Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 230610 горка 2-в-1 EST
  • 220503 - кресла -24% - EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
CISCO

CISCO


Võrguseadmed CISCO (490)

-27%

[KOHE OX.ee LAOS!] CISCO CBS350 Managed 24-port GE 4x10G -27% 740 € 1 009 €

Tootekood: CISCO CBS350-24T-4X-EU
EAN: 889728293631
Kohe OX.ee Tallinna poes: 2 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev


-23%

Cisco Spare RPS Cable RPS 2300, RPS 22-pin, RPS 22-pin -23% 172 € 222.54 €

Tootekood: CISCO CAB-RPS2300-E=
EAN: 882658132124
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-24%

Cisco 19" RackMount f/ Catalyst 3560/2960/ME-3400 Compact Switch, Zilver -24% 76 € 99.36 €

Tootekood: CISCO RCKMNT-19-CMPCT=
EAN: 882658136221
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

CISCO SS-V35MT CABLE -25% 100 € 132.47 €

Tootekood: CISCO CAB-SS-V35MT=
EAN: 746320090030
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-3%

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP, Wired, 85 x 134 x 56 mm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 %, 5 - 90 % -3% 264 € 273.37 €

Tootekood: CISCO MGBLH1
EAN: 4260039342748
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO SFP-10G-SR=, Wired, 13.4 x 56.5 x 8.5, 0 - 70, -40 - 85, SFP, LC/PC -27% 958 € 1 318.05 €

Tootekood: CISCO SFP-10G-SR=
EAN: 882658167003
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-22%

Cisco End-of-Sale for the Cisco IP Phone Power Cube, Black -22% 66 € 84.41 €

Tootekood: CISCO CP-PWR-CUBE-4=
EAN: 882658278860
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-14%

CISCO Connect Cabinet, male/female, CEE7, CEE7, 3 m, 250 V, Black -14% 28.50 € 33.04 €

Tootekood: CISCO CAB-C15-CBN=
EAN: 746320873510
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-14%

Cisco CAB-9K10A-EU, male/male, IEC 320, 2.4 m, 250 V, 16 A, must -14% 28.50 € 33.04 €

Tootekood: CISCO CAB-9K10A-EU=
EAN: 746320985824
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO SFP-10G-LRM=, Wired, 13.4 x 56.5 x 8.5 mm, 75 g, 1 W, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C -27% 1 059 € 1 457.13 €

Tootekood: CISCO SFP-10G-LRM=
EAN: 882658167119
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


SORTEERIMATA CISCO (126)

-29%

CISCO CATALYST 9400 SERIES 3200W AC POWER SUPPLY -29% 1 918 € 2 702.31 €

Tootekood: CISCO C9400-PWR-3200AC=
EAN: 889728044080
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-31%

CISCO BUSINESS EDITION 6000 (M6) APPLIANCE EXPORT RESTR SW -31% 10 547 € 15 193.72 €

Tootekood: CISCO BE6K-M6-K9
EAN: 889728473620
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO 8832 WIRED MICROPHONES KIT FOR WORLDWIDE -27% 406 € 557.10 €

Tootekood: CISCO CP-8832-MIC-WIRED=
EAN: 889728071291
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO 100GBASE-CR4 PASSIVE COPPER kaabel 3M -27% 314 € 430.53 €

Tootekood: CISCO QSFP-100G-CU3M=
EAN: 882658836589
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-31%

CISCO CATALYST 9166I AP (W6E TRI-BAND 4X4 XOR) W/REG-E -31% 1 951 € 2 811.14 €

Tootekood: CISCO CW9166I-E
EAN: 889728464116
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-31%

Cisco WEBEX BOARD PRO 55 -31% 20 552 € 29 588.37 €

Tootekood: CISCO CS-BRD55P-K9
EAN: 889728333979
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-30%

Cisco WEBEX BOARD PRO 75 -30% 34 387 € 49 396.47 €

Tootekood: CISCO CS-BRD75P-K9
EAN: 889728333917
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

Cisco TELEPRESENCE PRECISION 60 CAMERA SPARE -29% 8 359 € 11 789.53 €

Tootekood: CISCO CTS-CAM-P60=
EAN: 882658626074
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-31%

CISCO ROOM KIT EQ W/ CODEC EQ PTZ 4K AND ROOM NAVIGATOR -31% 17 490 € 25 199.06 €

Tootekood: CISCO CS-KIT-EQ-4K-K9
EAN: 889728531870
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-31%

CISCO ROOM KIT EQ WITH CODEC EQ QUAD CAM IN CARBON BLACK -31% 19 756 € 28 462.90 €

Tootekood: CISCO CS-KIT-EQ-C-K9
EAN: 889728532754
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


IP-telefon CISCO (34)

-24%

Cisco IP Phone Power Supply -24% 85 € 112.54 €

Tootekood: CISCO CP-PWR-CUBE-3=
EAN: 882658058479
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

Cisco 3905, Analog, Chocolat, Desk, SIP, Digital, 128 x 32 -25% 131 € 174.45 €

Tootekood: CISCO CP-3905=
EAN: 882658385216
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

Cisco UC PHONE 7811 IN -25% 194 € 258.86 €

Tootekood: CISCO CP-7811-K9=
EAN: 882658781278
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO UC PHONE 8841 IN -27% 488 € 669.65 €

Tootekood: CISCO CP-8841-K9=
EAN: 882658698514
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

CISCO 6901, G.711a, G.711, G.729a, G.729b, G.729ab, SCCP, SRTP, TLS, LLDP-MED, DHCP, IVR, RTCP, 2.77 W, 48 V, 94 x 46 x 205 mm, 621.2 g -25% 131 € 174.45 €

Tootekood: CISCO CP-6901-CL-K9=
EAN: 882658289224
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

Cisco UC PHONE 8851 IN -27% 582 € 799.08 €

Tootekood: CISCO CP-8851-K9=
EAN: 882658698422
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-24%

CISCO SPARE WALLMOUNT KIT FOR UC PHONE 7800 SERIES -24% 73 € 95.66 €

Tootekood: CISCO CP-7800-WMK=
EAN: 882658623936
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO UC PHONE 8861 IN -27% 676 € 928.51 €

Tootekood: CISCO CP-8861-K9=
EAN: 882658698507
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

Cisco IP PHONE 8865 IN -27% 750 € 1 029.80 €

Tootekood: CISCO CP-8865-K9=
EAN: 882658845505
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO UP PHONE 7861 IN -27% 374 € 512.08 €

Tootekood: CISCO CP-7861-K9=
EAN: 882658621857
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrk ja muud CISCO (32)

-18%

Cisco Power Cord/AC US, 3 m, 220 V -18% 54 € 66.23 €

Tootekood: CISCO CAB-AC=
EAN: 746320012551
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

Cisco VG310 - MODULAR 24 FXS PORT VOICE OVER IP GATEWAY -29% 5 579 € 7 868.52 €

Tootekood: CISCO VG310
EAN: 882658631696
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

Cisco 2-PORT GE WAN NIM DUAL-MODE RJ45 + SFP -29% 1 936 € 2 728.81 €

Tootekood: CISCO NIM-2GE-CU-SFP=
EAN: 882658710933
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO 100BASE-LX10 SFP, 0 - 70, -40 - 85, Laser Class 1 21CFR1040, -8 - -15, IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Dual LC -27% 425 € 582.86 €

Tootekood: CISCO GLC-FE-100LX-RGD=
EAN: 882658074165
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO IE3000/2000 AC POWER MODULE (UPDATED) -27% 382 € 523.26 €

Tootekood: CISCO PWR-IE50W-AC=
EAN: 882658539732
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

CISCO 25GBASE-CU SFP28 kaabel 2.5 METER -25% 124 € 165.59 €

Tootekood: CISCO SFP-H25G-CU2.5M=
EAN: 889728163606
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

CISCO 25GBASE-CU SFP28 kaabel 3 METER . -25% 125 € 166.84 €

Tootekood: CISCO SFP-H25G-CU3M=
EAN: 882658914959
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-21%

CISCO 9500 ACCESSORY KIT . -21% 52 € 66.21 €

Tootekood: CISCO C9500-4PTH-KIT=
EAN: 889728144438
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

CISCO NEXUS 2K/3K SINGLE FAN REVERSE AIRFLOW (PORT SIDE INTAKE) IN -25% 136 € 180.65 €

Tootekood: CISCO NXA-FAN-30CFM-B=
EAN: 882658518805
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

CISCO CATALYST 9200L STACK MODULE -29% 1 215 € 1 711.83 €

Tootekood: CISCO C9200L-STACK-KIT=
EAN: 889728178549
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgutarvukud CISCO (29)

-24%

CISCO 15.2m RP-TNC -24% 221 € 290.10 €

Tootekood: CISCO AIR-CAB050LL-R
EAN: 746320667782
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-22%

Cisco Antenna cable - RP-TNC - RP-TNC - 1.52m -22% 143 € 184.12 €

Tootekood: CISCO AIR-CAB005LL-R
EAN: 746320932439
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-4%

CISCO Aironet Air Standard Power Cord -4% 25.50 € 26.50 €

Tootekood: CISCO AIR-PWR-CORD-CE=
EAN: 746320572703
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

-29%

CISCO SFP-10G-LR=, Wired, 13.4 x 56.5 x 8.5, 0 - 70, -40 - 85, SFP, SMF -29% 3 753 € 5 292.06 €

Tootekood: CISCO SFP-10G-LR=
EAN: 882658167126
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-24%

Cisco AIR-ANT2480V-N=, -30 - 70 °C, 200 g, 22.2 mm, 22.2 mm, 495 mm -24% 440 € 581.53 €

Tootekood: CISCO AIR-ANT2480V-N=
EAN: 882658163425
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

CISCO Console USB, USB -25% 100 € 132.47 €

Tootekood: CISCO CAB-CONSOLE-USB=
EAN: 882658299650
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-24%

Cisco 8 dBi Direct Mount Omnidirectional Antenna for 5 GHz, -30 - 70 °C, 180 g, 25.4 mm, 25.4 mm, 279.4 mm -24% 297 € 392.11 €

Tootekood: CISCO AIR-ANT5180V-N=
EAN: 882658163432
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

Cisco 10GBASE-CU SFP+ kaabel 3 Meter -25% 100 € 132.47 €

Tootekood: CISCO SFP-H10GB-CU3M=
EAN: 882658210709
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO AIR-ANT2566P4W-R=, 2.4/5, directional, RP-TNC, -30 - 70, 30.5, 279 x 160 x 30.5 -27% 732 € 1 005.41 €

Tootekood: CISCO AIR-ANT2566P4W-R=
EAN: 882658475825
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-21%

CISCO AIR-ANT2524DG-R, 2.4/5, RP-TNC, Dual Linear, -20 - 60, -40 - 85, -4 - 140 -21% 46.90 € 59.62 €

Tootekood: CISCO AIR-ANT2524DG-R=
EAN: 882658459788
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaablid CISCO (15)

-25%

CISCO 3750X Stack -25% 105 € 139.10 €

Tootekood: CISCO CAB-SPWR-30CM=
EAN: 882658330797
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-6%

CISCO Yellow Cable for Ethernet, Straight-through, RJ-45, 1.8m -6% 22.60 € 24.08 €

Tootekood: CISCO CAB-ETH-S-RJ45=
EAN: 746320094175
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

-25%

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter -25% 100 € 132.47 €

Tootekood: CISCO SFP-H10GB-CU1M=
EAN: 882658210723
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

CISCO 3750X Stack, male/male, 1.5 m, 100 - 250 V, 50 - 60 Hz, 16 A, must -25% 213 € 285.14 €

Tootekood: CISCO CAB-SPWR-150CM=
EAN: 882658330780
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-22%

CISCO 5-ft Low Loss kaabel -22% 143 € 184.12 €

Tootekood: CISCO AIR-CAB005LL-N=
EAN: 882658166389
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

CISCO 10GBASE-CU, SFP+, 2m, SFP+, SFP+, Male/Male, 0 - 70, -40 - 85, 10 - 85 -25% 100 € 132.47 €

Tootekood: CISCO SFP-H10GB-CU2M=
EAN: 882658525575
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

Cisco 3M TYPE 2 STACKING kaabel SPARE . -27% 377 € 516.62 €

Tootekood: CISCO STACK-T2-3M=
EAN: 882658602184
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

Cisco 10GBASE-CU, SFP+, 2.5m, 2.5, SFP+, SFP+, 0 - 70, -40 - 85, 10 - 85 -25% 100 € 132.47 €

Tootekood: CISCO SFP-H10GB-CU2-5M=
EAN: 882658525544
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

Cisco 10GBASE-CU, SFP+, 1.5m, 1.5, SFP+, SFP+, 0 - 70, -40 - 85, 10 - 85 -25% 100 € 132.47 €

Tootekood: CISCO SFP-H10GB-CU1-5M=
EAN: 882658525506
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

CISCO 50CM TYPE 4 STACKING CABLE . -25% 113 € 150.52 €

Tootekood: CISCO STACK-T4-50CM=
EAN: 889728085496
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kõrvaklapid ja mikrofonid CISCO (13)

-27%

CISCO 561 WIRELESS SINGLE HEADSET MULTI BASE STATION EU -27% 612 € 841.17 €

Tootekood: CISCO CP-HS-WL-561-M-EU=
EAN: 889728180535
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO TABLE MICROPHONE WITH JACK PLUG SPARE -27% 533 € 731.55 €

Tootekood: CISCO CS-MIC-TABLE-J=
EAN: 889728136396
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

Cisco TABLE MICROPHONE WITH EUROBLOCK PLUG SPARE -27% 533 € 731.55 €

Tootekood: CISCO CS-MIC-TABLE-E=
EAN: 889728136389
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO 562 juhtmevaba DUAL kõrvaklapid STANDARD BASE STATION EU -27% 574 € 788.18 €

Tootekood: CISCO CP-HS-WL-562-S-EU=
EAN: 889728180504
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

Cisco HEADSET 531 WIRED SINGLE USB HEADSET ADAPTER -27% 353 € 483.51 €

Tootekood: CISCO CP-HS-W-531-USBA=
EAN: 889728143783
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO 561 WIRELESS SINGLE HEADSET STANDARD BASE STATION EU -27% 516 € 708.70 €

Tootekood: CISCO CP-HS-WL-561-S-EU=
EAN: 889728180498
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO 730 WIRELESS DUALON-EAR HEADSED USB-A BUNDLE - PLATINUM -27% 725 € 996.03 €

Tootekood: CISCO HS-WL-730-BUNA-P
EAN: 889728259224
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

Cisco EAR CUSHION SPARE FOR 560 SERIES HEADSETS -25% 154 € 205.33 €

Tootekood: CISCO CP-HS-WL-5EC8=
EAN: 889728209151
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

Cisco 562 WIRELESS DUAL HEADSET MULTI BASE STATION EU -27% 670 € 920.65 €

Tootekood: CISCO CP-HS-WL-562-M-EU=
EAN: 889728180283
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

CISCO CEILING MICROPHONE GEN 2 STAND ALONE KIT -29% 1 402 € 1 973.75 €

Tootekood: CISCO CTS-MIC-CLNG-G2=
EAN: 882658838293
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Toiteplokid CISCO (12)

-12%

Toiteplokk CISCO POWER RETAINER CLIP FOR 3560-C ja 2960-C COMPACT SWIT -12% 29.30 € 33.12 €

Tootekood: CISCO PWR-CLP=
EAN: 882658420771
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

Toiteplokk CISCO POWER ADAPTOR SPARE FOR COMPACT SWITCH -25% 105 € 139.10 €

Tootekood: CISCO PWR-ADPT=
EAN: 882658420764
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

Toiteplokk Cisco IE FAMILY POWER SUPPLY 170W. AC TO DC -29% 1 552 € 2 185.70 €

Tootekood: CISCO PWR-IE170W-PC-AC=
EAN: 882658731389
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

Toiteplokk CISCO POE AC INPUT POWER MODULE FOR IE3000/2000 -27% 478 € 655.71 €

Tootekood: CISCO PWR-IE65W-PC-AC=
EAN: 882658541278
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

Toiteplokk Cisco POWER INJECTOR 60W OUTDOOR UNCONNECTORIZED -27% 838 € 1 151.13 €

Tootekood: CISCO AIR-PWRINJ-60RGD2=
EAN: 882658905315
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

Toiteplokk Cisco 240W AC (LITE) . -29% 1 551 € 2 185.70 €

Tootekood: CISCO PWR-IE240W-PCAC-L=
EAN: 889728211512
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

Toiteplokk CISCO 715W AC 80+ PLATINUM CONFIG 1 POWER SUPPLY SPARE -29% 1 176 € 1 655.83 €

Tootekood: CISCO PWR-C1-715WAC-P=
EAN: 889728133586
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

Toiteplokk Cisco 650W AC CONFIG 4 FRONT TO BACK COOLING -29% 2 116 € 2 982.47 €

Tootekood: CISCO C9K-PWR-650WAC-R=
EAN: 889728090032
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

Toiteplokk CISCO 125W AC CONFIG 5 POWER SUPPLY -29% 1 496 € 2 107.42 €

Tootekood: CISCO PWR-C5-125WAC=
EAN: 889728085458
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

Toiteplokk CISCO 600W AC CONFIG 5 POWER SUPPLY -29% 2 136 € 3 010.61 €

Tootekood: CISCO PWR-C5-600WAC=
EAN: 889728085465
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Veebikaamerad CISCO (6)

-29%

Veebikaamera Cisco ROOM USB - WITH REMOTE . -29% 2 548 € 3 590.23 €

Tootekood: CISCO CS-ROOM-USB-K9
EAN: 889728276610
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-28%

Veebikaamera CISCO DESK CAMERA 1080P - CARBON BLACK - WORLDWIDE -28% 242 € 337.64 €

Tootekood: CISCO CD-DSKCAMD-C-WW
EAN: 889728455350
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

Veebikaamera Cisco WEBEX DESK CAMERA CARBON BLACK - WORLDWIDE -29% 386 € 540.70 €

Tootekood: CISCO CD-DSKCAM-C-WW
EAN: 889728359627
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

Veebikaamera Cisco SCREEN MOUNT KIT FOR THE ROOM KIT MINI SPARE -25% 177 € 237.12 €

Tootekood: CISCO CS-KIT-MINI-SMK=
EAN: 889728172042
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

Veebikaamera Cisco WEBEX ROOM NAVIGATOR - TABLE STAND VERSION - SPARE -29% 1 411 € 1 987 €

Tootekood: CISCO CS-T10-TS-K9=
EAN: 889728288774
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-31%

Veebikaamera CISCO WEBEX ROOM BAR W/TABLE STAND NAVIGATOR -31% 5 150 € 7 416.79 €

Tootekood: CISCO CS-BAR-T-K9
EAN: 889728453974
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Serverkapid. Tarvikud CISCO (6)

-25%

Cisco DIN RAIL MOUNT 3560-CX AND 2960-CX -25% 100 € 132.47 €

Tootekood: CISCO CMPCT-DIN-MNT=
EAN: 882658790836
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO 19 23 24 INCH AND ETSI TYPE 1 RACK MOUNT KIT -27% 255 € 347.74 €

Tootekood: CISCO RACK-KIT-T1=
EAN: 882658625299
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

CISCO 1100 SERIES ruuter RACKMOUNT 2 WALLMOUNT KIT -25% 115 € 152.34 €

Tootekood: CISCO ACS-1100-RM2-19=
EAN: 889728231572
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

CISCO 19 INCH RACK MOUNT KIT FOR ISR 4220 -25% 115 € 152.34 €

Tootekood: CISCO ACS-4220-RM-19=
EAN: 889728001700
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO SPARE C9800 juhtmevaba CONTROLLER RACK MOUNT TRAY -27% 219 € 298.06 €

Tootekood: CISCO C9800L-RMNT=
EAN: 889728231527
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

CISCO 19 INCH RACK MOUNT KIT FOR ISR 4330 -25% 115 € 152.34 €

Tootekood: CISCO ACS-4330-RM-19=
EAN: 882658795275
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kaablid ja adapterid CISCO (5)

-19%

CISCO Power Cord/AC CE, 3 m, 220 V -19% 62 € 76.84 €

Tootekood: CISCO CAB-ACE=
EAN: 746320042282
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

Cisco MULTI-HEAD kaabel 4K USB-C HDMI MINIDP -27% 762 € 1 046.48 €

Tootekood: CISCO CAB-HDMI-MUL4K-9M=
EAN: 889728159746
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-21%

CISCO CAB 1.5M hall HDMI 2.0 . -21% 51 € 64.90 €

Tootekood: CISCO CAB-2HDMI-1.5M-GR=
EAN: 882658980121
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

CISCO PRESENTATION kaabel 8M hall HDMI 1.4B (W/ REPEATER) -25% 99 € 131.14 €

Tootekood: CISCO CAB-PRES-2HDMI-GR=
EAN: 882658980107
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kõvakettad CISCO (3)

-29%

Kõvaketas CISCO PLUGGABLE SSD STORAGE -29% 2 819 € 3 973.99 €

Tootekood: CISCO C9K-F1-SSD-240G=
EAN: 889728095549
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-53%

Kõvaketas CISCO 480 GB 2.5 INCH ENTERPRISE VALUE 6G SATA SSD -53% 1 135 € 2 428.97 €

Tootekood: CISCO UCS-SD480GI6-EV=
EAN: 889728270915
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-53%

Kõvaketas Cisco 1.9TB 2.5IN ENTER VALUE 12G SAS KIOXIA G1 SSD -53% 5 308 € 11 371.10 €

Tootekood: CISCO UCS-SD19TK1X-EV=
EAN: 889728349406
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaardid CISCO (3)

-27%

Võrgukaart CISCO 2.4GHZ/5GHZ 4 DBI MULTI MOUNT OMNI ANT. 4-PORT RP-TNC SELF -27% 866 € 1 190.88 €

Tootekood: CISCO AIR-ANT2544V4M-RS=
EAN: 889728277471
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

Võrgukaart CISCO CATALYST 9800-L juhtmevaba CONTROLLERCOPPER UPLINK -29% 9 391 € 13 246.67 €

Tootekood: CISCO C9800-L-C-K9
EAN: 889728225472
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-30%

Võrgukaart CISCO CATALYST 9800-L juhtmevaba CONTROLLERFIBER UPLINK -30% 9 326 € 13 246.67 €

Tootekood: CISCO C9800-L-F-K9
EAN: 889728225489
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Arvutiprogrammid CISCO (3)

Cisco Meraki MR Advanced License Upgrade 1 203 €

Tootekood: CISCO LIC-MR-ADV-5Y
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Cisco Enterprise License + Support 5Y 1 639 €

Tootekood: CISCO LIC-MS250-48FP-5YR
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Cisco Enterprise License + Support 3Y 1 009 €

Tootekood: CISCO LIC-MS250-48FP-3YR
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Serverid ja muud CISCO (3)

-25%

Cisco VESA adapter ja WALL MOUNT KIT FOR WEBEX DESK PRO -25% 197 € 263.61 €

Tootekood: CISCO CS-DESKPRO-VESA=
EAN: 889728275279
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

CISCO ümbris AND SOLAR SHIELD FOR AP1560 SERIES -25% 109 € 144.39 €

Tootekood: CISCO AIR-ACC1560-CVR=
EAN: 882658905292
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-21%

Cisco CAB 1.5 M/5 FT GREY ETHERNET . -21% 51 € 64.90 €

Tootekood: CISCO CAB-ETH-1.5M-GR=
EAN: 882658993732
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kodutelefonid CISCO (2)

-11%

Telefon CISCO CP-PWR-CORD-CE= -11% 11.80 € 13.25 €

Tootekood: CISCO CP-PWR-CORD-CE=
EAN: 746320318714
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Telefon CISCO CP-8831-EU-K9 Konferenz 424 €

Tootekood: CISCO CP-8831-EU-K9
EAN: 882658794162
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


RAM-mälud CISCO (2)

-30%

Mälu CISCO 32GB RDIMM SRX4 3200 (16GB) -30% 2 417 € 3 449.89 €

Tootekood: CISCO UCS-MR-X32G1RW=
EAN: 889728247825
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Mälu CISCO ADDITIONAL OF 16GB FOR NEXUS SWITCHES 1 406 €

Tootekood: CISCO NXK-MEM-16GB=
EAN: 889728215312
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Flash mälud CISCO (1)

-25%

Mälukaart CISCO 1GB SD, Secure digitaalne (SD), 2.7 - 3.6, 2.1, Cisco IE 2000 -25% 90 € 119.22 €

Tootekood: CISCO SD-IE-1GB=
EAN: 882658516061
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Alused ja kinnitused CISCO (1)

-29%

Cisco ROOM 55 DUAL SCREEN WALL MOUNT KIT -29% 3 292 € 4 636.34 €

Tootekood: CISCO CS-ROOM55D-WMK=
EAN: 889728144780
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Triipkoodilugejad (POS skännerid). Lisaseadmed ja tarvikud CISCO (1)

-22%

Cisco 8821 BELT HOLSTER WITH BELT AND POCKET CLIP -22% 59 € 75.41 €

Tootekood: CISCO CP-HOLSTER-8821=
EAN: 882658958427
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda