Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

DIGITUS Fast Ethernet Medienkonv.,ST

DIGITUS Fast Ethernet Medienkonv.,ST

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk
Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

36.10 €

Tootja: DIGITUS
Tootekood: DN-82010-1
EAN:
  • 4016032293088
Garantiiaeg: 180 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
Wandelt draht-basierte Netzwerksignale in Glasfasersignale um, Hohe Qualität ja höchste Ausfallsicherheit, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Anschlüsse: 1x RJ45, 1x ST Duplex, Reichweite bis zu 2km, Wellenlänge: 1310nm, Multimode Dual Faser, Gewicht: 200g/
Mõõtmed 95
Kõrgus 26
Lisateave Transforms wire based network media to fiber opticHigh quality and excellent reliability10/100Base-TX to 100Base-FXConnectors: 1x RJ45, 1x ST DuplexDistance: up to 2kmWavelength: 1310nmMultimode dual fiberAutomatic cable
Netomass 200
Juhtmestik tüüp fibre-opticUTP - unschielded twisted pair cable, 4 pairsFTP/STP - shielded 4 twisted-pair cable
Network protocol and connector type 1 FastEthernet 100BaseFX - ST
Network protocol and connector type 2 FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Massmälu tugi 70

DIGITUS Fast Ethernet Medienkonv.,ST


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda