Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Assmann/Digitus Fast Ethernet Medienkonv.,ST

Assmann/Digitus Fast Ethernet Medienkonv.,ST

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
23.09.2017

36.20 €

Tootja: Assmann/Digitus
Tootekood: DN-82010-1
EAN:
  • 4016032293088
Garantiiaeg: 180 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
Wandelt draht-basierte Netzwerksignale in Glasfasersignale um, Hohe Qualität ja höchste Ausfallsicherheit, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Anschlüsse: 1x RJ45, 1x ST Duplex, Reichweite bis zu 2km, Wellenlänge: 1310nm, Multimode Dual Faser, Gewicht: 200g/

Assmann/Digitus Fast Ethernet Medienkonv.,ST

TOP

-23%

KOHE LAOS! Assmann/Digitus DIGITUS CAT 6 võrgupesa -23% 9.90 € 12.90 €

Tootekood: Assmann/Digitus DN-9007-1
Kohe OX.ee Tallinna laos: 1 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev

Assmann/Digitus VGA Matrix-Splitter, 250MHz 37.90 €

Tootekood: Assmann/Digitus DS-47110-1
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Assmann/Digitus HDMI Splitter, 2-Port 42.60 €

Tootekood: Assmann/Digitus DS-41300
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Assmann/Digitus Grafikadapter, USB 2.0 auf VGA 31.20 €

Tootekood: Assmann/Digitus DA-70833
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Assmann/Digitus VGA Booster, 65m 27.90 €

Tootekood: Assmann/Digitus DS-53900-1
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus CAT 6, Datendose, Unterputz 26.70 €

Tootekood: Assmann/Digitus DN-9005/B5-N
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus Medienkonverter, RJ45/SC,20km 77 €

Tootekood: Assmann/Digitus DN-82122
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Assmann/Digitus VGA Switch 4 PCs, 1 monitor 33.50 €

Tootekood: Assmann/Digitus DS-45100-1
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Assmann/Digitus CAT 6, Datendose, Aufputz 30.30 €

Tootekood: Assmann/Digitus DN-9006/B5-N
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Assmann/Digitus Krone LSA+ Auflegewerkzeug 55 €

Tootekood: Assmann/Digitus A-LSA-K
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda