Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

LevelOne 2-PORT POE REPEATER

LevelOne 2-PORT POE REPEATER

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
24.02.2017

261 €

Tootja: LevelOne
Tootekood: POR-0102
EAN:
  • 4015867149355
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
2-Port PoE Repeater/ Kaskadier/ Erweitert die PoE- ja Netzwerkreichweite um 100m/ 2-Port Ethernet Power Sourcing Equipment(PSE)/ Keine eigene Stromversorgung notwendig/ Transparent, keine Beeinflussung des Netzwerkdatenverkehrs/ Einfache Installation

Ei ole täiendavaid tooteid LevelOne 2-PORT POE REPEATER

TOP

LevelOne GEP-0821, 1 Gbit/s, 8 x 10/100/1000, 185 x 280 x 44 mm, 1.3 kg, 15.4 W, 123.2 W 327 €

Tootekood: LevelOne GEP-0821
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne KVM-0422, USB, USB, VGA, 2048 x 1536, FCC, CE, Wired 75 €

Tootekood: LevelOne KVM-0422
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne 2-PORT USB KVM SWITCH 44.30 €

Tootekood: LevelOne KVM-0222
Tellimisel toode: 03.03.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 2-PORT USB KVM SWITCH W/AUDIO 49 €

Tootekood: LevelOne KVM-0221
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 1.25G SMF SFP TRANSCEIVER 84 €

Tootekood: LevelOne GVT-0301
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne KVM-0421 USB KVM Switch 101 €

Tootekood: LevelOne KVM-0421
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne WBR-6805 35.10 €

Tootekood: LevelOne WBR-6805
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne 8-PORT FAST ETHERNET SWITCH 27.50 €

Tootekood: LevelOne FSW-0808TX
Tellimisel toode: 07.03.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

LevelOne CAT.5 AUDIO/video RECEIVER 126 €

Tootekood: LevelOne AVE-9200
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 1.25G MMF SFP TRANSCEIVER 47.30 €

Tootekood: LevelOne GVT-0300
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda