Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Level One PoE adapter LevelOne POI-3000 HighPower Injektor 10/100/1000 77 €

Tootekood: Level One POI-3000
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne GIGABIT POE-PLUS INJECTOR

LevelOne GIGABIT POE-PLUS INJECTOR

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
30.11.2017

82 €

Tootja: LevelOne
Tootekood: POI-3000
EAN:
  • 4015867158111
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
Gigabit PoE-Plus Injektor/ Bis zu 30W PoE-Leistung/ Konform mit 802.3at Standard/ Abwärts kompatibel mit IEEE 802.3af/ Kompatibel mit IEEE 802.3af oder PoE Legacy-Anwendungen/ Sicher für Low Power Devices, diese erhalten nur die Energie die sie benötigen

LevelOne GIGABIT POE-PLUS INJECTOR

TOP

LevelOne 10/100BASE-TX TO 100BASE-FX SM 283 €

Tootekood: LevelOne FVT-0204TXFC
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


LevelOne HIGH POWER POE INJECTOR 56W 124 €

Tootekood: LevelOne POI-4000
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


LevelOne FVT-0104TXFC Konverter 173 €

Tootekood: LevelOne 530053
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


LevelOne FVT-0103TXFC Konverter 148 €

Tootekood: LevelOne 0530063
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


LevelOne POI-4000 PoE Injector 106 €

Tootekood: LevelOne 552027
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


LevelOne 2-PORT OUTDOOR POE-PLUS REPEAT 352 €

Tootekood: LevelOne POR-1202
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


LevelOne POR-0122, LAN, Wired, 10/100/1000Base-T, IEEE 802.3x, FCC Rules Part 15, CE, 2.5 373 €

Tootekood: LevelOne POR-0122
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


LevelOne 10160506 158 €

Tootekood: LevelOne POR-0103
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


LevelOne 1.25G MMF SFP TRANSCEIVER 550M 55 €

Tootekood: LevelOne SFP-4200
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


LevelOne GIGABIT FIBER PCIE NETWORK CAR 361 €

Tootekood: LevelOne GNC-0122
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda