-SMD=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO 100BASE-LX10 SFP, 0 - 70, -40 - 85, Laser Class 1 21CFR1040, -8 - -15, IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Dual LC 351 €

Tootekood: CISCO GLC-FE-100LX-RGD=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO UCS 6200 Series Fabric Int 1port 1/10GE/FC-port E-license 1 285 €

Tootekood: CISCO UCS-LIC-10GE=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Võrgutarvukud CISCO (44)

CISCO Console kaabel for 1130AG, 1200, 1230AG Platform 11.40 €

Tootekood: CISCO AIR-CONCAB1200=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

CISCO 15.2m RP-TNC 187 €

Tootekood: CISCO AIR-CAB050LL-R
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO kaabel low-loss 6m + RP-TNC connector 119 €

Tootekood: CISCO AIR-CAB020LL-R
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO Antenna kaabel - RP-TNC - RP-TNC - 1.52m 119 €

Tootekood: CISCO AIR-CAB005LL-R
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO Lightning Arrestor, -40 - 85 222 €

Tootekood: CISCO AIR-ACC245LA-R
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 25.07.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO Aironet Air Standard Power Cord 21.30 €

Tootekood: CISCO AIR-PWR-CORD-CE=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

CISCO Aironet 1520 Series AC Power Cord, 40 ft., Unterm, EU Harmonized, 12.2 m 272 €

Tootekood: CISCO AIR-CORD-R3P-40UE=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO AIR-ANT2480V-N=, -30 - 70 °C, 200 g, 22.2 mm, 22.2 mm, 495 mm 364 €

Tootekood: CISCO AIR-ANT2480V-N=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO 10-ft Low Loss kaabel 128 €

Tootekood: CISCO AIR-CAB010LL-N=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO 5-ft Low Loss kaabel 119 €

Tootekood: CISCO AIR-CAB005LL-N=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


IP-telefon CISCO (39)

CISCO IP Phone Toiteplokk 38.60 €

Tootekood: CISCO CP-PWR-CUBE-3=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO SPA 502G, base, G.711, G.726, G.729 A, G.722, LCD, 128 x 64, Monochrome, 2.5 mm 130 €

Tootekood: CISCO SPA502G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO SPA500DS, LCD, 128 x 320, 5.5, FCC, cUL, CEICES, 0 - 40, 5 - 95 122 €

Tootekood: CISCO SPA500DS
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 25.07.2019 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO SPA504G IP Phone 118 €

Tootekood: CISCO SPA504G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


CISCO SPA 502G, base, G.711, G.726, G.729 A, G.722, LCD, 128 x 64, Monochrome, 2.5 mm 121 €

Tootekood: CISCO SPA502G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO Unified juhtmevaba IP Phone 7925G aku, Extended, liitium-Ion 78 €

Tootekood: CISCO CP-BATT-7925G-EXT=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO SPA 504G, base, G.711, G.726, G.729 A, G.722, LCD, 128 x 64, Monochrome, 2.5 mm 138 €

Tootekood: CISCO SPA504G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 02.09.2019 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO End-of-Sale for the Cisco IP Phone Power Cube, Black 55 €

Tootekood: CISCO CP-PWR-CUBE-4=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO Unified IP Phone Expansion 7916 Module, 10 - 95, 10 - 95, 0 - 40, -10 - 60, SCCP 568 €

Tootekood: CISCO CP-7916=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.07.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO SPA 500S, Black 72 €

Tootekood: CISCO SPA500S
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 25.07.2019 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Unsorted CISCO (31)

CISCO DX80 3 351 €

Tootekood: CISCO CP-DX80-K9=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.07.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO CUSTOM 12XCAMERA kaabel 56 €

Tootekood: CISCO CAB-HDMI-PHD12XS=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 05.08.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO RV130W juhtmevaba-N VPN ruuter, RV130W-E-K9 110 €

Tootekood: CISCO RV130W-E-K9-G5
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


CISCO kaamera Break out kaabel 35 €

Tootekood: CISCO CAB-PHD4XS2-SPLIT=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO Telepresence SX80 21 222 €

Tootekood: CISCO CTS-SX80-IP60-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO Telepresence Extension 27.40 €

Tootekood: CISCO CAB-MIC20-EXT=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

CISCO Wall Mount Kit for SX20 392 €

Tootekood: CISCO CTS-SX20-QS-WMK=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


CISCO SPARE 8831 BASE 917 €

Tootekood: CISCO CP-8831-BASE-S-EU=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 24.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO Toiteplokk FOR SX20 27.50 €

Tootekood: CISCO PWR-60W-SX-AC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

CISCO VESA adapter ja WALL 163 €

Tootekood: CISCO CP-DX80-VESA=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 08.08.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Toiteplokid CISCO (17)

Toiteplokk CISCO Netzteil 100-240 VAC Out:48VDC 40.20 €

Tootekood: CISCO AIR-PWR-B=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Toiteplokk CISCO Expansion Power Module, 50/60, 1.3/0.8, -40 - 75, -25 - 85, 10 - 95, 0 - 3049 317 €

Tootekood: CISCO PWR-IE3000-AC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 07.08.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Toiteplokk CISCO Catalyst 3750-E/3560-E/RPS 2300 750WAC spare, 100 - 240, 50 - 60, Black, IEC 320 EN 60320 C13, -5 - 45, 10 - 85 869 €

Tootekood: CISCO C3K-PWR-750WAC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Toiteplokk CISCO Unit 1150W AC, 1150 W, 115 - 240 V, 50 - 60 Hz, 2600 g, -5 - 45 °C, 10 - 85 % 1 273 €

Tootekood: CISCO C3K-PWR-1150WAC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Toiteplokk CISCO POWER ADAPTOR SPARE 87 €

Tootekood: CISCO PWR-ADPT=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Toiteplokk CISCO PWR-C2-640WAC=, 100 - 240, 50 - 60, 20.83, Active, Network switch, hall 955 €

Tootekood: CISCO PWR-C2-640WAC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Toiteplokk CISCO PWR-C2-250WAC=, 100 - 240, 50 - 60, 20.83, Active, Network switch, hall 439 €

Tootekood: CISCO PWR-C2-250WAC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Toiteplokk CISCO PWR-C1-1100WAC=, 115 - 240, 50 - 60, Network switch, Catalyst 3850, hall, -5 - 45 1 419 €

Tootekood: CISCO PWR-C1-1100WAC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Toiteplokk CISCO PWR-C2-1025WAC=, 115 - 240, 50 - 60, 20.83, Active, Network switch, hall 1 397 €

Tootekood: CISCO PWR-C2-1025WAC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Toiteplokk CISCO POWER adapter (AC/DC) 59 €

Tootekood: CISCO AIR-PWR-C=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kaablid CISCO (16)

CISCO Spare RPS kaabel, RPS 22-pin, RPS 14-pin, 1.5 139 €

Tootekood: CISCO CAB-RPS2300=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO 10GBASE-CU SFP+ kaabel 1 Meter 63 €

Tootekood: CISCO SFP-H10GB-CU1M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO Console USB, USB 83 €

Tootekood: CISCO CAB-CONSOLE-USB=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO CAB-STK 3m 265 €

Tootekood: CISCO CAB-STK-E-3M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO BladeSwitch kaabel 1m 122 €

Tootekood: CISCO CAB-STK-E-1M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


CISCO 10GBASE-CU, SFP+, 2m, SFP+, SFP+, Male/Male, 0 - 70, -40 - 85, 10 - 85 83 €

Tootekood: CISCO SFP-H10GB-CU2M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO StackWise-480, 1m, StackWise-480, StackWise-480 190 €

Tootekood: CISCO STACK-T1-1M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO 10GBASE-CU, SFP+, 1.5m, 1.5, SFP+, SFP+, 0 - 70, -40 - 85, 10 - 85 83 €

Tootekood: CISCO SFP-H10GB-CU1-5M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 31.07.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO 50CM TYPE 2 STACKING kaabel 116 €

Tootekood: CISCO STACK-T2-50CM=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO VGA TO VGA kaabel 6M 74 €

Tootekood: CISCO CAB-2VGA-6M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Arvutiprogrammid CISCO (15)

CISCO Unified CM Device License For ELD - 10 Units 355 €

Tootekood: CISCO L-CM-DL-10=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO AnyConnect Essentials VPN License - ASA 5510 (250 Users) 111 €

Tootekood: CISCO L-ASA-AC-E-5510=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO SEC No Payload Encryption E PAK for 2901-2951 1 103 €

Tootekood: CISCO L-SL-29-SECNPE-K9=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO AnyConnect Mobile - ASA 5510 (req. Essentials or Premium) 111 €

Tootekood: CISCO L-ASA-AC-M-5510=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO ASA 5500 SSL VPN 25 Premium User License 2 131 €

Tootekood: CISCO L-ASA-SSL-25=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO ASA 5500 SSL VPN 100 Premium User License 5 499 €

Tootekood: CISCO L-ASA-SSL-100=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO ASA 5500 SSL VPN 250 Premium User License 13 748 €

Tootekood: CISCO L-ASA-SSL-250=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO AnyConnect Essentials VPN License - ASA 5520 (750 Users) 182 €

Tootekood: CISCO L-ASA-AC-E-5520=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO AnyConnect Essentials VPN License - ASA 5505 (25 Users) 75 €

Tootekood: CISCO L-ASA-AC-E-5505=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO SSLVPN Feature E-Delivery PAK - 100 users 2 065 €

Tootekood: CISCO L-FL-SSLVPN100-K9=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


sorteerimata CISCO (14)

CISCO L-880-AIS 116 €

Tootekood: CISCO L-880-AIS=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO 1941 Security E-delivery Pack, 1 user(s), Cisco IOS, ENG 834 €

Tootekood: CISCO L-SL-19-SEC-K9=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO ASA 5510 Security Plus License w/ HA, GE, more VLANs + conns 847 €

Tootekood: CISCO L-ASA5510-SEC-PL=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO ASA 5500 SSL VPN 10 Premium User License 883 €

Tootekood: CISCO L-ASA-SSL-10=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO ISR 4321 SEC BUNDLE 2 385 €

Tootekood: CISCO ISR4321-SEC/K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO Security License for 2901-2951 988 €

Tootekood: CISCO L-SL-29-SEC-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO Upgrade from 2.5 Gbps to 5Gbps License for ASR 1001 3 440 €

Tootekood: CISCO FLS-ASR1001-5G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO Data License for 2901-2951 636 €

Tootekood: CISCO SL-29-DATA-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO AppX license koos; DATA,WAASX ja WAAS/vWAAS 1300 conns RTU 988 €

Tootekood: CISCO L-SL-29-APP-K9=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO AppX license for 1921/1941 koos; WAASX/DATA funktsioonid RTU 707 €

Tootekood: CISCO L-SL-19-APP-K9=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


USB-hubid CISCO (14)

CISCO CATALYST 3560-CX 1 162 €

Tootekood: CISCO WS-C3560CX-8TC-S
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO Switch / DEL1006724 1 615 €

Tootekood: CISCO SF500-48P-K9-G5
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 5-10 tööpäeva


CISCO IE-2000-16TC-B, Managed, 20, 16, 20, 100BASE-T, 10BASE-T, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, SFP, SSH-2 2 091 €

Tootekood: CISCO IE-2000-16TC-B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO IE-2000-8TC-G-B, Managed, 10, 8, 10, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, SSH-2, must 1 470 €

Tootekood: CISCO IE-2000-8TC-G-B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 14.08.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO SF500-48MP 716 €

Tootekood: CISCO SF500-48MP-K9-G5
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


CISCO IE 16 10/100 2 FE SFP+2 T/SFP 2 014 €

Tootekood: CISCO IE-2000-16TC-G-L
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO CATALYST 3560-CX 12 1 897 €

Tootekood: CISCO WS-C3560CX-12PD-S
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Serverid ja muud CISCO (11)

CISCO SFP+, 1m, SFP+, SFP+, 0 - 70 173 €

Tootekood: CISCO SFP-10G-AOC1M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO 10GBASE-CU SFP+ kaabel 3 Meter 75 €

Tootekood: CISCO SFP-H10GB-CU3M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 16.08.2019 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO UCS 2204XP I/O MODULE 2 607 €

Tootekood: CISCO UCS-IOM-2204XP=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 27.07.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO ASSEMBLY 2500W PLATINUM AC 503 €

Tootekood: CISCO UCSB-PSU-2500ACDV=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 27.07.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO REVERSIBLE CMA FOR C240 M4 49 €

Tootekood: CISCO UCSC-CMA-M4=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO CUSTOM 4XCAMERA kaabel HDMI 51 €

Tootekood: CISCO CAB-HDMI-PHD4XS2=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO 32A METERED sisend 1-PHASE 1 819 €

Tootekood: CISCO RP230-32M1P-6-36=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 31.07.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO ümbris ja SOLAR SHIELD 91 €

Tootekood: CISCO AIR-ACC1560-CVR=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 29.07.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO MINI STORAGE CARRIER FOR SD 60 €

Tootekood: CISCO UCS-MSTOR-SD=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 27.07.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO RISER 1 INCL 3 PCIE SLOTS (X8 111 €

Tootekood: CISCO UCSC-PCI-1-C240M5
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 07.08.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kõvakettad CISCO (3)

Kõvaketas CISCO 150 GB 2.5 INCH ENTERPRISE 270 €

Tootekood: CISCO UCS-SD150G61X-EV=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 24.07.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kõvaketas CISCO 1.8TB 12G SAS 10K RPM 1 028 €

Tootekood: CISCO UCS-HD18TB10K4KN
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.07.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kõvaketas CISCO PLUGGABLE USB3.0 SSD 1 168 €

Tootekood: CISCO SSD-120G=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 29.07.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kõrvaklapid ja mikrofonid CISCO (2)

CISCO Telepresence Table 478 €

Tootekood: CISCO CTS-MIC-TABL60=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO kõrvaklapid 522 WIRED DUAL 3.5MM 221 €

Tootekood: CISCO CP-HS-W-522-USB=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 05.08.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Pikendusjuhtmed CISCO (2)

CISCO Power Cord/AC CE, 3 m, 220 V 51 €

Tootekood: CISCO CAB-ACE=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO Right Angle Standard Power Cord, Europe, Black 51 €

Tootekood: CISCO CAB-ACE-RA=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaablid CISCO (2)

CISCO kaabel Straight RJ11 f ADSL, 22 g 16 €

Tootekood: CISCO CAB-ADSL-RJ11=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

CISCO kollane kaabel for Ethernet, Straight-through, RJ-45, 1.8m 19.60 €

Tootekood: CISCO CAB-ETH-S-RJ45=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 16.08.2019 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva

RAM-mälud CISCO (2)

Mälu CISCO 16GB DDR4-2666-MHZ RDIMM 540 €

Tootekood: CISCO UCS-MR-X16G1RS-H=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.07.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Mälu CISCO 32GB DDR4-2666-MHZ RDIMM 1 122 €

Tootekood: CISCO UCS-MR-X32G2RS-H=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 27.07.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Flash mälud CISCO (1)

Mälukaart CISCO Catalyst 4500 2GB SD, Secure digitaalne (SD), 2.1, Catalyst 4500 419 €

Tootekood: CISCO SD-X45-2GB-E=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


E-lugerid CISCO (1)

E-luger CISCO NEXUS 7700 - 10 SLOT CHASSIS 2 333 €

Tootekood: CISCO N77-C7710-FAN=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 05.08.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Elektroonika muud CISCO (1)

CISCO SX10 Screen Mount Kit 140 €

Tootekood: CISCO BRKT-SX10-SMK=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Arvutid ja serverid CISCO (1)

CISCO 4 POINT TYPE 1 RACK MOUNT KIT 211 €

Tootekood: CISCO 4PT-KIT-T1=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Protsessorid CISCO (1)

Protsessor CISCO 3.2 GHZ 6134/130W 8C/24.75MB 3 921 €

Tootekood: CISCO UCS-CPU-6134
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 07.08.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda