Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTZ EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

D-LINK 1000BASE-SX Mini Gigabit Interface konverter, 1.25 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-SX, hõbedane, -40 - 85 °C, 0 - 40 °C

D-LINK 1000BASE-SX Mini Gigabit Interface...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 5 tk
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

23.50 €

Tootja: D-LINK
Tootekood: DEM-311GT
EAN:
  • 790069248153
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
D-Link 1000BASE-SX Mini Gigabit Interface konverter. Networking: 1.25 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-SX. Colour: hõbedane. Environmental conditions: -40 - 85 °C, 0 - 40 °C. Weight & dimensions: 29.8 x 11.8 x 56.3 mm

D-Link’s uus line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s uus Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC. The DEM-311GT is a high performance 850nm multimode SFP/mini-GBIC transceiver. Supporting full duplex, Gigabit speeds on multimode fiber for distances of up to 220m/550m on 62.5µm/50µm fiber respectively. The unit features a metal housing to reduce EMI and to increase durability. The DEM-311GT is hot pluggable and is backed by a standard 3-year product warranty and free technical support.

Ei ole täiendavaid tooteid D-LINK 1000BASE-SX Mini Gigabit Interface konverter, 1.25 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-SX, hõbedane, -40 - 85 °C, 0 - 40 °C


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda