Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Digitus Professional Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-SC 1m

Digitus Professional Patch cord...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk
Tarneaeg: 3-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

8.20 €

Tootekood: DK-2532-01
EAN:
  • 4016032249641,
  • 4016032302032
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Mõõtmed - Cable diameter 3mm - Fiber diameter: 50 /
Tüüp Cable
Värvus Gray
Kirjeldus Optical patch cord DIGITUS, LC/SC duplex, 1m
Kaabli pikkus 1
Other features - Multimode cord, duplex -
Kasutus Fiber
Edastamine Duplex
Fiber type Multi-mode
Connectors #1 LC
Connectors #2 SC

Digitus Professional Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-SC 1m


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda