Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTZ EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

StarTech.com SFPGLCLHSMST, SFP, LC, IEEE 802.3z, Single-mode, Full, Half, 0 - 70

StarTech.com SFPGLCLHSMST, SFP, LC, IEEE...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 20+ tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

79 €

Tootja: StarTech.com
Tootekood: SFPGLCLHSMST
EAN:
  • 65030850643
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
StarTech.com SFPGLCLHSMST. Interface type: SFP, Fiber optic connector: LC, Networking standards: IEEE 802.3z. kaabel type: Single-mode, Duplex system: Full, Half

- Data rates up to 1.25 Gbps - Supports distances up to 10 km (6.2 miles) - Complies with SFP Multi-Source Agreements standards (MSA) - Compatible with Cisco equipment - LC Fiber connector - Fully Hot Pluggable

Ei ole täiendavaid tooteid StarTech.com SFPGLCLHSMST, SFP, LC, IEEE 802.3z, Single-mode, Full, Half, 0 - 70


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda