Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik

MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
07.06.2017

29.30 €

Tootja: MikroTik
Tootekood: MT S-RJ01
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Tüüp SFP module
Lisateave Up to 1.25 Gb/s bi-directional data linksCompliant with IEEE Std 802.3TM-2002Compliant with SFP MSARJ-45 connectorHot Pluggable SFP footprint
Rohkem infot Datasheet [LINK]

Ei ole täiendavaid tooteid MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik

TOP

MikroTik RB951Ui-2HnD RouterOS L4 128MB RAM, 5xLAN, 1xUSB, 2.4GHz 802.11b/g/n 60 €

Tootekood: MikroTik MT RB951Ui-2HnD
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB951G-2HnD RouterOS L4 128MB RAM, 5xGig LAN, 1xUSB, 2.4GHz 802.11b/g/n 78 €

Tootekood: MikroTik MT RB951G-2HnD
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT Lite2 L3, 2.4GHz 802.11b/g/n, 27dBm, 10dBi ant. CPE/ Point-to-Point 50 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT-2nDr2
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT Lite5 L3, 5GHz 802.11a/n, 27dBm, 16dBi antenna, CPE/ Point-to-Point 58 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT-5nDr2
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN L5 128MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, LCD, 2.4GHz 118 €

Tootekood: MikroTik MT RB2011UiAS-2HnD-IN
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx 20 €

Tootekood: MikroTik MT S-85DLC05D
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik OmniTIK 5 PoE 5GHz 802.11a/n Outdoor AP dual-polarized Omni 2x2 MIMO 91 €

Tootekood: MikroTik MT RBOmnitikUPA-5HnD
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik CRS109-8G-1S-2HnD-IN L5 8xGig LAN, 1xSFP, 802.11b/g/n,PoE-IN 802.3af/at 144 €

Tootekood: MikroTik MT CRS109-8G-1S-2HnD-IN
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB1100AHx2 L6 DualCore 1GHz 2GB RAM, 13xGig LAN, Rack 19" microSD 340 €

Tootekood: MikroTik MT RB1100AHx2
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik CCR1016-12G L6 16xCore 1.2GHz 2GB RAM, 12xGig LAN, Rack 19", LCD 604 €

Tootekood: MikroTik MT CCR1016-12G
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda