Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTX EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Equip fibre optic patchcable LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 10m

Equip fibre optic patchcable LC-LC duplex MM...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 5+ tk
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

15.30 €

Tootja: Equip
Tootekood: 255416
EAN:
  • 4015867162309
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.


Ei ole täiendavaid tooteid Equip fibre optic patchcable LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 10m


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda