Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
CISCO

CISCO


Võrguseadmed CISCO (642)

-5%

[KOHE OX.ee LAOS!] CISCO SG350X-24MP-K9-EU 24-Port PoE Managed Switch -5% 895 € 940 €

Tootekood: CISCO SG350X-24MP-K9-EU
Kohe OX.ee Tallinna laos: 1 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev


CISCO 892F 2 GE/SFP HIGH 1 508 €

Tootekood: CISCO C892FSP-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO RV325, 10, 100, 1000, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), 2.0, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, RIP-1, RIP-2 364 €

Tootekood: CISCO RV325-K9-G5
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO Spare RPS kaabel RPS 2300, RPS 22-pin, RPS 22-pin 145 €

Tootekood: CISCO CAB-RPS2300-E=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO MGBSX1-EU Mini-GBIC Modul 71 €

Tootekood: CISCO MGBSX1
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


CISCO Rack Mount Kit 19" für Catalyst 35.60 €

Tootekood: CISCO RCKMNT-19-CMPCT=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


CISCO MGBLX1 Tranceiver-Modul SFP Gigabit E LX Mini Gbic 195 €

Tootekood: CISCO MGBLX1
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


CISCO Power Cord/AC UK, 3 m, 220 V 50 €

Tootekood: CISCO CAB-ACU=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO SS-V35MT kaabel 83 €

Tootekood: CISCO CAB-SS-V35MT=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 12.10.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrk ja muud CISCO (62)

CISCO CP-PWR-CORD-CE= 13.40 €

Tootekood: CISCO CP-PWR-CORD-CE=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 28.08.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

CISCO Handset cord f/ 7900 series phones 8.80 €

Tootekood: CISCO CP-HANDSET-CORD=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

CISCO 3905, Analog, Chocolat, Desk, SIP, digitaalne, 128 x 32 83 €

Tootekood: CISCO CP-3905=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO SFP-10G-ER=, SFP+, LC, Single-mode 7 830 €

Tootekood: CISCO SFP-10G-ER=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 06.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO Locking Wallmount Kit 7900 Series, hall 35.60 €

Tootekood: CISCO CP-LCKNGWALLMOUNT=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 03.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO GLC-EX-SMD=, SFP, Single-mode, G.652, Cisco ME 3400, Cisco Catalyst 3750 1 560 €

Tootekood: CISCO GLC-EX-SMD=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO 6901, G.711a, G.711, G.729a, G.729b, G.729ab, SCCP, SRTP, TLS, LLDP-MED, DHCP, IVR, RTCP, 2.77 W, 48 V, 94 x 46 x 205 mm, 621.2 g 92 €

Tootekood: CISCO CP-6901-CL-K9=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 28.08.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO 100BASE-LX10 SFP, 0 - 70, -40 - 85, Laser Class 1 21CFR1040, -8 - -15, IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Dual LC 354 €

Tootekood: CISCO GLC-FE-100LX-RGD=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO IE3000/2000 AC POWER MODULE 318 €

Tootekood: CISCO PWR-IE50W-AC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Unsorted CISCO (44)

CISCO DX80 3 394 €

Tootekood: CISCO CP-DX80-K9=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO RV130W juhtmevaba-N VPN ruuter, RV130W-E-K9 112 €

Tootekood: CISCO RV130W-E-K9-G5
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


CISCO Telepresence SX80 26 345 €

Tootekood: CISCO CTS-SX80-IPST60-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 03.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO kaamera Break out kaabel 35.30 €

Tootekood: CISCO CAB-PHD4XS2-SPLIT=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO Telepresence SX80 21 386 €

Tootekood: CISCO CTS-SX80-IP60-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO Telepresence Extension 27.60 €

Tootekood: CISCO CAB-MIC20-EXT=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

CISCO Wall Mount Kit for SX20 396 €

Tootekood: CISCO CTS-SX20-QS-WMK=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


CISCO Toiteplokk FOR SX20 27.70 €

Tootekood: CISCO PWR-60W-SX-AC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

CISCO VESA adapter ja WALL 164 €

Tootekood: CISCO CP-DX80-VESA=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO 10GBASE ACTIVE optiline 210 €

Tootekood: CISCO SFP-10G-AOC5M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgutarvukud CISCO (39)

CISCO Console kaabel for 1130AG, 1200, 1230AG Platform 13 €

Tootekood: CISCO AIR-CONCAB1200=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

CISCO 15.2m RP-TNC 188 €

Tootekood: CISCO AIR-CAB050LL-R
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 29.08.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO kaabel low-loss 6m + RP-TNC connector 121 €

Tootekood: CISCO AIR-CAB020LL-R
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO Antenna kaabel - RP-TNC - RP-TNC - 1.52m 121 €

Tootekood: CISCO AIR-CAB005LL-R
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 03.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO Lightning Arrestor, -40 - 85 224 €

Tootekood: CISCO AIR-ACC245LA-R
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 19.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO Aironet Air Standard Power Cord 21.50 €

Tootekood: CISCO AIR-PWR-CORD-CE=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

CISCO Aironet 1520 Series AC Power Cord, 40 ft., Unterm, EU Harmonized, 12.2 m 275 €

Tootekood: CISCO AIR-CORD-R3P-40UE=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO AIR-ANT2480V-N=, -30 - 70 °C, 200 g, 22.2 mm, 22.2 mm, 495 mm 367 €

Tootekood: CISCO AIR-ANT2480V-N=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO 10-ft Low Loss kaabel 129 €

Tootekood: CISCO AIR-CAB010LL-N=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 04.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO 5-ft Low Loss kaabel 121 €

Tootekood: CISCO AIR-CAB005LL-N=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 14.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


IP-telefon CISCO (36)

CISCO IP Phone Toiteplokk 37.90 €

Tootekood: CISCO CP-PWR-CUBE-3=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 17.10.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO Stand f 7914 Expansion Module 36.50 €

Tootekood: CISCO CP-SINGLFOOTSTAND=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 17.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO SPA 502G, base, G.711, G.726, G.729 A, G.722, LCD, 128 x 64, Monochrome, 2.5 mm 131 €

Tootekood: CISCO SPA502G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO SPA 504G, base, G.711, G.726, G.729 A, G.722, LCD, 128 x 64, Monochrome, 2.5 mm 151 €

Tootekood: CISCO SPA504G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO SPA 502G, base, G.711, G.726, G.729 A, G.722, LCD, 128 x 64, Monochrome, 2.5 mm 122 €

Tootekood: CISCO SPA502G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO Unified juhtmevaba IP Phone 7925G aku, Extended, liitium-Ion 79 €

Tootekood: CISCO CP-BATT-7925G-EXT=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO SPA 504G, base, G.711, G.726, G.729 A, G.722, LCD, 128 x 64, Monochrome, 2.5 mm 140 €

Tootekood: CISCO SPA504G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 11.09.2019 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO End-of-Sale for the Cisco IP Phone Power Cube, Black 56 €

Tootekood: CISCO CP-PWR-CUBE-4=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO SPA 500S, Black 73 €

Tootekood: CISCO SPA500S
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 11.09.2019 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO SPA303 VoIP Telefon 78 €

Tootekood: CISCO SPA303-G2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Toiteplokid CISCO (20)

Toiteplokk CISCO Netzteil 100-240 VAC Out:48VDC 40.20 €

Tootekood: CISCO AIR-PWR-B=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Toiteplokk CISCO Expansion Power Module, 50/60, 1.3/0.8, -40 - 75, -25 - 85, 10 - 95, 0 - 3049 318 €

Tootekood: CISCO PWR-IE3000-AC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Toiteplokk CISCO Catalyst 3750-E/3560-E/RPS 2300 750WAC spare, 100 - 240, 50 - 60, Black, IEC 320 EN 60320 C13, -5 - 45, 10 - 85 876 €

Tootekood: CISCO C3K-PWR-750WAC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 12.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Toiteplokk CISCO Unit 1150W AC, 1150 W, 115 - 240 V, 50 - 60 Hz, 2600 g, -5 - 45 °C, 10 - 85 % 1 282 €

Tootekood: CISCO C3K-PWR-1150WAC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 18.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Toiteplokk CISCO POWER ADAPTOR SPARE 88 €

Tootekood: CISCO PWR-ADPT=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Toiteplokk CISCO PWR-C2-640WAC=, 100 - 240, 50 - 60, 20.83, Active, Network switch, hall 962 €

Tootekood: CISCO PWR-C2-640WAC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Toiteplokk CISCO PWR-C2-250WAC=, 100 - 240, 50 - 60, 20.83, Active, Network switch, hall 443 €

Tootekood: CISCO PWR-C2-250WAC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Toiteplokk CISCO PWR-C1-1100WAC=, 115 - 240, 50 - 60, Network switch, Catalyst 3850, hall, -5 - 45 1 437 €

Tootekood: CISCO PWR-C1-1100WAC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Toiteplokk CISCO PWR-C2-1025WAC=, 115 - 240, 50 - 60, 20.83, Active, Network switch, hall 1 408 €

Tootekood: CISCO PWR-C2-1025WAC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Toiteplokk CISCO POWER adapter (AC/DC) 59 €

Tootekood: CISCO AIR-PWR-C=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 11.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


USB-hubid CISCO (16)

CISCO Switch / DEL1006724 1 615 €

Tootekood: CISCO SF500-48P-K9-G5
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 5-12 tööpäeva


CISCO IE-2000-16TC-B, Managed, 20, 16, 20, 100BASE-T, 10BASE-T, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, SFP, SSH-2 2 107 €

Tootekood: CISCO IE-2000-16TC-B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 23.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO IE-2000-8TC-G-B, Managed, 10, 8, 10, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, SSH-2, must 1 483 €

Tootekood: CISCO IE-2000-8TC-G-B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 28.08.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO SF500-48MP 716 €

Tootekood: CISCO SF500-48MP-K9-G5
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


CISCO IE 16 10/100 2 FE SFP+2 T/SFP 2 029 €

Tootekood: CISCO IE-2000-16TC-G-L
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO CATALYST 3560-CX 12 1 912 €

Tootekood: CISCO WS-C3560CX-12PD-S
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 02.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO CATALYST 3560-CX 1 483 €

Tootekood: CISCO WS-C3560CX-12TC-S
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kaablid CISCO (15)

CISCO Spare RPS kaabel, RPS 22-pin, RPS 14-pin, 1.5 140 €

Tootekood: CISCO CAB-RPS2300=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 18.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO 10GBASE-CU SFP+ kaabel 1 Meter 62 €

Tootekood: CISCO SFP-H10GB-CU1M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO Console USB, USB 83 €

Tootekood: CISCO CAB-CONSOLE-USB=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO CAB-STK 3m 267 €

Tootekood: CISCO CAB-STK-E-3M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO BladeSwitch kaabel 1m 122 €

Tootekood: CISCO CAB-STK-E-1M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


CISCO StackWise-480, 1m, StackWise-480, StackWise-480 191 €

Tootekood: CISCO STACK-T1-1M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO 10GBASE-CU, SFP+, 1.5m, 1.5, SFP+, SFP+, 0 - 70, -40 - 85, 10 - 85 83 €

Tootekood: CISCO SFP-H10GB-CU1-5M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO 3M TYPE 2 STACKING kaabel SPARE 314 €

Tootekood: CISCO STACK-T2-3M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO 1M TYPE 2 STACKING kaabel SPARE 210 €

Tootekood: CISCO STACK-T2-1M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO HDMI TO HDMI kaabel 6 m 76 €

Tootekood: CISCO CAB-2HDMI-6M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 03.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Serverid ja muud CISCO (11)

CISCO SFP+, 1m, SFP+, SFP+, 0 - 70 174 €

Tootekood: CISCO SFP-10G-AOC1M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO 10GBASE-CU SFP+ kaabel 3 Meter 76 €

Tootekood: CISCO SFP-H10GB-CU3M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO UCS 2204XP I/O MODULE 2 627 €

Tootekood: CISCO UCS-IOM-2204XP=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 09.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO ASSEMBLY 2500W PLATINUM AC 507 €

Tootekood: CISCO UCSB-PSU-2500ACDV=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 27.08.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO FLEXSTORAGE 12G SAS RAID 406 €

Tootekood: CISCO UCSB-MRAID12G=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 05.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO CUSTOM 4XCAMERA kaabel HDMI 52 €

Tootekood: CISCO CAB-HDMI-PHD4XS2=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO 32A METERED sisend 1-PHASE 1 832 €

Tootekood: CISCO RP230-32M1P-6-36=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO ümbris ja SOLAR SHIELD 91 €

Tootekood: CISCO AIR-ACC1560-CVR=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 31.08.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO RISER 1 INCL 3 PCIE SLOTS (X8 112 €

Tootekood: CISCO UCSC-PCI-1-C240M5
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO INTEL X710-DA2 DUAL-PORT 1 014 €

Tootekood: CISCO UCSC-PCIE-ID10GF=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 31.08.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


sorteerimata CISCO (6)

CISCO 1941 Security E-delivery Pack, 1 user(s), Cisco IOS, ENG 1 002 €

Tootekood: CISCO L-SL-19-SEC-K9=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO ISR 4321 SEC BUNDLE 2 415 €

Tootekood: CISCO ISR4321-SEC/K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO AppX License for ISR 1100 8P Series 222 €

Tootekood: CISCO SL-1100-8P-APP=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO ASA 5506H-X SEC PLUS BUNDLE 2 341 €

Tootekood: CISCO ASA5506H-SP-BUN-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO ASA 5506-X koos FIREPOWER 798 €

Tootekood: CISCO ASA5506-FTD-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO 927 VDSL2/ADSL2+ OVER 758 €

Tootekood: CISCO C927-4P
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 17.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


RAM-mälud CISCO (5)

Mälu CISCO 32GB DDR4-2400-MHZ RDIMM 1 240 €

Tootekood: CISCO UCS-MR-1X322RV-A=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Mälu CISCO 16GB DDR4-2400-MHZ RDIMM/ 615 €

Tootekood: CISCO UCS-MR-1X161RV-A=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 05.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Mälu CISCO 16GB DDR4-2666-MHZ RDIMM 544 €

Tootekood: CISCO UCS-MR-X16G1RS-H=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 04.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Mälu CISCO 32GB DDR4-2666-MHZ RDIMM 1 132 €

Tootekood: CISCO UCS-MR-X32G2RS-H=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 28.08.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Mälu CISCO IE 4GB SD CARD 292 €

Tootekood: CISCO SD-IE-4GB=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 12.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Arvutiprogrammid CISCO (4)

CISCO Ent MGMT: PI 3.x LF,AS & APIC-EM Lic, 1 cat 2K 79 €

Tootekood: CISCO L-MGMT3X-2K-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO Ent MGMT: PI 3.x LF,AS & APIC-EM Lic, 1 cat 3K 79 €

Tootekood: CISCO L-MGMT3X-3K-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO 2.4 GHZ 6DBI/5 GHZ 8DBI DUAL 353 €

Tootekood: CISCO AIR-ANT2568VG-N=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 12.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO MEDIUM SECURE NETWORK SERVER 29 740 €

Tootekood: CISCO SNS-3655-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Pikendusjuhtmed CISCO (2)

CISCO Power Cord/AC CE, 3 m, 220 V 52 €

Tootekood: CISCO CAB-ACE=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO Right Angle Standard Power Cord, Europe, Black 52 €

Tootekood: CISCO CAB-ACE-RA=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaardid CISCO (2)

Võrgukaart CISCO CATALYST 9800-L juhtmevaba 7 830 €

Tootekood: CISCO C9800-L-C-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 19.10.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaart CISCO CATALYST 9800-L juhtmevaba 7 830 €

Tootekood: CISCO C9800-L-F-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 19.10.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Flash mälud CISCO (1)

Mälukaart CISCO 32GB SD CARD FOR UCS SERVERS 91 €

Tootekood: CISCO UCS-SD-32G-S=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Akud ja laadijad sülearvutile, fotoaparaadile, videokaamerale jne CISCO (1)

CISCO IP PHONE POWER adapter FOR 44.60 €

Tootekood: CISCO CP-PWR-ADPT-3-EU=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 05.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Elektroonika muud CISCO (1)

CISCO SX10 Screen Mount Kit 140 €

Tootekood: CISCO BRKT-SX10-SMK=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 05.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kõrvaklapid ja mikrofonid CISCO (1)

CISCO Telepresence Table 482 €

Tootekood: CISCO CTS-MIC-TABL60=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kõvakettad CISCO (1)

Kõvaketas CISCO PLUGGABLE USB3.0 SSD 1 174 €

Tootekood: CISCO SSD-120G=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 07.09.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Arvutid ja serverid CISCO (1)

CISCO 4 POINT TYPE 1 RACK MOUNT KIT 213 €

Tootekood: CISCO 4PT-KIT-T1=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Protsessorid CISCO (1)

Protsessor CISCO 2.3 GHZ 5118/105W 12C/16.50MB 2 371 €

Tootekood: CISCO UCS-CPU-5118
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 28.08.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaablid CISCO (1)

CISCO kollane kaabel for Ethernet, Straight-through, RJ-45, 1.8m 20.90 €

Tootekood: CISCO CAB-ETH-S-RJ45=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda