Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTZ EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

CISCO GLC-EX-SMD=, SFP, Single-mode, G.652, Cisco ME 3400, Cisco Catalyst 3750

CISCO GLC-EX-SMD=, SFP, Single-mode, G.652...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 5 tk
Tarneaeg: 3-14 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

1 762 €

Tootja: CISCO
Tootekood: GLC-EX-SMD=
EAN:
  • 882658277047
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
Cisco GLC-EX-SMD=. Interface type: SFP. kaabel type: Single-mode, Fiber kaabel diameters toetatud: G.652, Compatible products: Cisco ME 3400, Cisco Catalyst 3750

The Cisco 1000BASE-EX SFP operates on standard single-mode fiber-optic link spans of up to 40 km in length. A 5-dB inline optical attenuator should be inserted between the fiber-optic kaabel and the receiving port on the SFP at each end of the link for back-to-back connectivity.

Ei ole täiendavaid tooteid CISCO GLC-EX-SMD=, SFP, Single-mode, G.652, Cisco ME 3400, Cisco Catalyst 3750


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda