Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

D-LINK DEM-431XT, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Multi-mode, 50/125, 62.5/125, -6.5

D-LINK DEM-431XT, SFP+, LC, IEEE 802.3ae...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 1 tk
Tarneaeg: 6-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

346 €

Tootja: D-LINK
Tootekood: DEM-431XT
EAN:
  • 790069353130
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Tüüp D-LINK DEM-431XT, 10GBASE-SR SFP+ Transceiver (w/o DDM), 3.3V

Ei ole täiendavaid tooteid D-LINK DEM-431XT, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Multi-mode, 50/125, 62.5/125, -6.5


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda