Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

D-LINK 1-Port MiniGBIC to 1000BaseLX Transceiver

D-LINK 1-Port MiniGBIC to 1000BaseLX...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

72 €

Tootja: D-LINK
Tootekood: DEM-310GT
EAN:
  • 790069248146
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Tüüp MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC)
Lisateave maximum range of the multimode fiber optic cable 62.5 - 550mMax range with multimode fiber optic cable 50 - 550mmax range with singleimode fiber optic cable 9 - 10kmModule voltage 3.3V
Rohkem infot www.dlink.com [LINK]
Kasutada: all switches and modules with MiniGBIC/SFP port

D-LINK 1-Port MiniGBIC to 1000BaseLX Transceiver


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda