Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 220503 - кресла -24% - EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
CISCO

CISCO


Võrguseadmed CISCO (502)

-29%

CISCO 892F 2 GE/SFP HIGH PERF SECURITY ruuter IN -29% 1 969 € 2 778.38 €

Tootekood: CISCO C892FSP-K9
EAN: 882658477607
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-23%

CISCO Spare RPS kaabel RPS 2300, RPS 22-pin, RPS 22-pin -23% 181 € 233.96 €

Tootekood: CISCO CAB-RPS2300-E=
EAN: 882658132124
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-8%

Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver, Wired, 13.4 x 55.7 x 8.5, 0 - 70, -40 - 85, 10 - 85, 5 - 90 -8% 202 € 220.30 €

Tootekood: CISCO MGBLX1
EAN: 882658262791
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-8%

CISCO Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1000Base-T, RJ-45 -8% 133 € 144.32 €

Tootekood: CISCO MGBT1
EAN: 4588355875
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-10%

CISCO Gigabit LH Mini-GBIC SFP, Wired, 85 x 134 x 56 mm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 %, 5 - 90 % -10% 258 € 287.39 €

Tootekood: CISCO MGBLH1
EAN: 4260039342748
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-14%

Cisco Connect Cabinet, male/female, CEE7, CEE7, 3 m, 250 V, must -14% 29.80 € 34.74 €

Tootekood: CISCO CAB-C15-CBN=
EAN: 746320873510
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-4%

Cisco AIR-AP-BRACKET-1= -4% 25.30 € 26.45 €

Tootekood: CISCO AIR-AP-BRACKET-1=
EAN: 882658378119
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

-29%

CISCO GLC-BX-U=, 1000 Mbit/s, Wired, Ethernet 1000Base-BX, Gigabit Ethernet, SFP (mini-GBIC) -29% 1 284 € 1 810.46 €

Tootekood: CISCO GLC-BX-U=
EAN: 882658010811
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

Cisco 1000BASE-BX10-D, 13.4 x 56.5 x 8.5 mm, 75 g, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, • IEEE 802.3z • IEEE 802.3ah , Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001; Laser Class I IEC 60825-1 -29% 1 284 € 1 810.46 €

Tootekood: CISCO GLC-BX-D=
EAN: 882658010835
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

Cisco 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged, 1000 Mbit/s, Wired, 13.4 x 56.5 x 8.5 mm, 75 g, -40 - 85 °C, -40 - 85 °C -29% 1 082 € 1 524.97 €

Tootekood: CISCO GLC-LX-SM-RGD=
EAN: 882658074172
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgutarvukud CISCO (197)

-23%

Cisco Antenna kaabel - RP-TNC - RP-TNC - 1.52m -23% 150 € 193.57 €

Tootekood: CISCO AIR-CAB005LL-R
EAN: 746320932439
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO Aironet 1520 Series Power Injector, 10/100/1000BaseT, 48 V, 47/63 Hz -27% 284 € 388.55 €

Tootekood: CISCO AIR-PWRINJ1500-2=
EAN: 882658150500
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-5%

Cisco AIR-AP-T-RAIL-R -5% 25.20 € 26.45 €

Tootekood: CISCO AIR-AP-T-RAIL-R=
EAN: 882658378133
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

-5%

CISCO AIR-AP-T-RAIL-F -5% 25.20 € 26.45 €

Tootekood: CISCO AIR-AP-T-RAIL-F=
EAN: 882658378324
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

-22%

CISCO AIR-ANT2524DG-R, 2.4/5, RP-TNC, Dual Linear, -20 - 60, -40 - 85, -4 - 140 -22% 49 € 62.68 €

Tootekood: CISCO AIR-ANT2524DG-R=
EAN: 882658459788
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO AIR-ANT2547V-N=, 2.4/5, omni-directional, N-type, -40 - 85, 3.17, 3.17 -27% 334 € 458.18 €

Tootekood: CISCO AIR-ANT2547V-N=
EAN: 882658410789
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO 10G LINE EXTENDER FOR FEX IN -27% 1 006 € 1 385.71 €

Tootekood: CISCO FET-10G=
EAN: 882658360763
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO 2.4GHZ 4DBI/5GHZ 4DBI MULTI MOUNT OMNI ANT.4-PORTRP-TNC -27% 889 € 1 224.14 €

Tootekood: CISCO AIR-ANT2544V4M-R=
EAN: 882658506710
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

CISCO POWER INJECTOR (802.3AF) FOR AP 1600 2600 ja 3600 W/O MOD EN -25% 114 € 151.80 €

Tootekood: CISCO AIR-PWRINJ5=
EAN: 882658569142
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

CISCO MULTIBAND OMNI-DIRECTIONAL STICK OUTDOOR 4G ANTENNA -25% 208 € 278.53 €

Tootekood: CISCO ANT-4G-OMNI-OUT-N=
EAN: 882658486012
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


SORTEERIMATA CISCO (71)

-27%

CISCO QSFP - 4xSFP10G, 5m, QSFP+, 4 x SFP+, must -27% 683 € 940.06 €

Tootekood: CISCO QSFP-4SFP10G-CU5M=
EAN: 882658439742
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

Cisco QSFP 40GBASE-LR4 TRNSCVR MOD 10KM ENTERPRISE-CLASS IN -29% 10 749 € 15 180.10 €

Tootekood: CISCO QSFP-40G-LR4-S=
EAN: 882658786167
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

Cisco TELEPRESENCE PRECISION 60 kaamera SPARE IN -29% 8 778 € 12 394.76 €

Tootekood: CISCO CTS-CAM-P60=
EAN: 882658626074
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

CISCO ROOM KIT WITH integreeritud MICROP kõlarid ja TOUCH 10 -29% 10 969 € 15 488.58 €

Tootekood: CISCO CS-KIT-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

CISCO 40GBASE ACTIVE optiline QSFP TO 4SFP BREAKOUT kaabel 3M -29% 1 087 € 1 531.94 €

Tootekood: CISCO QSFP-4X10G-AOC3M=
EAN: 882658608919
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO 100GBASE-CR4 PASSIVE COPPER kaabel 1M -27% 330 € 452.63 €

Tootekood: CISCO QSFP-100G-CU1M=
EAN: 882658836602
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

CISCO ROOM 55 WITH TOUCH10 ja MOUNT . -29% 23 574 € 33 284.81 €

Tootekood: CISCO CS-ROOM55-K9
EAN: 889728038690
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

CISCO BUSINESS EDITION 6000M M5 APPLIANCE EXPORT RESTR SW -29% 10 761 € 15 192.77 €

Tootekood: CISCO BE6M-M5-K9
EAN: 889728115667
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

CISCO 100GBASE QSFP ACTIVE optiline kaabel 10M -29% 2 166 € 3 056.92 €

Tootekood: CISCO QSFP-100G-AOC10M=
EAN: 882658836749
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

Cisco WEBEX CODEC PRO STAND ALONE CODEC PRO -29% 19 624 € 27 714.13 €

Tootekood: CISCO CS-CODEC-PRO-K9
EAN: 889728127431
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


IP-telefon CISCO (33)

-25%

CISCO IP Phone Toiteplokk -25% 89 € 118.32 €

Tootekood: CISCO CP-PWR-CUBE-3=
EAN: 882658058479
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-24%

CISCO 3905, Analog, Chocolat, Desk, SIP, digitaalne, 128 x 32 -24% 103 € 136.08 €

Tootekood: CISCO CP-3905=
EAN: 882658385216
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO UP PHONE 7861 IN -27% 392 € 538.37 €

Tootekood: CISCO CP-7861-K9=
EAN: 882658621857
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO UC PHONE 8861 IN -27% 710 € 976.18 €

Tootekood: CISCO CP-8861-K9=
EAN: 882658698507
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

Cisco IP PHONE 8865 IN -27% 787 € 1 082.66 €

Tootekood: CISCO CP-8865-K9=
EAN: 882658845505
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-5%

Cisco SPARE HANDSET CORD FOR UC PHONE 7800 SERIES IN -5% 19.90 € 20.89 €

Tootekood: CISCO CP-7800-HS-CORD=
EAN: 882658623912
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

-27%

CISCO IP PHONE 8811 SERIES IN -27% 474 € 650.78 €

Tootekood: CISCO CP-8811-K9=
EAN: 882658743009
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

Cisco IP PHONE 8851 NO RADIO VARIANT IN -27% 611 € 840.10 €

Tootekood: CISCO CP-8851NR-K9=
EAN: 882658811241
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO juhtmevaba IP PHONE 8821 WORLD MODE DEVICE ONLY IN -27% 1 074 € 1 479.05 €

Tootekood: CISCO CP-8821-K9=
EAN: 882658782312
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-22%

CISCO 8821 nahast CARRY ümbris IN -22% 62 € 79.27 €

Tootekood: CISCO CP-LCASE-8821=
EAN: 882658958410
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrk ja muud CISCO (30)

-20%

Cisco Power Cord/AC UK, 3 m, 220 V -20% 56 € 69.64 €

Tootekood: CISCO CAB-ACU=
EAN: 746320097015
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

CISCO VG310 - MODULAR 24 FXS PORT VOICE OVER IP GATEWAY IN -29% 5 859 € 8 272.46 €

Tootekood: CISCO VG310
EAN: 882658631696
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

CISCO GLC-EX-SMD=, SFP, Single-mode, G.652, Cisco ME 3400, Cisco Catalyst 3750 -29% 1 969 € 2 778.38 €

Tootekood: CISCO GLC-EX-SMD=
EAN: 882658277047
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO N2K/N3K AC Toiteplokk REVERSED AIRFLOW PORT SIDE INTA -27% 461 € 633.02 €

Tootekood: CISCO N2200-PAC-400W-B=
EAN: 882658410345
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

Cisco 40GBASE-CR4 PASSIVE COPPER kaabel 3M -27% 254 € 348.17 €

Tootekood: CISCO QSFP-H40G-CU3M=
EAN: 882658439773
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

CISCO NEXUS 2K/3K SINGLE FAN REVERSE AIRFLOW (PORT SIDE INTAKE) IN -25% 142 € 189.91 €

Tootekood: CISCO NXA-FAN-30CFM-B=
EAN: 882658518805
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

CISCO 1 PORT MULTIFLEX TRUNK VOICE/ CLEAR-CHANNEL DATA T1/E1 MODULE IN -29% 1 412 € 1 991.52 €

Tootekood: CISCO NIM-1MFT-T1/E1=
EAN: 882658572838
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

Cisco 4-PORT LAYER 2 GE SWITCH NETWOR INTERFACE MODULE IN -27% 638 € 877.38 €

Tootekood: CISCO NIM-ES2-4=
EAN: 882658704871
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

CISCO 8821 aku EXTENDED . -25% 113 € 150.26 €

Tootekood: CISCO CP-BATT-8821=
EAN: 882658915482
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

Cisco Toiteplokk 66 WATT AC VERSION 2 FOR C890 PLATFORMS IN -25% 105 € 139.26 €

Tootekood: CISCO PWR-66W-AC-V2=
EAN: 882658813948
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaablid CISCO (21)

-24%

CISCO 15.2m RP-TNC -24% 232 € 304.99 €

Tootekood: CISCO AIR-CAB050LL-R
EAN: 746320667782
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-5%

Cisco kaabel Straight RJ11 f ADSL, 22 g -5% 19.90 € 20.89 €

Tootekood: CISCO CAB-ADSL-RJ11=
EAN: 746320565712
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

CISCO kaabel low-loss 6m + RP-TNC connector 104 €

Tootekood: CISCO AIR-CAB020LL-R
EAN: 746320667737
kaup on laost otsas

-24%

CISCO 30m RP-TNC -24% 462 € 611.38 €

Tootekood: CISCO AIR-CAB100ULL-R
EAN: 746320667751
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

CISCO RJ45-DB9 -25% 125 € 167.12 €

Tootekood: CISCO CAB-CONSOLE-RJ45=
EAN: 882658213243
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-7%

Cisco kollane kaabel for Ethernet, Straight-through, RJ-45, 1.8m -7% 23.60 € 25.32 €

Tootekood: CISCO CAB-ETH-S-RJ45=
EAN: 746320094175
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

-25%

CISCO 10GBASE-CU SFP+ kaabel 5 Meter -25% 156 € 208.90 €

Tootekood: CISCO SFP-H10GB-CU5M=
EAN: 882658210716
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

Cisco CAB-STK 3m -27% 336 € 460.62 €

Tootekood: CISCO CAB-STK-E-3M=
EAN: 882658181443
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

Cisco CAB-STK 1m -25% 208 € 278.53 €

Tootekood: CISCO CAB-STK-E-1M=
EAN: 882658181436
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-23%

CISCO 5-ft Low Loss kaabel -23% 150 € 193.57 €

Tootekood: CISCO AIR-CAB005LL-N=
EAN: 882658166389
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Arvutiprogrammid CISCO (21)

-29%

CISCO ISR 4321 SEC BUNDLE W/SEC LICENSE IN -29% 3 454 € 4 874.35 €

Tootekood: CISCO ISR4321-SEC/K9
EAN: 882658753190
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

Cisco ISR 4431 SEC BUNDLE W/SEC LICENSE IN -29% 16 272 € 22 979.05 €

Tootekood: CISCO ISR4431-SEC/K9
EAN: 882658698989
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

Cisco 2.4 GHZ 6DBI/5 GHZ 8DBI DUAL BAND OMNI ANT. hall N CONN. -27% 445 € 611.38 €

Tootekood: CISCO AIR-ANT2568VG-N=
EAN: 882658761713
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-22%

CISCO 8821 BELT HOLSTER WITH BELT ja POCKET CLIP -22% 62 € 79.27 €

Tootekood: CISCO CP-HOLSTER-8821=
EAN: 882658958427
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO Enterprise Management 113 €

Tootekood: CISCO L-MGMT3X-2K-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


CISCO C9300 DNA Essentials 24-Port 5 Y 1 044 €

Tootekood: CISCO C9300-DNA-E-24-5Y
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


CISCO AppX License for Cisco ISR 1100 8P 513 €

Tootekood: CISCO SL-1100-8P-APP=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


CISCO 880 ADVANCED IP SERVICES LICENSE 411 €

Tootekood: CISCO SL-880-AIS=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


Cisco IPSEC PLUS 100 Mbps Lic ISR 1100 1 024 €

Tootekood: CISCO FL-VPERF-4P-100
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


CISCO FPR2110 Threat Defense Malware URL 10 428 €

Tootekood: CISCO L-FPR2110T-TMC-3Y
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


Toiteplokid CISCO (12)

-12%

Toiteplokk CISCO POWER RETAINER CLIP FOR 3560-C ja 2960-C COMPACT SWIT -12% 30.70 € 34.82 €

Tootekood: CISCO PWR-CLP=
EAN: 882658420771
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

Toiteplokk Cisco 30 Watt AC, 50/60, over current,over power,over voltage,short circuit,under voltage, فضة -25% 146 € 194.98 €

Tootekood: CISCO PWR-30W-AC=
EAN: 882658232480
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

Toiteplokk Cisco IE FAMILY 170W. AC TO DC -29% 1 629 € 2 297.90 €

Tootekood: CISCO PWR-IE170W-PC-AC=
EAN: 882658731389
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

Toiteplokk Cisco POE AC sisend POWER MODULE FOR IE3000/2000 IN -27% 502 € 689.38 €

Tootekood: CISCO PWR-IE65W-PC-AC=
EAN: 882658541278
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

Toiteplokk Cisco PWR-C1-1100WAC=, 115 - 240, 50 - 60, Network switch, Catalyst 3850, hall, -5 - 45 -29% 1 876 € 2 646.07 €

Tootekood: CISCO PWR-C1-1100WAC=
EAN: 882658521898
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-24%

Toiteplokk CISCO POWER adapter (AC/DC) INDOOR AP700W -24% 73 € 96.08 €

Tootekood: CISCO AIR-PWR-C=
EAN: 882658690716
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

Toiteplokk CISCO 600W AC CONFIG 5 -29% 2 243 € 3 165.16 €

Tootekood: CISCO PWR-C5-600WAC=
EAN: 889728085465
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

Toiteplokk Cisco 240W AC (LITE) . -29% 1 629 € 2 297.90 €

Tootekood: CISCO PWR-IE240W-PCAC-L=
EAN: 889728211512
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

Toiteplokk 650W AC FOR CISCO ISR 4461 (SPARE) -27% 658 € 905.24 €

Tootekood: Noname PWR-4460-650-AC=
EAN: 889728147415
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

Toiteplokk 480W AC (LITE) . -29% 2 462 € 3 474.72 €

Tootekood: Noname PWR-IE480W-PCAC-L=
EAN: 889728211529
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kõrvaklapid ja mikrofonid CISCO (8)

-29%

CISCO CEILING mikrofon GEN 2 STAND ALONE KIT IN -29% 1 472 € 2 075.08 €

Tootekood: CISCO CTS-MIC-CLNG-G2=
EAN: 882658838293
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO kõrvaklapid 531 WIRED SINGLE USB kõrvaklapid adapter -27% 370 € 508.33 €

Tootekood: CISCO CP-HS-W-531-USBA=
EAN: 889728143783
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO TABLE mikrofon WITH EUROBLOCK PLUG SPARE -27% 474 € 651.77 €

Tootekood: CISCO CS-MIC-TABLE-E=
EAN: 889728136389
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO 561 juhtmevaba SINGLE kõrvaklapid STANDARD BASE STATION EU -27% 542 € 745.08 €

Tootekood: CISCO CP-HS-WL-561-S-EU=
EAN: 889728180498
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

Cisco 561 juhtmevaba SINGLE kõrvaklapid MULTI BASE STATION EU IN -27% 643 € 884.35 €

Tootekood: CISCO CP-HS-WL-561-M-EU=
EAN: 889728180535
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

Cisco kõrvaklapid 522 WIRED DUAL 3.5MM + USBC kõrvaklapid adapter -27% 280 € 382.99 €

Tootekood: CISCO CP-HS-W-522-USBC
EAN: 889728266048
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO Table mikrofon with Jack plug 474 €

Tootekood: CISCO CS-MIC-TABLE-J=
EAN: 889728136396
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


CISCO 730 Wireless Dual On-ear Headset USB-A Bundle - Carbon Black 378 €

Tootekood: CISCO HS-WL-730-BUNA-C
EAN: 889728264525
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Kaablid ja adapterid CISCO (7)

-20%

Cisco Power Cord/AC CE, 3 m, 220 V -20% 65 € 80.77 €

Tootekood: CISCO CAB-ACE=
EAN: 746320042282
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

Cisco Console USB, USB -25% 105 € 139.26 €

Tootekood: CISCO CAB-CONSOLE-USB=
EAN: 882658299650
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-22%

CISCO CAB 1.5M hall HDMI 2.0 . -22% 53 € 68.24 €

Tootekood: CISCO CAB-2HDMI-1.5M-GR=
EAN: 882658980121
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-22%

CISCO CAB 3M hall HDMI 2.0 . -22% 64 € 82.16 €

Tootekood: CISCO CAB-2HDMI-3M-GR=
EAN: 882658980114
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

Cisco MULTI-HEAD kaabel 4K USB-C HDMI MINIDP -27% 799 € 1 100.21 €

Tootekood: CISCO CAB-HDMI-MUL4K-9M=
EAN: 889728159746
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

CISCO PRESENTATION kaabel 8M hall HDMI 1.4B (W/ REPEATER) -25% 104 € 137.87 €

Tootekood: CISCO CAB-PRES-2HDMI-GR=
EAN: 882658980107
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Cisco Stromkabel Europa 30.50 €

Tootekood: CISCO CAB-ACE-RA=
EAN: 746320860114
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Veebikaamerad CISCO (6)

-29%

Veebikaamera Cisco WEBEX ROOM NAVIGATOR - TABLE STAND VERSION - SPARE -29% 1 347 € 1 899.10 €

Tootekood: CISCO CS-T10-TS-K9=
EAN: 889728288774
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

Veebikaamera Cisco SCREEN MOUNT KIT FOR THE ROOM KIT MINI SPARE -25% 186 € 249.29 €

Tootekood: CISCO CS-KIT-MINI-SMK=
EAN: 889728172042
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Veebikaamera CISCO Webex Desk Camera in carbon black for worldwide (includes USB C-to-A and USB C-to-C cables) 239 €

Tootekood: CISCO CD-DSKCAM-C-WW
EAN: 889728359627
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Veebikaamera CISCO Bracket for mounting of PTZ 4K cam 258 €

Tootekood: CISCO CS-PTZ4K-BRKT=
EAN: 889728405874
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


Veebikaamera CISCO Room Kit Plus PTZ 4K- Codec 16 311 €

Tootekood: CISCO CS-KITPLPTZ4K-K9
EAN: 889728426701
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


Veebikaamera CISCO Desk kaamera 1080p - Carbon Black - WorldWide 143 €

Tootekood: CISCO CD-DSKCAMD-C-WW
EAN: 889728455350
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


RAM-mälud CISCO (5)

-30%

Mälu CISCO 32GB DDR4-2666-MHZ RDIMM PC4-21300/DUAL RANK/X4/1.2V -30% 2 754 € 3 935.92 €

Tootekood: CISCO UCS-MR-X32G2RS-H=
EAN: 882658959783
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-30%

Mälu CISCO 32GB DDR4-2933-MHZ RDIMM/2RX4/1.2V -30% 2 754 € 3 935.92 €

Tootekood: CISCO UCS-MR-X32G2RT-H=
EAN: 889728147071
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-30%

Mälu CISCO 16GB DDR4-2933-MHZ RDIMM/1RX4/1.2V -30% 1 301 € 1 858.63 €

Tootekood: CISCO UCS-MR-X16G1RT-H=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Mälu CISCO 8G DRAM (1 DIMM) FOR ISR 4330 4350 SPARE 2 147 €

Tootekood: CISCO MEM-4300-8G=
EAN: 882658698859
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Mälu CISCO IE 4GB SD CARD . 547 €

Tootekood: CISCO SD-IE-4GB=
EAN: 889728145466
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Serverid ja muud CISCO (4)

-25%

CISCO ümbris AND SOLAR SHIELD FOR AP1560 SERIES -25% 114 € 151.80 €

Tootekood: CISCO AIR-ACC1560-CVR=
EAN: 882658905292
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-48%

CISCO REVERSIBLE CMA C220/C240 M4/M5 RACK SRVRS - SHIPS SEPARATELY IN -48% 61 € 118.38 €

Tootekood: CISCO UCSC-CMAF-M4=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-52%

CISCO ASSEMBLY 770W AC HOT-PLUGPOWER SUPPLY FOR 1U C-SERIES SERVER -52% 467 € 973.46 €

Tootekood: CISCO UCSC-PSU1-770W=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO SFP-10G-SR= network media konverter 850 nm 257 €

Tootekood: CISCO SFP-10G-SR=
EAN: 882658167003
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


Kodutelefonid CISCO (3)

Telefon CISCO CP-PWR-CORD-CE= 11.50 €

Tootekood: CISCO CP-PWR-CORD-CE=
EAN: 746320318714
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva

Telefon CISCO CP-8832-MIC-WLS-E juhtmevaba mikrofon Kit 227 €

Tootekood: CISCO CP-8832-MIC-WLS-E=
EAN: 889728146920
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Telefon CISCO CP-8831-EU-K9 Konferenz 634 €

Tootekood: CISCO CP-8831-EU-K9
EAN: 882658794162
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaardid CISCO (2)

-29%

Võrgukaart CISCO 1 Port 10 Gigabit, Wired, CardBus, 10240 Mbit/s, 1000/100/10, 10 Gbit/s, hõbedane -29% 10 848 € 15 319.37 €

Tootekood: CISCO SPA-1X10GE-L-V2=
EAN: 882658057113
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

Võrgukaart CISCO CATALYST 9800-L juhtmevaba CONTROLLERCOPPER UPLINK -29% 9 862 € 13 926.70 €

Tootekood: CISCO C9800-L-C-K9
EAN: 889728225472
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kõvakettad CISCO (2)

-29%

Kõvaketas CISCO PLUGGABLE SSD STORAGE -29% 2 960 € 4 178 €

Tootekood: CISCO C9K-F1-SSD-240G=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-53%

Kõvaketas CISCO 960GB 2.5 INCH ENTERPRISE VALUE 6G SATA SSD -53% 1 659 € 3 554.57 €

Tootekood: CISCO UCS-SD960GBKS4-EV=
EAN: 882658871375
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Telefoni laadijad CISCO (1)

CISCO CP-DSKCH-8821-BUN mobile device akulaadija Black Indoor 154 €

Tootekood: CISCO CP-DSKCH-8821-BUN
EAN: 882658916786
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


Akud ja laadijad sülearvutile, fotoaparaadile, videokaamerale jne CISCO (1)

-25%

CISCO CATALYST juhtmevaba CONTROLLER 110W AC Toiteplokk -25% 156 € 208.90 €

Tootekood: CISCO C9800-AC-110W=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Flash mälud CISCO (1)

-24%

Mälukaart CISCO 1GB SD, Secure digitaalne (SD), 2.7 - 3.6, 2.1, Cisco IE 2000 -24% 95 € 125.34 €

Tootekood: CISCO SD-IE-1GB=
EAN: 882658516061
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Alused ja kinnitused CISCO (1)

-27%

CISCO SCREEN MOUNT FOR ROOM KIT MINI ON SAMSUNG FLIP -27% 254 € 346.76 €

Tootekood: CISCO CS-KIT-MINI-FMK=
EAN: 889728279376
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda