Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 170726 - playstation 4 slim EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

TP-LINK TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module 29.30 €

Tootekood: TP-LINK TL-SM311LS
Tellimisel toode: 30+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Võrgukaart TP-LINK TL-SM311LS SFP Fiber Singlemode

Võrgukaart TP-LINK TL-SM311LS SFP Fiber...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
02.06.2017

35.60 €

Tootja: TP-LINK
Tootekood: TL-SM311LS
EAN:
  • 6935364030216
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Korpuse tüüp Plug-in modulePlug-in module
Compatible Slots 1 x SFP (mini-GBIC)
Andmeedastuskiirus 1.25 Gbps1.25 Gbps
Liidesed 1 x network - LC single mode x 2
Seade tüüp SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC single modeSFP (mini-GBIC) transceiver module
Lisakirjeldus Full duplex capability
Connectivity Technology Wired
Product Description TP-LINK TL-SM311LS - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1.25 Gbps
EAN 6935364030216
Compliant Standards Plug and Play, FCCIEEE 802.3z
Min Operating Temperature 0 °C
Max Operating Temperature 70 °C
Humidity Range Operating 10 - 90%
Teenuse juhtkäsud Status
Kaabeldus tüüp Fibre opticFibre optic
Max ülekande kaugus 10 km10 km
Optilise laine pikkus 1310 nm1310 nm

Ei ole täiendavaid tooteid Võrgukaart TP-LINK TL-SM311LS SFP Fiber Singlemode

TOP

-64%

KOHE LAOS! Võrgukaart TP-LINK WRL 3G & WiFI ruuter koos Powerbank/ M5360 -64% 29 € 80 €

Tootekood: TP-LINK M5360
Kohe OX.ee Tallinna laos: 1 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev


Võrgukaart TP-LINK TL-WN725N 150Mbps juhtmevaba N Nano USB adapter 8.10 €

Tootekood: TP-LINK TL-WN725N
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK TL-WN722N adapter USB juhtmevaba 802.11n/150Mbps 11.50 €

Tootekood: TP-LINK TL-WN722N
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK TL-POE150S PoE injector 1port, 48VDC, 802.3af 22.70 €

Tootekood: TP-LINK TL-POE150S
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK TL-WN727N adapter USB juhtmevaba 802.11n/150Mbps, 7.20 €

Tootekood: TP-LINK TL-WN727N
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK TL-WDN4800 450Mbps juhtmevaba N Dual Band PCI Express adapter 36.70 €

Tootekood: TP-LINK TL-WDN4800
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Võrgukaart TP-LINK TL-WN751ND juhtmevaba PCI Network adapter 802.11n/150Mbps 12.30 €

Tootekood: TP-LINK TL-WN751ND
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK MC220L mediaconverter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP) 24.20 €

Tootekood: TP-LINK MC220L
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK TL-WN821N card network juhtmevaba b/g/n USB 300Mb TL-WN821N 10.50 €

Tootekood: TP-LINK TL-WN821N
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda