Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 170728 - выбор блоков питания EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

LevelOne 14-SLOT MEDIA konverter CHASSI 211 €

Tootekood: LevelOne CVH-2000
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Level One Konverter LevelOne 10/100TX > 100FX ST Multi-mode 2km 61 €

Tootekood: Level One FVT-2002
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 10/100BASE-TX-100BASE-FX MMF

LevelOne 10 / 100BASE-TX-100BASE-FX MMF

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
13.06.2017

66 €

Tootja: LevelOne
Tootekood: FVT-2002
EAN:
  • 4015867185148
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
10/100BASE-TX-zu-100BASE-FX-MMF-ST-Konverter, Überträgt Daten von 10/100Base-TX-Kupfer- zu Glasfaserschnittstellen, Multimode-Glasfasern mit ST-Anschluss zur Übertragung auf bis zu 2 km, Integrierte LFP- (viide Fault Pass-through) (LLCF/LLR) Technologie

Ei ole täiendavaid tooteid LevelOne 10/100BASE-TX-100BASE-FX MMF

TOP

LevelOne FEU-0511, Unmanaged, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, 10/100 Mbit/s, 0.1, 100BASE-FX, Multi-mode 77 €

Tootekood: LevelOne FEU-0511
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne GEP-0821, 1 Gbit/s, 8 x 10/100/1000, 185 x 280 x 44 mm, 1.3 kg, 15.4 W, 123.2 W 304 €

Tootekood: LevelOne GEP-0821
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne GEP-0820, 1 Gbit/s, 10/100/1000Base-T ports, 280 x 185 x 44 mm, 61.6 W, 1.35 A, 48 V 234 €

Tootekood: LevelOne GEP-0820
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 4-PORT USB KVM SWITCH 90 €

Tootekood: LevelOne KVM-0422
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 2-PORT USB KVM SWITCH 39.20 €

Tootekood: LevelOne KVM-0222
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 2-PORT USB KVM SWITCH W/AUDIO 41.40 €

Tootekood: LevelOne KVM-0221
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne GEP-0821 308 €

Tootekood: LevelOne GEP-0821
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne 4-PORT USB KVM SWITCH W/AUDIO 97 €

Tootekood: LevelOne KVM-0421
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne GSW-0809 71 €

Tootekood: LevelOne 530809
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne 8-PORT FAST ETHERNET SWITCH 25.50 €

Tootekood: LevelOne FSW-0808TX
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 08.09.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda