Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

StarTech.com ET1000S40LC2, 1000Base-T, LC, Full, Half, Single-mode, Black, 0 - 60

StarTech.com ET1000S40LC2, 1000Base-T, LC...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
26.07.2017

483 €

Tootja: StarTech.com
Tootekood: ET1000S40LC2
EAN:
  • 65030846066
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
StarTech.com ET1000S40LC2. Converter input interface: 1000Base-T, Fiber optic connector: LC, Duplex system: Full, Half. Fiber mode structure: Single-mode. Colour of product: Black. Certification: CE, FCC. Dimensions (WxDxH): 95 x 160 x 20

The ET1000S40LC2 1000 Mbps Gigabit Single-Mode Fiber Media Converter (LC, 40 km) enables you to extend a Gigabit Ethernet network over single-mode fiber, at distances up to 40km (25 miles). A cost-effective solution for connecting a Gigabit Ethernet (1000Base-T) network to remote network segments over a (1000Base-LX/SX) fiber backbone, the GbE to SM fiber converter supports full Gigabit speeds for ideal network performance and scalability. Designed to offer a durable and convenient Ethernet to fiber solution, the Ethernet to LC Fiber converter features an all-steel chassis, and a simple plug-and-play installation with minimal configuration required. For added versatility, this fiber media converter supports standalone operation, or installation into the 20 Slot, 2U Rackmount Chassis (ETCHS2U).

StarTech.com ET1000S40LC2, 1000Base-T, LC, Full, Half, Single-mode, Black, 0 - 60

TOP

StarTech.com 3m Duplex MM Fiber Optic kaabel LC-ST, oranž, 0.40, 216.00, LC-ST, 199.00 18.30 €

Tootekood: StarTech.com FIBLCST3
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

StarTech.com 50FIBLCST1, LC, ST, Male/Male 16.70 €

Tootekood: StarTech.com 50FIBLCST1
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

StarTech.com 15m 50/125 Duplex LC-LC, LC, LC, Male/Male, 13.00, 213.00, 200.00 30.60 €

Tootekood: StarTech.com 50FIBLCLC15
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech.com 2m 50/125 Multimode LC-LC Fiber kaabel , oranž, 11.00, 211.00, 2 - Fiber Optic LC Male, 199.00 18.20 €

Tootekood: StarTech.com 50FIBLCLC2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

StarTech.com 1m 50/125 Multimode LC-LC Fiber kaabel , oranž, 10.00, 211.00, 2 - Fiber Optic LC Male, 199.00 17 €

Tootekood: StarTech.com 50FIBLCLC1
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

StarTech.com 30m Multimode 50/125 Duplex Fiber Patch kaabel LC - LC, LC, LC, oranž, 40.00, 250.00, 325.00 44.90 €

Tootekood: StarTech.com 50FIBLCLC30
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech.com 3m Duplex MM Fiber Optic kaabel LC-LC, oranž, 10.00, 211.00, LC-LC, 199.00 19.20 €

Tootekood: StarTech.com FIBLCLC3
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

StarTech.com POEINJ1G, 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, 63 x 70 x 25, RoHS, 0 - 45, 10 - 90, -40 - 85 98 €

Tootekood: StarTech.com POEINJ1G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech.com 50FIBLCST10, LC, ST, Male/Male 25.40 €

Tootekood: StarTech.com 50FIBLCST10
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

StarTech.com 2m LC - ST, LC, ST, Male/Male 17 €

Tootekood: StarTech.com 50FIBLCST2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda